Strona główna Działy Erystyka Chamstwo Jackyla wobec nasturcji Chamstwo Jackyla wobec nasturcji

#131079
jackyl
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Netka wrote:

jackyl wrote:

gdzie sie agniesia podzialy wszystkie posty ostatnie, gdzie sie znowu poosmieszalas? 🙂 to Ty czy tym razem kwiatek zrobil czystke? 🙂

i jakos sie moja radosna tworczosc na tym forum nie zakonczyla..

jacyl przestan to temat dla nas dziewczyn ktore chca poznac nowe kolezanki a nie na jakies klotnie czy wywody ❗
masz jakies zale do Agi to pw i z glowy 8) [/quote]

ee tam, tu offtopy sa na porzadku dziennym 🙂

to agniesia sie nie moze odczepic, meczy mnie privami na dwoch forach, chce sie spotykac i nie rozumie, ze nie jestem zainteresowany.. 🙂

i jak jeszcze raz sie do mnie nasturcjo zwrocisz tu po imieniu lub po zdrobnieniu, a nie po nicku (co jest lamaniem regulaminu i mojej prosby), upewnie sie by wszyscy tu zainteresowani poznali Twoje zdjecie, profil na naszej klasie itp… zrozumialas?