Strona główna Działy Dziecko benefity benefity

#131536
nowy_nowa
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
nasturcja wrote:

nowy_nowa wrote:

Ilona wrote:

oczywiscie znalazly sie gwiazdy coby wyrazic swoje niezadowolenie i krytyke. Napisalam jasno z mojej perspektywy nie przysluguja Zanecie i nie naleza sie jej malutkiemu dziecku, bo z jakiej racji. Dziewczyna nigdy tutaj nie przepracowala ani jednego dnia (i ja tego nie krytykuje dla scislosci i czytelniczek nasturcja i gnieszka 77, taki jest niestety fakt )a to ze jej partner pracuje to nic nie zmienia, bo w aplikacji i tak beda inne nazwiska i musi byc przeciez akt urodzenia w ktorym wyraznie jest napidsane nazwisko dziecka. I sorry dziewczyny ale wprowadzacie tylko Zanete w blad.

A to czy jestm dobrym pracownikiem czy zlym i czy sie nadaje do tego zawodu to oceniaja bardziej kompetentne osoby niz wy. I naprawde mam o wiele bardziej ciekawsze zajecia niz donosic na samotne matki w tym kraju nasturcjo.

Zaneta zycze Ci powodzenia i zdrowego bobaska.
pozdrawiam

slusznie i popieram twoje stanowsko jak i wypowiedz. z jednym, malym ale……..

otoz, nadmienilas cos o nazwizku itd.

jesli dobrze sledze temat i nie myle z innym [ taka mam nadzieje ], to dzidzius jeszcze sie nie narodzil. wiec skad u ciebie taka pewnosc, ze beda inne nazwiska? znam podobny przypadek gdzie "ojciec" z checia dal swoje nazwisko dzidziusiowi.[/quote]

Dzidziuś urodził się 18.08.[/quote]

a to serdeczne gratulacje i wszystkiego the best dla autorki tematu i jej swierzo "upieczonej" rodzinki.

a nasturcji dziekuje za podpowiedz, widac nie do konca sledzilem temat, jak zreszta wczesniej napisalem.