Strona główna Działy Hobby Wierni Kibice na Mecz Wierni Kibice na Mecz

#131987
1910
Participant

a ja jestem na malediwach 😀 beka z ciebie jest kapucynie po calosci, az strach sie ciebie bac ,po ch-uja mi mowisz ze jestes w jakims turynie chwalisz sie ku-rwa ? mam ci zazdroscic czy urzadzic ci komitet powitalny na lotnisku, kolejna rzecza ktora mnnie bawi w tobie papciu to to ze piszesz ze jestes 10-15 lat starszy … hmmm wiec chyba ciagnie cie do mlodych to jakies zapedy pedofilskie rodem z wielkopolski? niby to teraz w modzie ale mnie takie rzeczy nie krece wiec nie musisz o tym pisac i chamuj sie ,daj lepiej jakies info mala notke o sobie na jakims 'perspektywicznym’ forum gejowskim, piszesz mi ze mnie znajdziesz 😀 ty wieczny lowco, tropicielu … za duzo rutkowskiego sie naogldales ;] pisalem ci dziadziu ze jezeli chcesz sie spotkac ( byle nie w celach towarzyszkich) to pisz na priva bo po co ktos ma wiedziec co gdzie i jak, bo tak by zrobil kumaty typ na twoim miejscu a nie dalej sie napinal na forum , to ze sie sadzisz jak -ku-rwa- na grzybie nikogo z ludzi z tematu nie rusza a szacunku takimi bzdetami nie zdobedziesz chyba ze sie popisujesz to dawaj dawaj pochwal sie jaki jestes zaj-bisty stylistycznie, a ten tekst o 'januszach’ zostawiam bez komentaza … kazdy wie gdzie za urodzil sie na kibice.net ale to chyba twoj kompleks wyniesiony z domu ewentulanie z podworka az przykro ;] piotrku ty nasz chuliganie posrod januszy… a co do twojej druzyny to widze nie wiesz z kim w uklady wchodza … i za te niecne zagrywki ch-uj wam w ryj za to 3manie z jeban-ym lks-em,zegnam …bez odbioru(czekam ewentualnie na wiado na privie)