Strona główna Działy Erystyka Jakiej narodowosci mezczyzni sa najlepsi na partnerow? Jakiej narodowosci mezczyzni sa najlepsi na partnerow?

#132232
chomik
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
luska wrote:

chomik wrote:

luska wrote:

WIECIE CO ZESCIE SOBIE TEMAT ZNALAZLY co to kogo obchodzi kto z kim jesli im tak pasuje to ok a POLACY czasami gorsi od jak wy to ich nazywacie CIAPATYCH ah szkoda slow

O prosze, mamy obronczynie pakusiow 😀 A to z nimi lepiej niz z polskimi chlopcami ❓ ❓ ❓ :twisted:[/quote]

A ty masz jakis problem widze chomik 😈 .A POLSCY JAK TO ICH NAZWALES CHLOPCY TO CO TACY SWIECI.BO JA ZNAM PARU TAKICH CO BIJA SWOJE ZONY !!!!!!!!!ALE O TYM ZE POLACY TAK POTRAFIA GLOSNO SIE NIE MOWI!!!!!!!!!!!!!!!!!!NATOMIAST O INNYCH NARODOWOSCIACH POTRAFICIE !!!!!!!!!!!ALE TOBIE TO PEWNIE DZIEWCZYNA DO CIAPATEGO UCIEKLA DLATEGO TAKA ZLOSC W TOBIE !!!!!!!!!!!!!![/quote]

Dziewczyna mi nie uciekla, bo tak sie sklada, ze mam chlopaka – Polaka i jakos mnie nie bije. A co do ciapkow to najpierw dowiedz sie troche wiecej na temat ich kultury (religii) a potem sie wypowiadaj – dla nich masz mniejsza wartosc niz tani wielblad tudziez osiol (w uk jakis szrotowy samochod). A wszystko masz w koranie…