Strona główna Działy Mieszkanie Edinburgh Terrace mieszkal ktos

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #24225
    aseiko
    Participant

    witam wszystkich mieszkal ktos moze na Edinburgh Terrace lub edinburgh street , na armley leeds , jest tam bezpiecznie?// jacy ludzie tam mieszkaja bo slyszalem ze same dss

    #158761
    twix
    Participant

    to tam armley jest, patologia wiekszosc angielska a i polska sie znajdzie,
    Mieszkałem niedaleko jakies 6 lat temu, nie ma sie co bac a i po ryju dostac mozna

    #158765
    alkaczester
    Participant

    ja nie polecam armley ,mowie o town street gdzie pelno cygnow ( reszty armley nie znam ), juz lepsze niektore czesci beeston moim zdaniem ….

    #158767
    neonka
    Członek

    mieszkam niedaleko i szczerze powiem-nie polecam. w okolicy mieszka przynajmniej 2 recydywistow i widzialam kolesia z bransoletka wiezienna na nodze. ktos przede mna powiedzial ze latwo dostac w pysk-prawda. kazdy piatek i sobota wieczor przed flatami sa imprezy bijatyki latajace butelki.
    ok jest na greenock road i greenock street. na greenock road sa flaty za brama,ktora otwiera sie na specjalnego foba.jest spokojnie i bezpiecznie.

    #158773
    aseiko
    Participant

    dzieki wszystkim za odpowiedz, tam mi sie wydawalo ze tam pelno cyganow itd

    #158824
    agaagaaga3
    Participant

    Tylko te zamykane flaty na Greenock road….reszta domow…typu terrace to patologia(moze nie kazy,ale niestety zdecydowana wiekszosc :/) I niech Cie nie skusza ogloszenie I zdjecia domow w srodku….bo sa odszykowane ale okolica I sasiedzi dramat :/
    Ja juz k…wa na cyganow-obibokow patrzec nie moge a o angolach z amstafami to nie wspomne….bo ja musze z moim malym psem jezdzic do parku,bo tu oje sie ze jakis pies-poje….nych wlascicieli,wyskoczy I nas zaatakuje.
    Dzielnica jak dzielnica….duzo zalezy od typumieszkania/domu.

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.