Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

zakupy ciuchow online
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Babski kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magda721

PostWysłany: Pon Mar 07, 2016 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie rzeczy jak torebki można śmiało zamawiać online, inaczej wygląda sprawa np. butów, sukienek itp. bez przymiarki ciężko się na cokolwiek zdecydować, nawet jeśli są podane szczegółowe wymiary
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
gracja8

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2016 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz zamówiłam kostium kąpielowy, ale udało mi się trafić w rozmiar. Ale do tej pory jakoś wolę robić zakupy stacjonarnie:)
Powrót do góry
magda721

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2016 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli na stronie sklepu są podane dokładne wymiary to zawsze można je porównać z ubraniami które już posiadamy wtedy ryzyko jest minimalne, ja osobiście zamawiam w sieci coraz więcej odzieży, ostatnio zamawiałam też indywidualny druk na tekstyliach, moim zdaniem fajną opcją są generatory online dzięki którym można samemu stworzyć i zamówić np. t-shirt z wymyślonym przez siebie nadrukiem
Powrót do góry
Tymoteusz1

PostWysłany: Sro Lis 30, 2016 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież jest tyle różnych możliwości, że zakupy nie powinny być żadnym problemem. Warto zawsze znaleźć sobie jakiś punkt odniesienia i inspiracji. Ja lubię zaglądać na blogi takie jak https://blog.modile.pl/2016/10/21/jaki-sweter-wybrac-na-jesien/ bo z nich dowiaduję się, co warto dla siebie kupić. Bardzo mi z tym dobrze Wink
Powrót do góry
doska

PostWysłany: Wto Sty 03, 2017 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdarzało mi się kupować ubrania przez internet. Nie zawsze były one zbyt udane, bo znacznie różniły się od produktów, pokazanych na zdjęciach, ale na szczęście nie było problemów z ich zwrotem. Za to kilka egzemplarzy ciuchów to prawdziwe perełki, nawet po przymierzeniu układały się lepiej niż na manekinach czy modelkach.
Mimo to nadal mam pewne obawy przed takimi zakupami, bo nigdy nie wiadomo w jakim stanie trafią do nas ubrania, a zwrot towaru i pieniędzy trwa czasami bardzo długo.
Powrót do góry
hellenkaq

PostWysłany: Pią Sty 27, 2017 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam,zę sama od jakiegoś czasu zamawiam głównie w internecie. I co najważniejsze przekonałam sie do polskich sklepów z ubraniami. O dziwo w wielu z nich mozna kupić ubrania o wiele taniej niż w UK. Pisze tutaj szczególnie o hurtowniach internetowych. Rozejrzyjcie się w Openwear . Ciuszki bez problemu można tam zakupić sobie detalicznie. A ceny ubrań są o wiele niższe niż w typowych sklepach.
Powrót do góry
Izka123

PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

next też mogę polecić
Powrót do góry
magda.lena

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakupy online są często wygodniejsze, tańsze no i właśnie wybór większy, ale ja jednak czasem i tak wolę pójść do sklepu. Zwłaszcza jeśli chodzi o spodnie, taką mam sylwetkę, że mało które dobrze leżą, nawet jak rozmiar niby dobry, więc chyba bym nie ryzykowała zamawiania.
Powrót do góry
nataliaala

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie nie. Kiedyś lubilam chodzić po galeriach handlowych. Aktualnie nie przepadam. Głównie dlatego,że takie chodzenie mnie po prostu męczy. Bylam chyba z tydzień temu i po odwiedzeniu trzeciego sklepu uznałam,że są o wiele lepsze inne rzeczy, ktore mogę robić...
Jesli miałabym polecić jakiś sklep to polecam Answear. Zarówno w Uk jak i w PL. Fajny wybór róznych marek, ciągle mają tam jakieś dobre promocje Poza tym jest darmowa dostawa kurierem i zwrot ( co nie zdarza sie w każej firmie....).
https://answear.com/p/botki-2715-k.html
Powrót do góry
ElzbieTta34

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam zakup butów przez internet bądź kosmetyków. Co do ciuchów nie jestem przekonana.

najlepszy katalog seo
Powrót do góry
aniaa1234

PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiscie zamawiam tutaj https://www.americanoutlet.pl/markowa-odziez i raz zwracałam koszulke i nie było problemu, zwrot pieniążków nastąpił zgodnie z regulaminem tak to zawsze jak zamawiam jest wszystko ok wiec nie zwracam . Natomiast te sklepy, które podałas mysle ze jesli sa sprawdzone rowniez nie powinno byc problemu
Powrót do góry
limamila

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo często zamawiam ubrania i kosmetyki online i tylko raz zdarzyło mi się zwracać towar ze względu na rozmiar, ale nie było z tym żadnego problemu. Myślę, że warto kupować przez internet, bo często jest taniej niż w stacjonarnych sklepach. Np. w klubie Limango na www.limango.pl wszystkie rzeczy są zawsze przecenione. Znalazłam tam parę cudownych butów na obcasie, których nigdy bym nie miała, gdybym kupowała tylko w sklepach w swojej okolicy.
Powrót do góry
lulka

PostWysłany: Sob Lut 03, 2018 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie tylko kupuję dla siebie odzież w sklepach online, ostatnio znalazłam fajny sklep dla dzieci la millou gdzie mają w zasadzie wszystko, produkt jest Polski. I to mnie przekonuje by kupić wiele rzeczy tam na wyprawkę dla maluszka. Przeglądałam wszystko co mają i jestem pod wrażeniem cen i wyboru.
Powrót do góry
Natalii

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektóre rzeczy mogę kupić w ciemno, np swetry,ale sukienki nie kupię już przez neta bo zawsze muszę ją przymierzyć. Co z tego, że ładnie wygląda na modelce jak w rzeczywistości jest pospinana na plecach i na mnie może już inaczej wyglądać. Lubię też kupować buty przez internet bo jest o wiele większy wybór
Powrót do góry
jungles

PostWysłany: Sob Mar 03, 2018 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie rzeczy z reguły kupuję na Zalando. Ogromny wybór, często w niskich cenach.
Powrót do góry
Giggs

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mam być z Wami szczery to ja jestem zdania, że kupowanie ubrań przez internet jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Mam nawet swój ulubiony gdzie zawsze zamawiam produkty dla swojego syna. Chodzi mi o https://malani.pl/ - sklep oferujący ubrania dla dzieci. Z doświadczenia wiem, że jakościowo są jedne z lepszych, z jakimi miałem styczność, dlatego moim zdaniem warto sobie zajrzeć na ich ofertę. Może akurat wpadnie Wam coś w oko Wink
Powrót do góry
luca

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby w uk można kupić ubrania i dodatki taniej i w sumie trochę racji w tym jest ale....
te tanie rzeczy są najczęściej produkowane w Chinach i wykonane z kiepskich jakościowo materiałów
za to te porządne rzeczy z naturalnych tkanin są bardzo drogie. Podobnie jest ze skórą. Jesli chcecie kupić torebkę z prawdziwej skóry w UK to musicie się przygotować na naprawdę spory wydatek.
O wiele lepiej coś takiego kupić podczas pobytu w Polsce. Mozna znaleźć torebki za 100-200 zł.
https://sklep-torebki.pl/
Powrót do góry
Elone34

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie miałam problemu w sprawach zwrotów bądź reklamacji.

_____
skup aut Warszawa
Powrót do góry
eleonoramerce

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja polecam stronę: https://ukfashionltd.com/
Fajne torby skórzane szyte ręcznie w Europie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Babski kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: