Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Gielda samochodowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ulka

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2006 3:43 am    Temat postu: Gielda samochodowa Odpowiedz z cytatem

Wpadla mi dzis w rece ulotka informujaca o planowanym dnia 07.10.2006 o godz. 6 am otwarciu gieldy samochodowej. Adres: Townfield Lane, Winwick (Car Boot Site), JCT 9 M62, opposite B&Q. tel. 07817339491.

To tyle z ulotki. Podobno gieldy samochodowe nie sa tu tak powszechne jak w Polsce, wiec mam nadzieje ze ta informacja sie przyda.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
hammer18

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2006 5:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem z forum to zakup z gieldy samochodu zadko nalezy do udanych zakupow:))))))))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
ela1981

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2006 10:45 am    Temat postu: Re: Gielda samochodowa Odpowiedz z cytatem

Ulka napisał:

Podobno gieldy samochodowe nie sa tu tak powszechne jak w Polsce, wiec mam nadzieje ze ta informacja sie przyda.

Przy takiej ilosci komisow samochodowych czesto otwartych 7 dni w tygodniu, nie dziwmy sie, ze gieldy nie sa popularne (ale dobrze wiedziec, moze faktycznie kiedys sie przyda komus).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
keraj

PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 7:32 pm    Temat postu: Kupno samochodu Odpowiedz z cytatem

Chcialbym w najblizszym czasie zakupic auto,czy mozecie podac mi jakies namiary na sprawdzony komis ewentualnie link do jakiejs strony na ktorej mozna obejzec i ewentualnie pozniej kupic .Pozdrawiam.[/list]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
hammer18

PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.autotrader.co.uk mysle ze najciekwasza stronka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
hammer18

PostWysłany: Pią Gru 15, 2006 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem ze stary post ale niechche zakladac nowego a moze kogos zaciekawic ,a moze ktos juz o tym wiedzial
akucje samochodowe :
poniedzialek- 1pm -samochody under £2000
wtorek-11.30am - over £2000
sroda/piatek- 6pm - general sale Smile

adres: Bruntcliffe Lane, Morley Ls27 9LR
Powrót do góry
fatamorgana

PostWysłany: Sob Gru 16, 2006 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jest jeszcze jeden salon aukcyjny- za słynnym targowiskiem w Leeds (Sunday Market)- tym od laptopów z samochodu...Laughing
Jakiś kilometr dalej po lewej...w szczerym polu.l Smile
Powrót do góry
paticzek84

PostWysłany: Wto Gru 26, 2006 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam

mam na sprzedaz forda focusa kombi 1.8 beznyna 1999 rok. klima, elektryka itp 100% sprawny i zadbany. spzedaje poniewaz okazyjnie kupilem mlodsza lagune. napisalem o nim w dziale ogloszenia. ostateczna cena 1600 funtow - naprawde warto Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Twoja ocena: 0 [+] [-]
nazrin

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, jak sytuacja wygląda teraz i gdzie najlepiej szukać używanego auta po dobrej cenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: