Strona główna Działy Finanse PayPal – Limit PayPal – Limit

#131883
nowy_nowa
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Helka wrote:

nowy_nowa wrote:

juby wrote:

hey
o ile dobrze pamietam powinni pobrac z konta bankowego 2 male kwoty,maksymalnie do £1 kazda,mowia ze kwoty te beda widoczne na statmencie bankowym po czym trzeba je wpisac w tym kroku gdzie weryfikuja konto.jesli to zrobisz to limity powinny sie zwiekszyc.nie jestem pewien ale tez chyba twoj adres zamieszkania musi przejsc takze weryfikacje tj moga do ciebie dzwonic oczywiscie tylko na stacjonarny badz przysla ci list poczta z kodem weryfikacyjny

[b:bcadf1f843]a ja pamietam dokladnie na odwrot.[/b:bcadf1f843] to tobie wysylaja na konto male sume, do funta max. sa to dwa przelewy od nich. No ale to lata wstecz, moze sie zmienilo to nie bede sie upieral.
Reszta sie zgadza, dokladnie tak sie aktywuje.

I jesli do jakiegos czasu tego sie nie zrobi, opcja ta "umiera" po uplywie odpowiedniego okresu. Stad dostajesz ten tekst o ktorym mowa u autora tematu.
Radze skontaktowac sie z administratorami paypalu i tam o dalsze postepowanie w zaistnialem sytuacji……….. pytac.
Powodzenia.[/quote]
U mnie własnie sprawdziło sie to co Ty pisales.Ja dostalam 2 male kwoty na konto .:D .[/quote]

bo dokladnie tak zawsze bylo ale czytajac posty powyzej myslalem ze sie zmienilo.