Strona główna Działy Erystyka Chamstwo Jackyla wobec nasturcji Chamstwo Jackyla wobec nasturcji

#131309
jackyl
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
nasturcja wrote:

jackyl wrote:

nasturcja wrote:

jackyl wrote:

nasturcja wrote:

jackyl wrote:

najlepsze bylo, jak juz bylismy 'skonfliktowani’ ale jeszcze pisalismy do siebie privy, taka koncowka chyba.. wybieralem sie do kumpla na beeston, i napisalem Ci pw, ze jade na beeston i czy zapraszasz na whisky.. 🙂 to sie dowiedzialem, ze wtedy to chyba mialas rodzine z wizyta, ale po jakiejs dacie bedziesz sama w domu.. :] gdybym chcial cos sprobowac, juz dawno bym to zrobil.. a kto mnie zna, to wie, jakby to sie na 99% skonczylo.. 😀 😉

To było 3 dni przed "końcówką". Zaproszenie było tylko i wyłącznie z grzeczności, ale skoro jako macho uważasz, że wszystkie na Ciebie lecą… 😆 To czemu nie ja?? 😆 Ja też wiem, jak by się to skończyło 😆 Tylko teraz jeszcze muszę się zastanowić, od kiedy mam płakać do poduszki 😆 😆 😆 za Tobą 😆 😆 Tak mi Ciebie (nie) brakuje 😆 😆 :lol:[/quote]

no widzisz, znowu nadinterpretacje 🙂 nie uwazam sie za takiego macho, na ktorego wszystkie leca 😀 ale jak ktos mi poswieca tyle czasu, zaprasza 'z grzecznosci’.. to generalnie daje rade 😀 jak jackyl sobie postawi jakis cel, to z reguly go osiaga 🙂

i widzisz, ja nie mowie, ze wiem jakby to sie skonczylo, nie jestem wszechwiedzacy, tak jak chyba Ty.. tylko stwierdzilem, ze Ci co mnie znaja, by wiedzieli.. i to na 99%, nie na 100%.. 🙂 ale Ty nie widzisz roznicy, co? :D[/quote]

Też nie jestem wszechwiedząca, ale znam siebie samą i wiem, jak się kończą znajomości z mężczyznami, którzy mi się nie podobają 😆 Nie napastuj mnie więcej!! :lol:[/quote]

lol 😀 daj mi tylko szanse, nie zaczepiaj, nie pisz pw, nie przylaz na gg, a nie bede! 😀 promise! 😀

az sie boje pomyslec jak Ty stalkujesz facetow, ktorzy Ci sie podobaja.. :)[/quote]

To lepiej nie myśl 😆 I nie naciągaj na zwierzenia 😆 Malin też nie będzie 😆 :lol:[/quote]

jak nie bede myslec, to sie stane taki jak Ty.. 😛

ok, gdzie ten konkret, gdzie Cie nazwalem glupim kaowcem? 🙂 jeszcze szukasz? 😀