Strona główna Działy Erystyka Chamstwo Jackyla wobec nasturcji Chamstwo Jackyla wobec nasturcji

#131100
nasturcja
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
jackyl wrote:

spytaj filipka, co zrobilem, gdy zainteresowany napisal do mnie na privie o Twoje zdjecie..

Wolę spytać Ciebie. Co zrobiłeś?

jackyl wrote:

a po co Ty sie rozpisujesz, na moj temat i moich spraw randkowych, poszukiwania drugiej polowki i zachecasz mnie tu do wrzucenia swoich zdjec? napisalem Ci za to, ze moge wrzucic, ale Twoje (ten post usunelas..) – nie zrozumialas aluzji..

Ale ja nikogo nie szukam 😀

jackyl wrote:

i wlasnie sprawdzilem priva, Twoja wiadomosc najnowsza wyglada tak przynajmniej jej czesci:

[quote:3b936b6215]Nie, Jaculku (..), rybko (..)

Złotko, (..)

A.

ile jeszcze..?[/quote]

Aż zrozumiesz, poza tym to było w pw nie na Forum 😆