Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Siatkowka w Beeston

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Babski kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Allecto

PostWysłany: Pon Sie 01, 2016 10:35 pm    Temat postu: Siatkowka w Beeston Odpowiedz z cytatem

Czesc dziewczyny,

Razem z przyjaciolka szukamy chetnych dziewczyn do wspolnych meczy siatkowki w Cross Flatts Park/ Beeston. Z gory zaznacze ze jestesmy amatorkami i w siatkowke nie gralysmy od czasow szkolnych. Dokladne godziny i dni sa do ustalenia, dopasujemy sie do wiekszosci ( jezeli zglosza sie jakies chetne Laughing ) Chcemy spedzic czas aktywnie + poznac nowe osoby wiec jezeli jestes zainteresomana tym samym nie krepuj sie i wyslij mi prywatna wiadomosc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
Allecto

PostWysłany: Sro Sie 10, 2016 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dalszym ciagu szukamy chetnych do siatkowki +(kawy, plotek itp) Mamy pewne zainteresowane wiec jak cos piszcie na priv Smile
Powrót do góry
nazrin

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, za niedługo wylatuje do UK i chodzi mi po głowie jedno, mogłoby się wydawać nie istotne pytanie mianowicie czy na wyspach da się dostać galaretki Jolly Baby? Strasznie je uwielbiam i są zdecydowanie moją ulubioną przekąską. Domyślam się że istnieją jakieś polskie sklepy z naszymi produktami ale czy da się tam znaleźć rzeczone galaretki? Proszę dajcie znać
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Babski kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: