Strona główna Działy Dziecko benefity benefity

#131512
nasturcja
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Ilona wrote:

tak były tez inne okolicznośći, nie moge pisać o wszystkim ale głownie brali pod uwagę fakt że nie ma żadnego dochodu i jest uzależniona od partnera a sociajl brał pod uwagę że nie koniecznie zawsze będzie jej dawał kase i nie wiadomo jaki będzie miał stosunek do dziecka (a poza tym tam było troche patologicznych sytuacji) w każdym razie socjal zawadomiła Midwife która się opiekowała ciążą. [b:5bf7d79b0d]Więc w Twoim przypadku wszystko będzie ok dopóki się social nie dowie w jakichś okolicznościach o Twojej sytuacji, a jesli tak to troche zgłębią to so się u Was dzieje. ale wcale nie jest powiedziane że wszystko będzie ok, [/b:5bf7d79b0d]ale na benefity bym nie liczyła.Pozdrawiam

Socjal właśnie się dowiedział 😆 Przecież uważasz się za "pracownika socjalnego" 😀 , a "koleżanka" w nicku ujawnia swoje imię i nazwisko 🙄 Ja myślę, że nie za bardzo nadajesz się na stanowisko, które wykonujesz, skoro uogólniasz wszystkie samotne mamy i nawet nie próbujesz się dowiedzieć, jaka sytuacja jest u Żanety, tylko od razu ją oceniasz. A dlaczego ma u niej nie być ok, skoro jest okay? Mam jeszcze jedno pytanie, czy "socjal" podlega HM Revenue & Customs, czy City Council? Bo dziwne mi się wydaje, żeby pracownik socjalny lepiej znał się na benefitach niż pracownicy Revenue. Nie znam się na benefitach, ale uważam, że dopóki Żaneta nie spróbuje się o nie postarać, nie dowie się, czy się należą jej malutkiemu dziecku.