Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Pożyczka
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Codi3

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to w banku, czy innej instytucji finansowej, zawsze kredyt jest produktem finansowym. Dlatego uwzględnijmy podstawową rzecz, a więc koszta a te niekiedy mogą być różne oraz wysokie. Pewnie, że kredyt to niekiedy ciekawa koncepcja i opcja, ale tylko zaciągnięty w sposób rozważny. Rozważnie i odpowiedzialnie podchodźmy do kwestii naszych zobowiązań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
uunia

PostWysłany: Sob Sty 06, 2018 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że z pożyczkami trzeba poważnie uważać... Dużo lepszym rozwiązaniem są kredyty bankowe. Np. tu https://finanse.rankomat.pl/kredyty/gotowkowe/
Powrót do góry
luca

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że pożyczka powinna być zaciągana z głową. Powinniśmy mierzyć zamiary na możliwości finansowe, a fakt jest taki, że nie każdy podchodzi do tego tematu odpowiednio poważnie i roztropnie. Po prostu zadłużają się i jakość to będzie.
A trzeba sprawdzać, weryfikować, czytać opinie na temat poszczególnych ofert. Wszystko po to, aby później nie było takiej sytuacji, że o czymś się nie wiedziało. Więcej info znajdziesz tutaj - link.

Ostatnio zmieniony przez luca dnia Czw Kwi 19, 2018 7:09 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
MarquisH

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie warto podpytać doradców finansowych w tym obszarze tematycznym Smile Ciekawe opcje są też podane tutaj Wink

Ostatnio zmieniony przez MarquisH dnia Pon Kwi 16, 2018 6:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
burto

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chciałem nigdy jakoś się przekonać do pożyczek, szczególnie tych udzielanych przez internet. Ostatnio jednak brat pokazał mi, że wcale nie jest to takie złe. Z jego pomocom znalazłem tutaj ciekawą firmę pożyczkową i miałem kasę, żeby opłacić wakacje
Powrót do góry
titus24

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście wygląda to ciekawie zresztą tak samo jak strona pozyczkowe-promocje.pl. Przynajmniej w moich oczach, ale dlatego o tym wspominam, bo może znajdzie się tu jakiś specjalista i będzie w stanie mi pomóc z podjęciem decyzji, bo wcale to nie jest proste
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: