Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

naturalne kosmetyki?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kristinka

PostWysłany: Sob Lut 26, 2011 7:07 pm    Temat postu: naturalne kosmetyki? Odpowiedz z cytatem

Witam. Czy sa tu jakies osoby, ktore sie interesuja lub znaja na naturalnych kosmetykach? Moze jakies kosmetyczki? Smile Jesli tak to skad kupujecie nartualne (organiczne) skladniki do kremow, maseczek itp?

Ostatnio zainteresowal mnie temat robienia wlasnych kosmetykow typu kremy, serum, maseczki itp. Nie chodzi mi o domowe sposoby na maseczki z awokado itp tylko kupowanie naturalnych skladnikow typu lanolina, olejki, witaminy, kwasy, hydrolaty itp. i mieszanie ich, aby uzyskac naturalne kosmetyki bez sztucznych dodatkow. Znalazlam sporo o tym na wizaz.pl i zanalazlam fajny sklep intrenetowy w Polsce: Biochemia Urody. Szukalam sporo informacji o podobnych opcjach w UK, ale nie jest to takie proste. Znalazlam stronki dwie ze skladnikami: aromantic.co.uk i essentialoilsonline.co.uk , ale zadna z nich nie oferuje wszystkich potrzebnych produktow. Stad moje pytanie czy ktos moze wie gdzie mozna takie skladniki kupic w UK? Zaczynam podejzewac ze w UK sa ostrzejsze regulacje w tej dziedzinie, bo nie moge za wiele znalezc. Dla przykladu w Polsce w aptece dostepa jest wit C w plynie, tu nie (przynajmniej ja nie znalazlam).

Z gory dzieki za wszelkie info Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
zanetasliwinska20
Gość

PostWysłany: Sob Lut 26, 2011 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ebay mozna kupic kwasy aha w roznych stezeniach , lanoline i inne skladniki Smile
Powrót do góry
Twoja ocena: -1 [+] [-]
kanciap

PostWysłany: Czw Lut 05, 2015 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawie każdy polski sklep internetowy wysyła za granicę. Kupuję rzeczy tej marki - http://www.bioshop.com.pl/

I to faktycznie są same jakościowe produkty - przynajmniej te, które testowaliśmy. Zwracajcie uwagę na składy i czytajcie recenzje osób, które z nich wcześniej korzystały.
Powrót do góry
ilonka223

PostWysłany: Pią Maj 13, 2016 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zanim zdecyduję się na zakup jakichkolwiek kosmetyków to sporo czytam na ich temat w internecie. Ostatnio natrafiłam na ciekawy artykuł na temat wspomnianych naturalnych kosmetyków: http://pieknojestwtobie.com/naturalne-kosmetyki-organiczne/ - jak myślicie czy te organiczne będą równie dobre co ich syntetyczne odpowiedniki?
Powrót do góry
beros

PostWysłany: Wto Lip 19, 2016 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz jest mnóstwo takich sklepów z naturalnymi kosmetykami i innymi produktami. Naprawdę wybór ogromny, ja co prawda się dowiedziałem że mam AZS i muszę czego innego na skórę twarzy i dłoni używać bo mi pęka, poczytajcie sobie jak ktoś, szczególnie kobiety jeśli mają z tym problem http://przyczyny-objawy-leczenie.pl/cera-atopowa-jakie-kosmetyki-beda-najlepsze-na-azs/
Powrót do góry
BlackWind

PostWysłany: Sro Lip 20, 2016 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

beros napisał:
teraz jest mnóstwo takich sklepów z naturalnymi kosmetykami i innymi produktami. Naprawdę wybór ogromny, ja co prawda się dowiedziałem że mam AZS i muszę czego innego na skórę twarzy i dłoni używać bo mi pęka, poczytajcie sobie jak ktoś, szczególnie kobiety jeśli mają z tym problem http://przyczyny-objawy-leczenie.pl/cera-atopowa-jakie-kosmetyki-beda-najlepsze-na-azs/

Hej, a próbowałaś tej maści oliwkowej z Ziaji? https://e-ziaja.com/pl/oliwkowa/229-masc-oliwkowa-5901887016458.html

Można ją też zamówić przez internet. A ona jest dobra, nie ma żadnych barwników, a można jej używać dosłownie wszędzie (twarz, dłonie, łokcie, kolana)
Pozdrawiam i życzę powodzenia Wink
Powrót do góry
ameliak

PostWysłany: Pią Lip 22, 2016 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest sporo sklepów internetowych oferujących konkretne składniki, z którym można stworzyć swoje własne naturalne kosmetyki. Smile Ja ze względu na to, że jestem leniuszkiem, kupuje już gotowe kosmetyki, głównie w małych drogeriach w Krakowie. W Rossmanie czy Superpharm raczej trudno o dobre kosmetyki naturalne. Chyba, że bardzo drogie. :p

________

zmywarko wyparzarki
Powrót do góry
lamidrem

PostWysłany: Sob Gru 17, 2016 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam dziewczyny , ktorych interesuja naturalne kosmetyki . Firma LPGN wypuscila na rynek rewelacyjne serum o nazwie LAMIDERM w pazdzierniku tego roku. Mamy juz pierwsze zdjecia - rezultaty tego niesamowitego Serum - jedyne na swiecie , ktore dochodzi do 3 ciej warstwy skory . Badania dowiodly na Universytecie w Toronto , wykazał zwiększenie elastyny, fi bronektyny oraz kolagenu aż do 350 procent w ciagu trzech dni. Osby z luszczyca , tradzikiem rozowatym i innymi problemami skornymi widza efekt w ciagu 2-3 tygodni .

https://www.youtube.com/watch?v=z2vJgABaMqI

http://www.lifepharm.com/media/pdf/lamiderm/POL-LamidermFlyer.pdf

Zapraszam do rozmowy .
Ela
Powrót do góry
lamidrem

PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od kiedy lekarze maja wplyw na stosowanie kosmetykow ???
Powrót do góry
tytus

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy powinien stosować naturalne kosmetyki. Dzięki temu będziecie w stanie sprawić, że Wasza skóra zostanie odpowiednio zabezpieczone. To jedyne słuszne wyjście.
Powrót do góry
andrzejpawlowski

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naturalne kosmetyki to bardzo fajna sprawa, sam używam najczęściej te polskie. Bo one na prawdę są dobre. Dodatkowo polecam każdemu mydło z ALEPPO Wink Wgl to ja osobiście kocham idealnie zaprojektowane opakowania kosmetyków ostatnio nawet o tym czytałem tutaj o projektowaniu opakowań i jest podane właśnie kilkanaście przykładów m.in jak robi to Tołpa Smile
Powrót do góry
Giggs

PostWysłany: Sob Paź 27, 2018 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj ja naprawdę uwielbiam naturalne kosmetyki, bo to właśnie dzięki nim moja skóra tak dobrze wygląda Smile Często zamawiam sobie na https://artyferia.pl/katalog/kosmydelka-mydelka naturalne mydła, które są ręcznie robione. Pięknie wyglądają, pięknie pachną no i świetnie działają! A do tego można nimi myć całe ciało Smile
Powrót do góry
nataliaala

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam

naturalne oleje
mydelka robiione na zimno
oraz wykonywanie samodzielnie kosmetyków, co nie jest wbrew pozorom takie trudne jak się wydaje ( sama zamawiam sobie pólprodukty i potem robię kosmetyki w domu).

No i dobrze jest przekonac się czasami do jakiegoś zabiegu u kosmetologa albo u lekarza medycyny estetycznej.Nie pisze tutaj o operacjach aczkolwiek u mnie ostrzyknięcie botoksem dało o wiele lepsze dzialanie na zmarszczki niż jakiekolwiek kosmetyki....
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: