Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Przepisy na grilla

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Babski kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hellenkaq

PostWysłany: Czw Maj 04, 2017 7:06 am    Temat postu: Przepisy na grilla Odpowiedz z cytatem

Ktoś grillował już w tym roku? Może polecicie jakieś dobre i sprawdzone przepisy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
luca

PostWysłany: Pią Maj 05, 2017 6:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pewnie, że tak. I o niejeden raz grillowaliśmy Smile Zwykle w polskim sklepie kupujemy sobie tradycyjnie kiełbaski na grilla. Czasami jak mam ochotę to robie jakieś mięsko wczewsniej w domu w marynacie ( najlepiej dzień wcześniej ponieważ wszystkie smaki sobą wtedy smacznie przechodzą.....).

Z warzyw polecam grillowany bakłażan z czosnkiem. Dobry jako przystawka do mięsa.
Powrót do góry
wronakamila

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubie takie weekendowe grilowanie. Niestety teraz nie ma na to odpowiedniej pogody. Po godzinach staram sie jakos ogarniac w zakresie moich umiejetnosci gotowania. Do ugrilowania czegos smacznego nie potrzeba wiele umiejetnosci, a ja chce po prostu miec kontrole nad tym co spozywam. Przeciez nie mozna wiecznie stolowac sie w fastfoodach lub kiepskich restauracjach. Udalo mi sie znalezc kilka ciekawych stron z przepisami i juz jutro na obiad mam zamiar przyrzadzic cos takiego - https://uwielbiam.pl/przepis/penne-z-paprykowym-sosem-oliwkami-i-anchois Wyglada naprawde apetycznie na zdjeciu .. do tego dzieki tej potrawie poznam jakis nowy smak. Tez lubicie bardziej ostre dania z papryczkami chilli? Wink
Powrót do góry
Asija29

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie zawsze się sprawdza karkówka w zalewie z piwa oraz warzywa w sosie musztardowym. Uwielbiam te zestawienie.

____

cyklinowanie
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Babski kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: