Strona główna Działy Śmietnik Niemiec przemytnik Niemiec przemytnik

#131713
nowy_nowa
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
megajanusz wrote:

nowy_nowa wrote:

tive666 wrote:

Nie smiece…. nie moge patrzec jak tac jak Ty kalecza jezyk ojczysty, ze jestes w anglii to nie znaczy ze mozesz go zapmniec…
ANGLIKU!
siedzisz kilka lat i juz sie uwazasz za niewiadomo kogo…. zal mi takich jak [b:9567877805]ty[/b:9567877805]

Pomylka wielka. Nie potrzebne mi angielskie obywatelstwo ani nie uwazam sie za anglika. Moje mi wystarczy i napewno nie jest polskie. A polski jezyk uczylem sie sam, bez szkoly, wiec mam pewnie zaleglosci niezle, ale to nie znaczy ze musisz mnie poprawiac. Tyle.[/quote]
Pomylka wielka jest twoja obnecnosc na tym Polskim forum i szykanowanie Polakow za kazdym razem.
Przestan klamac Polaku co udaje Niemca z tego co wiem urodziles sie w Polsce na Slasku pozniej wyemigrowales z Rodzicami do Niemiec jak wielu polakow za chlebem. Tak samo jak rodzice Mirolava Klose czy Podolskiego obydwaj urodzili sie na Slasku graja w Reprezentacj Niemiec roznica miedzy nimi jest taka, ze jeden nie wstydzi sie byc Polakiem i za kazdym razem to podkresla drugi udaje Niemca choc ma Polskie korzenie i nawet zapomnial mowic po Polsku j choc zna jezyk polski podobnie jak ty?[/quote]

i co tu komentowac? sam twoj nick mowi za siebie.
Tyle do tematu.