Strona główna Działy Erystyka Chamstwo Jackyla wobec nasturcji Chamstwo Jackyla wobec nasturcji

#131153
jackyl
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
nasturcja wrote:

jackyl wrote:

lol, uczysz sie forum na pamiec, by wiedziec, kto kiedy co napisal? 😀 czy tworzysz teczki na userow, jak fata kiedys? 😀 zachodu duzego nie trzeba, wiadomo, znalezc mnie jest latwo na roznych portalach – ale to moj wybor, ze jest latwo 🙂 i tak trzeba poswiecic odrobine czasu, by poszukac.. 🙂 zabawnie sie czyta, jakim to koszmarem byloby dla Cie spotkac mnie na innych portalach, po tym jak sama mnie znalazlas na nk, i chcialas sie 'zaprzyjaznic’.. 😀 tak, wiem, to tak dla jaj mialo byc.. 😀

Fakt, że zaprosiłam Cię na n-k.pl i nie "dla jaj", tylko wtedy, kiedy jeszcze potrafiłeś rozwiązywać prywatne sprawy poza Forum. Wydaje mi się, że to było wieki temu… Od tamtego czasu wiele się zmieniło, również sposób Twoich wypowiedzi wobec mnie. Zmieniły się na gorsze, ale nie dlatego, że coś Ci na Forum nie odpowiada, tylko dlatego, że nie dajesz sobie rady w dyskusji ze mną poza tym Forum, więc prywatne sprawy przywlekasz na Forum. Gdyby nie to, to myślę, że spotkanie Cię na innym portalu, nie było by dla mnie koszmarem.

P.S.

Jackyl, odnoszę wrażenie, że Forum jest dla Ciebie jak ring bokserski. Z tym zastrzeżeniem jednak, że stosujesz ciosy niedozwolone, by nie dać się znokautować. Szkoda, bo [b:be62a389e5][u:be62a389e5]kiedyś [/u:be62a389e5][/b:be62a389e5] fajnie się z Tobą pisało.[/quote]

lol, tak jak mowilem 🙂 odpisalas na jeden podtemat, a co z reszta? 🙂 w temacie 'klamstwa’ juz sie nie wypowiesz? 🙂
i co znaczy, nie daje rady w dyskusji z Toba lol ? 🙂 faktycznie, nie daje rady juz Ci tlumaczyc podstawowych rzeczy, bo nie dociera, to tak jak tlumaczyc klaczy z klapkami na oczach, ze na prawo i lewo i z tylu tez istnieje zycie.. 🙂

prywatne sprawy to Ty zaczelas tu wprowadzac, wiec zabawilem sie w Twoja gre 🙂 obecny nasz 'konflikt’ wyniknal tu na forum, wiec tu go 'dyskutuje’. a ze sie nie nadajesz na moderatora, to stwierdzam tylko po tym co mi na forum nie pasuje, niezaleznie od innych spraw. ale nie jestes w stanie tego zrozumiec, jak widac.. 🙂

ps: juz Ci dawno tlumaczylem, ze Twoje wrazenia na moj temat sa bledne, ale nie dociera 🙂 jakie to niby sa te ciosy niedozwolone? 🙂