Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

wszystko o ślubach i weselach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Babski kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Balbinka

PostWysłany: Nie Paź 04, 2009 4:34 pm    Temat postu: wszystko o ślubach i weselach Odpowiedz z cytatem

wiecie może gdzie można w okolicy znaleźć jakieś salony z niedrogimi sukniami ślubnymi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
agagab

PostWysłany: Nie Paź 04, 2009 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam sklep, gdzie kupilam swoja suknie (nowa) za 300 funtow-sa tam tez tansze. Trzeba umowiac sie na spotkanie:

Abbey Wedding Warehouse Ltd
0113 261 1335
2b Commercial Road, Leeds, LS5 3AQ

Dopasowanie we wlasnym zakresie i sluze nr tel. do dobrej krawcowej, ktora tez szyje suknie slubne:

Sarah 0113 216 0845.

Powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: +1 [+] [-]
edysiaa

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 10:30 pm    Temat postu: Podwiązka do Ślubu;-) Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny.

Orientujecie się gdzie można kupić podwiązke w Leeds?
Powrót do góry
neonka

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 12:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na ebayu takie rzeczy sa tanie, ja wlasnie stamtad zamawialam...tu podaje przyklady
http://cgi.ebay.co.uk/BRIDES-WEDDING-GARTER-WHITE-with-BLUE-RIBBON-HORSESHOE_W0QQitemZ350335179189QQcmdZViewItemQQptZUK_Wedding_Clothing?hash=item51919a99b5

http://cgi.ebay.co.uk/brides-garter-Jasper-Conran-brand-new_W0QQitemZ230457718799QQcmdZViewItemQQptZUK_Wedding_Clothing?hash=item35a859b80f

http://cgi.ebay.co.uk/New-for-Weddings-Blue-Lace-Bridal-Brides-Garter_W0QQitemZ270535810326QQcmdZViewItemQQptZUK_Wedding_Clothing?hash=item3efd30dd16

http://cgi.ebay.co.uk/Brides-Garter-with-ribbon-and-pearl-heart-bead_W0QQitemZ110507266442QQcmdZViewItemQQptZUK_Wedding_Clothing?hash=item19babf118a
Powrót do góry
marianek

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 1:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ann summers
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
tive666

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 2:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bhs
Powrót do góry
mala1234

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w kazdym salonie mody slubnej
na markecie
w pasmanterii
Powrót do góry
angana

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś zainteresowana mogę oddać moją. Może przyniesie szczęście Smile
napis zna priva jeśli chcesz
Powrót do góry
Anka13

PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc dziewczyny odswiezam temat, gdyz teraz to ja takze poszukuje tej jedynej wymazonej sukni slubnej Very Happy

Slub odbedzie sie za rok w lipcu w Polsce, ale nie mam zamiaru latac na przymiarki i szukanie do PL i chce suknie kupic tu na miejscu....

Mozecie polecic naprawde dobry salon?? ale taki gdzie dopasuja mi tez suknie i nie bede musiala latac po krawcowych do tego nie zedra ze mnie jak za zborze....

W gre wchodza wszelkie miasta w okolicy tzn: Huddersfiled, Bradford, Dewsbury, Halifax, Leeds itp - i najepiej zebym mogla dojechac komunikacja miejska w poblize gdyz ja nie posiadam prawka a nie chce zeby po suknie slubna mnie wozil moj przyszly maz Very Happy

Szukam takze miejsca gdzie moge pozadny i naprawde ladny garnitur slubny kupic....

Z gory dziekuje za pomoc Very Happy
Powrót do góry
Balbinka

PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie wszystko zależy od tego ile chcesz na suknię wydać... ja skorzystałam ze wspomnianego abbey wedding warehouse... i powiem tak, możesz coś tam dla siebie znaleźć w bardzo okazyjnej cenie... ale ten sklep nie ma nic wspólnego z normalnym salonem... także warto spróbować... ale to raczej kwestia szczęścia Wink
Powrót do góry
dzieczynka z petardami

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 1:54 pm    Temat postu: obraczki Odpowiedz z cytatem

Witam.Czy ktos zna miejsce gdzie mona kupic fajne i niedrogie obraczki w Leeds i okolicach?Z gory dzieki
Powrót do góry
neonka

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w kazdym sklepie jubilerskim :] hehe...ale szczerze powiem, ze nieoplaca sie tu kupowac, bo zloto jest strasznie drogie, w PL kupisz odrobine taniej...tez cos widzialam w katalogu Argosa....poszukaj w centrum jakis sklepow, z tego co pamietam to na deptaku byl jakis taki duzy sklep jubilerski.
Powrót do góry
dzieczynka z petardami

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bylam juz w kilku w centrum ale jak to bywa w centrum ceny sa naprawde wysokie.Do Polski nie chce mi sie jechac specjalnie..w ostatecznosci kupie w centrum ale pytam z ciekawosci czy moze ktos ma namiar na inne sklepy, niekoniecznie te najdrozsze Rolling Eyes
Powrót do góry
mala1234

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najtaniej to argos albo na markecie chyba jakis sklepik byl
ale wydaje mi sie ze obraczki masz na cale zycie Confused wec chyba nie warto oszczedzac a lepiej misc ladna na palcu Very Happy
Powrót do góry
dzieczynka z petardami

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zrozumialysmy sie Cool nie chce najtanszej obraczki z argosu albo z marketu bo bym sie nie pytala na forum tylko z miejsca szorowala na bazar Laughing chodzi mi o to czy zna ktos jakis nieduzy sklep jubilerski, moze byc na obrzeżach gdzie jest poprostu taniej niz w centrum i moze mi polecic:D i nie, nie chce obraczek kupic na ebayu..jezeli nikt nie kupowal obraczek w leeds i okolicach to trudno, pojde i kupie w centrum bez problemu Razz
Powrót do góry
xana

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest taki sklep ze złotem, srebrem w St Johns na górze, jeśli dobrze pamiętam to jest to Warren James, obok Foot Lockera. Kiedyś kupowałam tam biżuterię, mieli dość przystępne ceny w porównaniu z innymi (np.H.Samuel). Nie wiem jak jest teraz, ale sprawdzić nie zaszkodzi Smile
Powrót do góry
asdfgh123456

PostWysłany: Pon Lut 07, 2011 11:16 pm    Temat postu: ślub i wesele w Leeds Odpowiedz z cytatem

witam Panie, i nie tylko Panie.
w niedalekiej przyszlosci planujemy z narzeczonym zawrzec sakrament malzenstwa w polskim kosciele w Leeds. Jestesmy Polakami, katolikami wiec nie powinno byc z tym problemu.
Moje pytanie dotyczy slubu i wesela. Co mozecie mi powiedziec na ten temat? Wiem ze nauki przedmalzenskie rozpoczynaja sie 27lutego, a jak z przyjeciem weselnym w polskim osrodku? Mial ktos moze przyjemnosc organizowac je tam? Interesuja mnie ceny, jakosc potraw, czas trwania imprezy, ew orkiestra lub DJ. Bede wdzieczna za wszelkie podpowiedzi.
Powrót do góry
M@rcin

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdz priv'a Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
arnold787

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Wam polecic strone https://mmsuits.pl/meskie-garnitury-na-miare/slubne , zwłaszcza mężczyznom, lecz nie tylko. Jest to strona poświęcona garniturom, męskiej elegancji. Regularnie korzystam z ich pomocy i jestem bardzo zadowolony z ofert. Polecam serdecznie zainteresowanym tematem i zachecam do odwiedzenia strony.
Powrót do góry
nataliaala

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny od siebie tylko dodam,ze warto jest zamawiać zaproszenia w drukarniach. I samodzielnei sobie je wydrukowac. NIe dosć,ze jest o wiele taniej, to jeszcze będziecie mialy zaproszenia które są oryginalne i które nie ponawiają wzorów, które można sobie dostać w każdym sklepie.
Sama tak zrobiłam. A drukowałam tutaj https://www.openprint.pl/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Babski kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: