Strona główna Działy Hobby Ludzie o podobnych zainteresowaniach Ludzie o podobnych zainteresowaniach

#130366
jackyl
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
nasturcja wrote:

chodzi mi o Ciebie, na prawdę, a w swoim poście napisałam: "oszczędź sobie wstydu, skoro do odpowiedzi na posty kobiety musisz powoływać się na pw, przekręcając ich treść." Widzę, że dobrze wkleiłeś. Jak sam zauważyłeś, napisałam o tym, że próbujesz mi dokuczyć. Tak na marginesie, uważam, że ujawnianie treści prywatnych wiadomości na publicznym forum nie świadczy dobrze o osobie, która ujawnia ich treść. Jeszcze tak wracając do dokuczania, to udało mi się dokuczyć Tobie? 🙄 Jeśli tak, to pewnie przez przypadek. Napisz albo na pw, jeśli lubisz dyskrecję, albo na forum, jeśli wolisz babrać się publicznie w prywatnych sprawach.

trudno zle wkleic.. 🙂 no wiec jak w koncu agniesiu, mazgailas sie czy nie? 🙂 juz nie zachecasz mnie do poczytania kolejnego pw? 🙂 podobno, w przeciwienstwie do mnie potrafisz sie przyznac do bledu, tak? 🙂 bo jakos nie wyglada.. 🙂

a ze swojej rady chyba potrafisz wyciagnac esencje dla siebie, czys zbyt doslowna? 🙂

z tego co zauwazylem Ty lubisz sie babrac i nawiazywac do pw, nie pamietasz juz swojego elaboratu na forum do irka? gdzies zniknal zdaje sie temat, bo mi sie jakos potem nie rzucil.. 🙂

a na privie juz sie z Toba pozegnalem 🙂 normalnie juz tesknie 😛

nie watpilem, ze wyrazisz swoje zdanie na temat wklejania rozmow 🙂 jednakze sama chcialas 🙂 poza tym sa rozmowy i rozmowy.. sa sprawy i sa sprawy.. 🙂