Strona główna Działy Prawo Ubezpieczenie/ jakie auto?/ Zmiany w prawie jazdy? Ubezpieczenie/ jakie auto?/ Zmiany w prawie jazdy?

#131683
chomik
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Reddbull wrote:

deos szczerze gratuluje posiadania takiej bryki 🙂 ale ta twoja odpowiedz ani pomocna ani prawdziwa. Co do zmian otworz linka z poprzedniego posta i przeczytaj bo zakladam, ze po ang cos rozumiesz. Poza tym prosze podaj mi namiary na Twoja ubezpieczalnie… jeden z moich znajomych, 42 letni anglik, ktory posiada prawko na pewno dluzej niz rok (znam go 4 lata i caly czas jezdzi, wiec zakladam, ze ma 🙂 ) Ma wiele ciekawych samochodow w tym Porsche Cayenne Turbo i byl zachwycony kiedy obnizyli mu skladke na 1500f. Ciekaw wiec jestem, gdzie taka okazje wyrwales. Ciekawe co na mojego skormnego leonika zaproponuja 🙄

p.s
Jaki masz excess jesli mozna wiedziec?

Do DEOS:

Wlasnie ja z podobnym pytaniem – mam maly samochodzik 1.4 z 2005 warty ok 3000 L i za pelne ubezpieczenie place ok 600 L rocznie a prawko mam juz 12 lat i jakies znizki do tego. Gdzie znalazlez taka tania ubezpieczalnie, bo chce kupic cos ciut wiekszego ale boje sie oplat wlasnie. No i moj facet dopiero zdal prawko i nawet na samochod w stylu Corsy wszedzie chca duzo wiecej!!!

Dzieki za pomoc