Strona główna Działy Śmietnik Ciag dalszy niejasnosci w sprawie Tragedi Smolenskiej… Ciag dalszy niejasnosci w sprawie Tragedi Smolenskiej…

#130570
piotr2010
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
xxmitaxx wrote:

Odys wrote:

xxmitaxx wrote:

Czlowieku. Mysle, ze urwana noga w tych okolicznosciach mogla by byc bezposrednia przyczyna smierci. Nie jestem lekarzem patologiem, ale wydaje mi sie ze jakbym sobie urwal noge i spadl z paru metrow razem z kupa zelastwa to tez mial bym marne szanse na przezycie……

Hm, wybacz ale wroc do szkoly podstawowej i naucz sie czytac ! ze zrozumieniem! Przedmiotem rozwazan jest stan zwlok, wg piszacego artykul zostaly one zmasakrowane. Zwloki -czyli martwe cialo tak ? Prezydent nie przezyl wypadku, tylko problem jest w jakim celu zwloki zmasakrowali. Oczywiscie komentuje tylko artykul, o dowodach nie dyskutuje.[/quote]

Ja rozumiem,ale jest jedno ale. Widzialem jedno zdjecie na ktorym rzekomo jest Pan Prezydent i rzeczywiscie cialo bylo praktycznie nienaruszone – pokryte biala substancja – moze blotem nie wiem. Zdjecia zwlok po rzekomej masakracji nie widzialem – a wierzyc na slowo nie bede.[/quote]
To przeczytaj sobie to
http://www.pardon.pl/artykul/12134/kaczynskiego_pochowano_razem_z_reka_generala