Strona główna Działy Hobby Wierni Kibice na Mecz Wierni Kibice na Mecz

#131634
pj
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Sylwek84 wrote:

Polska nie gra to fakt ale gra tutaj Polski klub ! i nie wstydze sie barw ojczyzny w przeciwieństwie do Ciebie !

Co do dalszej Twojej wypowiedzi to pozostawie to bez komentarza, bo problem z pijanymi kibicami to macie Wy w Polsce (przyklad ostatni mecz Widzew – Zawisza). A co do barw bialo czerwonych rowniez sie nie wstydze afiszowania sie nimi na twarzy podczas meczu, nawet na sektorach gospodarzy, wrecz jest to powod do dumy zasiac w pomalowanej twarzy w barwach ojczyzny wsród "Angoli" (Ty bys sie pewnie bał wyjsc na ulice tu tak). Natomiast ja nie <kozak>

Może i jest tak jak w teatrze, ale jest kulturalnie i mogę wziąść ze sobą swoja sympatie, bez obawy, że może oberwac … toi toiem. Zreszta tutaj można śpiewać na siedząco i to wcale nikomu nie przeszkadza.

[code:1:aa2874b36b]My kibice Lecha jestesmy Poprostu prawdziwymi kibicami ktorzy kochaja swoj klub bez wzgledu na wyniki .Takze chcemy byc odpowiedzialni za swoj klub dlatego nie chcemy brac odpowiedzialnosc za Januszy i wszelkiego typu wynalazkow..[/code:1:aa2874b36b]

Jestescie prawdziwymi kibicami ktorzy kochaja swoj klub bez wzgledu na wyniki? przeciez jakby nie [b:aa2874b36b]wyniki[/b:aa2874b36b] to by Was tu nie bylo <lol> i chyba Wy jestescie wynalazkami skoro zabraniacie kupna ticketów innym polkom 😐

Pozdrawiam.

troche sie temat rozmyl, no ale mam do ciebie pytanie alfo i omego: co maja wspolnego pijani kibice z ostatnim meczem Zawisza-Widzew???

ps. poznasz glupiego po postach jego 😆 😆 😆 🙄