Strona główna Działy Kwestie techniczne Zasady obowiązujące na Forum, n-etykieta, moderowanie Zasady obowiązujące na Forum, n-etykieta, moderowanie

#131130
jackyl
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
nasturcja wrote:

Owca wrote:

o co tu chodzi ???
5 min temu napisałam tu posta, że ten który napisałam wczoraj został usunięty i nawet tego ktoś usunął???
halooooooooooooo

haloooooooooooo

czy na leeds.pl istnieje cenzura czy coś

haloooooooooooo

Nie Owca. Usuwam tylko te posty, które są niezgodne z zasadami Forum i n-etykietą. Twoje posty są tutaj:

http://www.leeds-manchester.pl/forum/viewtopic.php?t=9724%5B/quote%5D

niestety, usuwasz tez posty, ktore sie Tobie osobiscie nie podobaja, nie tylko te niezgodne z regulaminem. i nie tylko moje. dlatego na moda sie nie nadajesz.

temat ktory pociachalas ciagnal sie dlugo zanim tu przylazlas i zaczelas 'robic porzadki’ – poki sie nie doczepilas do tego tematu, bardzo dobrze sobie radzil..