Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Pożyczka
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luca

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że pożyczka powinna być zaciągana z głową. Powinniśmy mierzyć zamiary na możliwości finansowe, a fakt jest taki, że nie każdy podchodzi do tego tematu odpowiednio poważnie i roztropnie. Po prostu zadłużają się i jakość to będzie.
A trzeba sprawdzać, weryfikować, czytać opinie na temat poszczególnych ofert. Wszystko po to, aby później nie było takiej sytuacji, że o czymś się nie wiedziało. Więcej info znajdziesz tutaj - link.

Ostatnio zmieniony przez luca dnia Czw Kwi 19, 2018 7:09 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
MarquisH

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie warto podpytać doradców finansowych w tym obszarze tematycznym Smile Ciekawe opcje są też podane tutaj Wink

Ostatnio zmieniony przez MarquisH dnia Pon Kwi 16, 2018 6:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
burto

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chciałem nigdy jakoś się przekonać do pożyczek, szczególnie tych udzielanych przez internet. Ostatnio jednak brat pokazał mi, że wcale nie jest to takie złe. Z jego pomocom znalazłem tutaj ciekawą firmę pożyczkową i miałem kasę, żeby opłacić wakacje
Powrót do góry
titus24

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście wygląda to ciekawie zresztą tak samo jak strona pozyczkowe-promocje.pl. Przynajmniej w moich oczach, ale dlatego o tym wspominam, bo może znajdzie się tu jakiś specjalista i będzie w stanie mi pomóc z podjęciem decyzji, bo wcale to nie jest proste
Powrót do góry
Slawomir

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie branie pożyczek to nic trudnego, tym bardziej jeśli mówimy tu o pożyczkach internetowych. Ja sprawdzam najpierw oferty na stronach www, po czym wybieram korzystną, czytam umowę i z pełną świadomością podpisuję zobowiązanie, a pieniądze często tego samego dnia są na moim koncie Smile
Powrót do góry
Giggs

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że dość intensywnie piszecie tutaj o pożyczkach. JA dotychczas korzystałem z tego rozwiązania 4 razy. Przy pierwszym podejściu skorzystałem z polecenia znajomego, lecz przy następnych trzech z porównywarki na stronie https://www.czerwona-skarbonka.pl/ .Powiem Wam szczerze, że naprawdę warto sobie tam zajrzeć, bo w każdym z trzech przypadków znalazłem ofertę dużo lepszą niż ta od kolegi. W takich sprawach lepiej zaufać specjalistom Wink
Powrót do góry
arnold787

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam w planach kupno samochodu, planuje to juz od duzszego czasu , poniewaz posiadam 8 letni samochod, ktory coraz czesciej zawodzi. Mam jednak problem, jesli chodzi o gotowke, dlatego dlugo szukalem odpowiedniej pozyczki. Znajomy polecil mi pewna strone, ze znakomita oferte sprawdzisz to na niej.
Powrót do góry
onyksss

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się ostatnio udało wziąć samochód na raty na kredytna4kolka.pl i jestem mega zadowolona Smile Znalazłam w rankingu naprawdę świetny kredyt z niskim oprocentowaniem! Mega sprawa.
Powrót do góry
tpidk

PostWysłany: Sob Maj 12, 2018 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam raczej bym się nie przywiązywał do jednej firmy, a skorzystał ze strony gdzie ostatnio znalazłem ranking pożyczek ratalnych - pozycznaraty.pl. Wydaje mi się, że takie narzędzia mogą okazać się bardzo pomocne podczas wybierania firmy pożyczkowej i oferty. Co sądzicie o takim podejściu do sprawy?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: