Strona główna Działy Mieszkanie Jak znalezc mieszkanie odrazu po przyjezdzie? Jak znalezc mieszkanie odrazu po przyjezdzie?

#131400
Anonim
Gość

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
eR wrote:

Mamy w domu dwa wolne pokoje. Jeden za 50 a drugi za 75 tygodniowo, bez rachunków, tyle że wpłaty bonda (100 funtów) wymaga landlord. Pokoje nie są rewelacyjne ale na początek w sam raz. Jeśli nie tu, to może coś innego by miał dla was do wynajęcia. Jak coś to pisz na PW albo maila.

eR wrote:

Można wziąć auto na kredyt tutaj i pojechać do polski tym autem nie wracając nigdy i nie spłacając kredytu. Duże jest ryzyko, że mnie złapią?

Mam ochotę tak zrobić niedługo, bez kitu. Jedyne co mnie wstrzymuje to późniejsze konsekwencje (więzienie np)

chyba bym z Toba nie chciala mieszkac… 🙄