Strona główna Działy Erystyka Chamstwo Jackyla wobec nasturcji Chamstwo Jackyla wobec nasturcji

#131302
jackyl
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
nasturcja wrote:

jackyl wrote:

alyna666 wrote:

ja mysle, ze nasturcja ma miete do jackyla, stad ten effort… ot co! 😆

to co, mam ja wykorzystac i porzucic, by sie odczepila..? :D[/quote]

Już dawno pisałam, że nie jestem zainteresowana 🙂 , ale spróbuj. 😆 Sama jestem ciekawa, co Ci z tego wyjdzie? 😆 😆 :lol:[/quote]

lol, to ja dawno pisalem ze nie jestem zainteresowany i mowilem, ze sie nie dogadamy – pamietasz? 🙂

najlepsze bylo, jak juz bylismy 'skonfliktowani’ ale jeszcze pisalismy do siebie privy, taka koncowka chyba.. wybieralem sie do kumpla na beeston, i napisalem Ci pw, ze jade na beeston i czy zapraszasz na whisky.. 🙂 to sie dowiedzialem, ze wtedy to chyba mialas rodzine z wizyta, ale po jakiejs dacie bedziesz sama w domu.. :] gdybym chcial cos sprobowac, juz dawno bym to zrobil.. a kto mnie zna, to wie, jakby to sie na 99% skonczylo.. 😀 😉