Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

co to za HYDE PARK w ktorym kasuja posty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Kwestie techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czlek

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 9:12 am    Temat postu: co to za HYDE PARK w ktorym kasuja posty Odpowiedz z cytatem

znajomy kolega polecil mi to forum ale widze,ze za napisanie postu bez ublizania nikomu ani uzycia zadnych ogolnie znanych wulgaryzmow posty zostaja usuwane to panie Kwiatkowski chyba cos jest nie tak ?mam nadzieje,ze jako jeszcze chyba wlasciciel zrobi pan cos z tym-pozdrawaim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
siwyrb

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie da rady. szczegolnie jesli cos ci sie nie podoba w PO to nie masz szansy nic napisac, a jak napiszesz to i tak cie skasuja
Powrót do góry
KwiateK
Administrator

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Regulamin forum dostępny jest tutaj:
http://www.leeds-manchester.pl/forum.php

Jeśli masz wątpliwości co do konkretnego postu, skontaktuj się proszę na priv z moderatorem danego działu.

siwyrb napisał:
(...) szczegolnie jesli cos ci sie nie podoba w PO to nie masz szansy nic napisac, a jak napiszesz to i tak cie skasuja

"A w Ameryce Murzynów biją!" Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
Uxbridge

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisałem jakiś czas temu, że tematy dotyczące polityki, a nie wiążące się z UK, będą przenoszone do śmietnika. Dlaczego?
Otóż teoretycznie, HydePark mógłby być miejscem dyskusji nt. polskiej polityki. Ale jak pokazuje praktyka, ostatnimi czasy nastąpił zalew tematów politycznych w których zamiast dyskusji dominuje linkowanie lub cytowanie artykułów z netu. Nikogo taka forma najwyraźniej nie interesuje, bo odpowiedzi w tych tematach jak na lekarstwo albo wcale. Uznałem więc, że lepszym miejscem na gazetkę ścienną będzie Śmietnik. Jeśli forumowicze są innego zdania, to niech zagłosują. Jak? Po prostu prowadząc sensowną dyskusję w tych tematach. Wtedy znajdzie się dla nich miejsce w HydeParku, albo nawet Kwiatek założy dział "Polityka" ku uciesze miłośników.
Co do kasowania postów. Temat o Komorowskim zostawiłem, bo dotyczył jego wizyty w UK i jako taki miał związek z tutejszą polonią. Parę postów z niego wyleciało, to prawda. Były to: post SpokoBoya który znowu zamieścił sam link, następny post Spoko w którym mnie wulgarnie obrażał za tą decyzję, oraz post Siwego, który zaczął dywagacje nt. moich przekonań politycznych. Więcej nie pamiętam, a już w ogóle nie przypominam sobie usuwania postów użytkownika "człek". Nb. resztę postów Spoko usunął zapewne Kwiatek i dołożył bana jako bonus. Bez żadnej sugestii z mojej strony jakby się kto pytał.
Więc jeszcze raz: BĘDĘ przesuwał do Śmietnika tematy politycznie bez związku z UK. W tematach HydeParkowych BĘDĘ kasował posty zawierające same linki do artykułów politycznych lub same z nich cytaty. I BĘDĘ (bo zawsze to robiłem) usuwał posty niezgodne z regulaminem.
Narzekania i wnioski do moderatora będę kasował, bo od tego jest dział "Sprawy Techniczne" oraz priv, ew "Erystyka".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
czlek

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w poscie moim ktory zostal skasowany nie bylo zadnego linka zadnej polityki ani nic w tym rodzaju mimo to zostal skasowany z jakiego wiec innego wzgledu chyba mozna wiedziec prawda? z jakiego to juz kolega mi wyjasnil w poscie wiec dziekuje bardzo camelowi a nie wielce szanownemu panu uxbridgowi,jesli tylko mozna oczywiscie dodac przed skasowaniem to uwazam ,ze linki sa ok bo nie kazdy ma czas na przegladanie po kilka godzin wiesci w necie i jest bardzo stosowne moim zdaniem jesli je ktos zamiesci ,mozna sie czegos dowiedziec bez specjalnego szukania,HYDE PARK jak by ktos nie wiedzial mial wlasnie to do siebie ,ze kazdy mogl o wszystkim i wszystkich wyrazic swa opinie,rozumiem ,ze hyde parkiem juz nie jest tylko nazwa pozostala,pozostawiam pana uxbridga w swoim i kilku stalych kolesi towarzystwie -pozdrawiam i zycze powodzenia w dalszym usuwaniu postow z tak zwanego HYDE PARKU
Powrót do góry
Uxbridge

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No faktycznie, przypominam sobie. Usunąłem ze dwa posty które nie były związane z tematem a jedynie "drobną krytyką" (w postaci paru inwektyw) wypowiedzi Fatamorgany. Teraz wytłumaczę dlaczego. Otóż mieliśmy do czynienia (i to częsta sytuacja) z taką wymianą zdań:
USER1: Mam pytanie (...)
USER2: Co za głupie pytanie. Trzeba być frajerem żeby nie wiedzieć... (tu następuje jakaś tam odpowiedź). Jakie głupki tu zaglądają, ja nie mogę...
USER1: Sam jesteś frajer, jakie chamstwo tu panuje. Człowiek juz nawet zapytać się nie może.
USER3: USER2 - jak zwykle jesteś cham, burak, ćwok... (tu cała lista pretensji do USERA2, nie związana z tematem)
USER4: Dodam jeszcze, że USER2 się nie czesze, kradnie ludziom zegarki, podgląda matkę w kąpieli, ma gówniany samochód i obywatelstwo Hondurasu.

Jako moderator mam w zasadzie trzy wyjścia.
1. Dbając o kulturę na forum, skasować wszystkie posty oprócz pierwszego. Po czym czytać piętrowe pretensje od USER-ów 1, 2, 3 i 4 nt. gwałcenia wolności słowa. Po kilku takich akcjach, USERZY 1..4 deaktywują konta i idą sobie w cholerę założyć własne fora.
2. Zostawić wszystko jak leci i spokojnie patrzeć jak rozwija się fajna pyskówka. Po jakimś czasie i dołączeniu do niej USER-ów 5, 6, 7 ... 20, przenieść ją do Erystyki gdzie nikt nie będzie wiedział o co poszło i dlaczego.
Potem USERZY 1..20 deaktywują konta i idą sobie w cholerę założyć własne fora.
3. Zostawić pierwszy post i dwa następne, a resztę nie związanych wywalić. Zatrzyma to dalszą wymianę zdań, a każdy będzie mógł docenić kulturę i umiejętność prowadzenia dyskusji przez USER-ów 1 i 2. USERZY 3 i 4 deaktywują konta i idą sobie w cholerę założyć własne fora.

Wybieram wyjście 3, bo wg. mnie najmniej szkodzi forum i mam takie kaprycho Smile
Powrót do góry
nasturcja

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ux, tak szczerze pisząc, to na żadnym forum, poza tym, nie ma pyskówek ani chamstwa. To forum samo w sobie zniechęca do czytania i komentowania jakichkolwiek tematów. Jedyny dział, w którym tu nie ma pyskówek to dział "Dziecko" i jeden temat "Nowt temat" w Śmietniku. Embarassed Przykre, ale prawdziwe. Twisted Evil
Powrót do góry
Uxbridge

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nasturcja napisał:
Ux, tak szczerze pisząc, to na żadnym forum, poza tym, nie ma pyskówek ani chamstwa.

Naprawdę? Bo ja widzę niemal na każdym. Różnice leżą w sposobie podejścia moderatorów.
Chcesz żebym zlikwidował chamstwo w Hyde Parku? Nic prostszego. Będę wywalał każdy niekulturalny i agresywny post. Bez ostrzeżenia, bo etap ostrzegania i tłumaczenia mam już za sobą. Nic to nie daje. Rezultat będzie oczywisty. Zaczną się protesty przeciwko "cenzurze", bo cham nigdy nie widzi chamstwa u siebie, zawsze u innych. Popatrz na post niejakiego "człeka". Usunąłem jego chamską wypowiedź wobec Faty i co? Okazuje się, że go cenzuruję! Bo on tylko wystąpił z "drobną krytyką". Wypowiedzi Faty nie usunąłęm, chociaż określenie "jesteś fujara" do nieznanego sobie człowieka najbardziej kulturalnych nie należy. A tłumaczyłem, dlaczego nie usunąłem. Reakcja? Jestem z "tej samej kliki" dlatego. Post Siwego usunąłem bo jestem zwolennikiem PO (!!!!???). Ciekawe jak wytłumaczy że nie usunąłem jego obelżywych postów nt. Komorowskiego, skoro taki ze mnie walczący PO-wiak?
Dość narzekań. Jeśli będę konsekwentnie wycinał ich chamskie odzywki, obrażą się i zupełnie przestaną pisać. A wraz z nimi, w porywie solidarności przestaną pisać ich koledzy. A tu jest ok 30 użytkowników którzy w ogóle coś piszą. Myślisz że konsekwentne pozbycie się chamstwa z forum przysporzy mu użytkowników? Dlaczego wobec tego Leeds-Pl nie kwitnie? Chamstwa tam nie ma, zgoda. I dyskusji również nie.
Spójrzcie na siebie drodzy użytkownicy. Nie chce wam się pisać, myśleć, konstruktywnie dyskutować. Może jesteście zmęczeni, może was to już nie bawi, a może nie umiecie?
Skoro chamstwo i pyskówki was zniechęcaja do forum, to dlaczego tematy w których ludzie obrzucają się błotem sa tak popularne? Skoro moderator nie reaguje, dlaczego sami nie zwrócicie chamowi uwagi? Łatwo jest wytknąc chamstwo Nowemu albo Fatamorganie. Bo ich nikt nie poprze. I wtedy wasze chamstwo jest usprawiedliwione. Ale koledze, albo koledze kolegi to juz niekoniecznie prawda?
Jestem moderatorem już trzeci rok. Jestem zmęczony. Pewnie się wypaliłem. Dlatego apeluję - jeśli ktoś chce przejąć ode mnie moderowanie HydeParku, chętnie ustąpię. Nie obrażę się na forum. I będę kibicował z wygodnej pozycji zwykłego użytkownika. Mówię poważnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Blog Twoja ocena: +2 [+] [-]
nowy_nowa

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swiete slowa. Az milo poczytac. I co najlepsze.............. bez zbytecznych linkow i bez opierania sie na opini "innych" a wlasnej. chyle czola.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: +1 [+] [-]
nasturcja

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uxbridge napisał:
nasturcja napisał:
Ux, tak szczerze pisząc, to na żadnym forum, poza tym, nie ma pyskówek ani chamstwa.

Naprawdę? Bo ja widzę niemal na każdym. Różnice leżą w sposobie podejścia moderatorów.

Może piszemy o różnych forach.

Uxbridge napisał:
Chcesz żebym zlikwidował chamstwo w Hyde Parku? Nic prostszego. Będę wywalał każdy niekulturalny i agresywny post. Bez ostrzeżenia, bo etap ostrzegania i tłumaczenia mam już za sobą. Nic to nie daje. Rezultat będzie oczywisty. Zaczną się protesty przeciwko "cenzurze", bo cham nigdy nie widzi chamstwa u siebie, zawsze u innych.

Sam najlepiej wiesz, co zrobić.

Uxbridge napisał:
Popatrz na post niejakiego "człeka". Usunąłem jego chamską wypowiedź wobec Faty i co? Okazuje się, że go cenzuruję! Bo on tylko wystąpił z "drobną krytyką". Wypowiedzi Faty nie usunąłęm, chociaż określenie "jesteś fujara" do nieznanego sobie człowieka najbardziej kulturalnych nie należy. A tłumaczyłem, dlaczego nie usunąłem. Reakcja? Jestem z "tej samej kliki" dlatego. Post Siwego usunąłem bo jestem zwolennikiem PO (!!!!???). Ciekawe jak wytłumaczy że nie usunąłem jego obelżywych postów nt. Komorowskiego, skoro taki ze mnie walczący PO-wiak?

Nie miałam okazji ich przeczytać, ale wierzę Ci na słowo i wiem, że dobrze zrobiłeś.

Uxbridge napisał:
Dość narzekań. Jeśli będę konsekwentnie wycinał ich chamskie odzywki, obrażą się i zupełnie przestaną pisać. A wraz z nimi, w porywie solidarności przestaną pisać ich koledzy. A tu jest ok 30 użytkowników którzy w ogóle coś piszą. Myślisz że konsekwentne pozbycie się chamstwa z forum przysporzy mu użytkowników?

Tego nie wiem. Jednak lepiej czyta się posty i tematy, w których łatwo i szybko można znaleźć sensowną odpowiedź i gdzie nie ma chamstwa.

Uxbridge napisał:
Dlaczego wobec tego Leeds-Pl nie kwitnie? Chamstwa tam nie ma, zgoda. I dyskusji również nie.

Może nie ma codziennych dyskusji, fakt, ale gdybyś zagłębił się tam w shoutboxa, to myślę, że odpowiedź była by wyczerpująca.

Uxbridge napisał:
Spójrzcie na siebie drodzy użytkownicy. Nie chce wam się pisać, myśleć, konstruktywnie dyskutować. Może jesteście zmęczeni, może was to już nie bawi, a może nie umiecie?

Ja się wypowiem sama za siebie. Lepiej mi się pisze w tematach, w których nie ma obrzucania się błotem. Fakt, nie bawi mnie czytanie postów typu: wygoogluj sobie, przeszukaj forum, etc. a potem jakieś docinki i nie bawią mnie obszernie cytowane artykuły.

Uxbridge napisał:
Skoro chamstwo i pyskówki was zniechęcaja do forum, to dlaczego tematy w których ludzie obrzucają się błotem sa tak popularne?

Myślę, że to temat rzeka. Pierwszy powód, jaki przyszedł mi do głowy to taki, że wiele osób tu piszących nie zna się na wzajem, a w wypowiadaniu swoich opinii wszyscy są "odważni", bo przecież to Internet. Teoretycznie można napisać wszystko (np. że mam 180 cm wzrostu albo jasnozielonego Citroena C3). Dzieli nas nie tylko ekran laptopa, ale cała przestrzeń. Na wzajem się nie widzimy, więc łatwo coś napisać, trudniej wziąć za to odpowiedzialność, bo do tego wszystkiego jesteśmy anonimowi.

Uxbridge napisał:
Skoro moderator nie reaguje, dlaczego sami nie zwrócicie chamowi uwagi?

Są tacy, którzy zwracają im uwagę, ale nie przynosi to skutku, niestety.

Uxbridge napisał:
Łatwo jest wytknąc chamstwo Nowemu albo Fatamorganie. Bo ich nikt nie poprze. I wtedy wasze chamstwo jest usprawiedliwione. Ale koledze, albo koledze kolegi to juz niekoniecznie prawda?

Tego też nie wiem, bo nigdy nie pytałam swoich znajomych, czy piszą na forum, dlatego śmiem przypuszczać, że być może nikogo z tego forum nie znam osobiście, a jeśli znam, to nie wiem, że tu pisze.

Uxbridge napisał:
Jestem moderatorem już trzeci rok. Jestem zmęczony. Pewnie się wypaliłem. Dlatego apeluję - jeśli ktoś chce przejąć ode mnie moderowanie HydeParku, chętnie ustąpię. Nie obrażę się na forum. I będę kibicował z wygodnej pozycji zwykłego użytkownika. Mówię poważnie.

Powodzenia
Powrót do góry
czlek

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jezeli dla pana uxbridga stwierdzenie,ze nazywanie kogos fujara jest malo inteligentne nalezy do gatunku chamstwa lub chamskiej wypowiedzi to przepraszam bardzo ale chyba to jakas pomylka jest i czas sobie odpoczac po tych kilku ciezkich latach pracy niedocenionego moderatora,tak juz jest w zyciu ,ze malo kto nasza ciezka prace docenia....,przepraszam ,jezeli stalem sie powodem lub ez prowodyrem panskich przemyslen apropos pozostawienia funkcji moderatora,z powazaniem Embarassed
Powrót do góry
100%polak

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uxbridge napisał:
Jestem zmęczony. Pewnie się wypaliłem.

Proponuję pojechać tam w przyszłym tygodniu i naładować akumulatory w tym wydarzeniu :

http://www.culturespaces-minisite.com/waterloo1815/01gb/index.html
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Kwestie techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: