Strona główna Działy Hyde Park Sklep 24h Beeston Sklep 24h Beeston

#131694
nasturcja
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
jackyl wrote:

skoro dobra zabawa innych ludzi jest dla Ciebie czyms zlym.. to faktycznie 😀

Jackyl ❗ Nareszcie ❗ Jak ja lubię Twoje nadinterpretacje, wtedy wywiązuje się ciekawa dyskusja między nami 😆 Nigdzie nie napisałam, że dobra zabawa innych ludzi jest dla mnie czymś złym. Proszę, czytaj ze zrozumieniem i czasem zastanów się nad tym, co napisałam. 🙂 Myślę, że dobrze na tym wyjdziesz 😀

jackyl wrote:

moze nasturcja nie wychodz z domu w ogole, bo kto wie, potkniesz sie na ulicy, wpadniesz na kogos, ten ktos wpadnie pod samochod i w ten sposob sie przyczynisz do czegos zlego.. 🙄

Dziękuję 🙂 ale nie skorzystam z rady 🙂 Zawsze patrzę, gdzie mnie nogi niosą 😀

jackyl wrote:

po co chcesz 'nawracac’ innych?

Nikogo nie mam zamiaru nawracać na bezalkoholowe imprezy.

jackyl wrote:

znasz odpowiedz na pytanie, to udziel, a jak nie chcesz, to po co komentowac?

Pewne pytania bywają tylko retoryczne 😀

jackyl wrote:

KASA jest czynna do 23 chyba 🙂

Jackyl, nie o ten sklep mi chodziło 😀 A tak swoją drogą, to skąd wiesz? 😆