Strona główna Działy Motoryzacja auto nie odpala

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #18337

    Mam problem taki ze jechalem autem swoim beznyniak i auto zgaslo i nie moglem potem go odpalic.Moweie odrazu ze wszystkie kontrolki swieca popka paliwowa slychac ze dziala oaz rozrusznik dziala to co to moze byc innego??

    #117320
    end2005
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    thomasmanchester wrote:

    Mam problem taki ze jechalem autem swoim beznyniak i auto zgaslo i nie moglem potem go odpalic.Moweie odrazu ze wszystkie kontrolki swieca popka paliwowa slychac ze dziala oaz rozrusznik dziala to co to moze byc innego??

    A może poprostu Diesla wlałeś zamiast Paliwa 😯 😀

    #117324
    One-eyed Tommy
    Członek

    filtr paliwa zapchany? ;p

    #117328
    Anonim
    Gość

    TŻ stwierdził, że może być wszystko. Świece, immobiliser…

    #117333
    hrv
    Participant

    Dziesiatki roznych przyczyn bez mozliwosci odgadniecia na odleglosc.
    Ja bym obstawial nieszczelnosc ukladu paliwowego,immobiliser, ale to czysta zgadywanka.
    Moze pasek rozrzadu pekl ?

    #117342
    bolek
    Participant

    przyczyn może byc wiele jak napisano powyżej, ale zacznij od sprawdzenia : czy jest iskra i czy paliwo dochodzi do wtrysków – to cie ukierunkuje gdzie szukac

    #117344
    Anonim
    Nieaktywny

    pamiętaj, żeby nie odpalac na tzw. popych, bo jeśli to pasek rozrządu to możesz zniszczyć całkowicie silnik. Pasek rozrządu to newralgiczny punkt układu napędowego. Możesz wykluczyc tę możliwość jeśli został wczesniej wymieniony bądż nie jest jeszcze zużyty tzn. nie posiada pęknięć

    #117348
    nowy_nowa
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    thomasmanchester wrote:

    Mam problem taki ze jechalem autem swoim beznyniak i auto zgaslo i nie moglem potem go odpalic.Moweie odrazu ze wszystkie kontrolki swieca popka paliwowa slychac ze dziala oaz rozrusznik dziala to co to moze byc innego??

    Nie no oslabia mnie ten gosc do granic!! Z tych twoich benifitow auto kupiles co tylko z nazwy auto zostalo i jeszcze chcesz by ci odpalal? Po za tym kto ci jezdzi tankowac? Bo jesli ty sam to smiem twierdzic ze diesel wlales. A mowilem tyle razy ci…………nie anglii a szkoly ci potrzeba, najlepiej zacznij od zerowki. Zrobisz tym wielka przysluge, nie tylko nam tutaj na forum ale napewno sobie!!

    PS. Kiedys pytales czy ktos nie ma transportu, najlepiej darmowego, zeby ciebie z rodzina i meblami do polski nie przewiez. Dzis zaluje bo moglem wtedy ci to zasponsorowac. Coz szkoda. Teraz trzeba te i inne twoje glupoty tu wyczytywac.

    #117350

    nowy_nowa podam tobie konto moja mzoesz mnie zasponsorowac chetnie jak masz zaduzo pieniedzy:) mozesz przelac mi kase nie ma sprawy.Jestes sam tepy i glupi

    #117357
    nowy_nowa
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    thomasmanchester wrote:

    nowy_nowa podam tobie konto moja mzoesz mnie zasponsorowac chetnie jak masz zaduzo pieniedzy:) mozesz przelac mi kase nie ma sprawy.Jestes sam tepy i glupi

    Przelac nie, bo bys nie wiedzial jak wybrac…………wiesz, w bankomacie tez trzeba cos czytac i to zgrozo dla ciebie , bo po angielsku. Zasponsorowac , owszem nie ma problemu. Jesli kierowca mi zapewni ze cie tam odwiezie i to z calym dobytkiem – masz pewne.

    #117361
    alutka
    Participant

    jak ja lubię czytać takie tematy na forum i odpowiedzi do tych tematów szczególnie jak tenże temat zarzuci ktoś niebywale inteligentny wtedy z odpowiedzi można się posikać ze śmiechu za przeproszeniem:)

    #117368
    SpokoBoyxxx:)
    Członek

    thomasmanchester jesli pochodzisz z tego pieknego Miasta jakim jest Krakow To ludzie z Crakowa naprawde powinni sie wstydzic za ciebie Do tej pory myslalem ze w Krakowie mieszkaja bardziej inteligietni ludzie no coz moze naprawde Diller w City Of Mancherster Cie oszukuje moze bysmy jakis dill zrobili razem ???? 😛 😛 😛

    #117374
    Anonim
    Nieaktywny

    eee tam opowiadasz. Ja znam takich co z Krakowa pochodzą a tak na prawdę to mają do niego dalej niż ja do Łodzi 😆

    #117379
    nowy_nowa
    Członek
    ”snickers” wrote:

    eee tam opowiadasz. Ja znam takich co z Krakowa pochodzą a tak na prawdę to mają do niego dalej niż ja do Łodzi 😆

    Swieta prawda. Tomasz krakow widzial raz w zyciu………………jak mial zaszczyt wyjechac do anglii. A ze nacpany byl i noc byla , zna krakow z obrazkow i opowiadan. To tyle. Narka

    #117381

    a ty nowy_stara to musisz tak sie czepiac mnie zawsze jak niechcesz to nie czytaj moich postow i nie komentuj ciekawe z jakiej wioski ty jestes pewnie z pod warszawskiej kobylki

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.