Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Kosmetyczka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Babski kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kurdystanka

PostWysłany: Sob Sie 18, 2012 5:13 am    Temat postu: Kosmetyczka Odpowiedz z cytatem

Hej
Moze ktoras z pan polecic dobra kosmetyczke? Chodzi szczegolnie o oczyszczanie i pielegnacje twarzy...Niekoniecznie polka...z gory dzieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -1 [+] [-]
Karolina1977

PostWysłany: Nie Lip 07, 2013 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej ja bylam ostatnio i wyszlam bardzo zrelaksowana niestety nie bede tu nic podawac bo zaraz ktos powie ze reklame robie albo raczej anty ... Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: +1 [+] [-]
Giggs

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kosmetyczkę, to ja stale odwiedzam mój zaufany salon w Warszawie Smile Zawsze jak przylecę do Polski, to od razu z lotniska się tam udaje, żeby odprężyć się po podróży. A ten gabinet znalazłam na https://www.moment.pl/kosmetyczka/warszawa , tam są praktycznie wszystkie oferty kosmetyczek a do tego opinie innych ludzi, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
nataliaala

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 1:11 pm    Temat postu: Re: Kosmetyczka Odpowiedz z cytatem

Kurdystanka napisał:
Hej
Moze ktoras z pan polecic dobra kosmetyczke? Chodzi szczegolnie o oczyszczanie i pielegnacje twarzy...Niekoniecznie polka...z gory dzieki

No niestety jesli chodzi o zabiegi w Uk to albo zaplacisz bardzo dużo i masz fajny zabieg albo malo i zabieg, który przyniesie odwrotne efekty. Na pewno nie polecam manualnego oczyszczania twarzy. Może przynieść więcej negatywnych skutków niż plusów.

Polecam natomiast:
kwasy
mikrodermabrazję
No i oxybrazję, ktorą sama ostatnio odkryłam i jestem zachwycona z efektów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Babski kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: