Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

co zrobic z januszami?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Kwestie techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak obchodzic sie z "Januszami"?
Pomagac?
33%
 33%  [ 5 ]
Nie Pomagac?
26%
 26%  [ 4 ]
www.lmgtfy.com
40%
 40%  [ 6 ]
Inne pomysly
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 15

Autor Wiadomość
kunegunda

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2011 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin K. napisał:
Hey:)
Zapomnialo bydlecie, jak cieleciem bylo:)
"Glowni" wypowiadajacy sie jestescie inteligencja, czy moze marginesem?
Urodziliscie sie idealni:), czy moze jeszcze nie zyjecie?

Pozdro.

Duzo smiechu, duzo zabawy:))

nie nie zapomnialo bo samm o siebie sie troszczylem i wszystko sam sobie zalatwialem, przyjechalem do angli bez zadnej znajomosci angielskiego ale poradzilem sobie sam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: +2 [+] [-]
nowy_nowa

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2011 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kunegunda napisał:
Marcin K. napisał:
Hey:)
Zapomnialo bydlecie, jak cieleciem bylo:)
"Glowni" wypowiadajacy sie jestescie inteligencja, czy moze marginesem?
Urodziliscie sie idealni:), czy moze jeszcze nie zyjecie?

Pozdro.

Duzo smiechu, duzo zabawy:))

nie nie zapomnialo bo samm o siebie sie troszczylem i wszystko sam sobie zalatwialem, przyjechalem do angli bez zadnej znajomosci angielskiego ale poradzilem sobie sam

i o to chodzi, dlatego chocbys nie wiem co pisal i jak tlumaczyl to jak............kamien w wode. ehhh...szkoda slow kundzia. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: +1 [+] [-]
kunegunda

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 6:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymowki na temat szkoly:

angielska wymowka
- szkola jest glupia, mam cos wazniejszego, nie chce mi sie

polska wymowka
- niema kiedy sie uczyc, juz za pozno na nauke, nie chce mi sie

Polacy o anglikach:
idioci bez szkoly, nieuki, do szkoly im sie chodzic nie chce

Anlicy o polakach

Jasne studia skonczyl a w fabryce kurczaki pakuje.
Powrót do góry
jorge

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szortys ty cwe-lu w du-pe ruc-hany wez sie pierd-olony pólmózgu do roboty bo siedzisz tylko kur-wo w domu i knujesz,zapisz sie sie paziu [!!cenzura!!] do mosadu i tam se kombinuj jak ci sie nudzi a janusz?sam [!!cenzura!!] jestes janusz a z ryja parówo to wygladasz jak dupa twojeo tzw janusza... jeb-ac leeds pl wogole to [!!cenzura!!] 3/4 tego forum to sie wymondrza na kazdy temat nchoc nawet nie wie co pisze,zaraz sie pedaly przyjebieta do tego postu wiec prosba do moderatora zeby go nie usuwal niech 'ludzie ' maja zajecia na kilka dni...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -3 [+] [-]
kunegunda

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poco zajecie na kilka dni takich jak ty mozna spotkac wszedzie na lawce z puszka piwa Laughing
macie jakas obsesje na temat pedalow...... hmmm lubicie sie dotykac chlopaki ?
Powrót do góry
nowy_nowa

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma co reagowac na ten post jorga. Nieraz trzeba zrozumiec zula i janusza w jednej osobie.
Wczoraj byl piatek to pewnie zaskurniaki dostal z agencji i "poszalal" z jabolami do 7 rano a dzis o 7.45 , wsciekly, na kacu, mysli co zrobic z reszta tygodnia bo do piatku daleko a w spodniach nawet na piwo nie ma. A trzeba przeciez jeszcze wyzebrac od kogos na autobus do tyry na przyszly tydzien.
Wiec z zalamania psychiczno-alkoholowego wybazgral bzdury a ze temat caly jego dotyczy,wsciekl sie...............stad ten post.
Ja mysle ze ten brzydki post to tak jakby krzyk o pomoc.................pomozcie bo juz spadam nizej niz dno.
Tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: +4 [+] [-]
zanetasliwinska20
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ksiazki do nauki na e bay takie same jak na kursie kupilam sobie za podkreslam komplet 5 funtow , historia panstwa w dwoch egzemplarzach , starozytna i wspolczesna , matematyka i literatura , dla chcacego nic trudnego jak zauwazyl nowy_nowa angielski podworkowy to jest kwestia kliku miesiecy i wyjscia do ludzi , ja zagadywalam kogo sie dalo , wczoraj zgubilam sie na Leeds Markecie i nawet z tym podworkowym udalo mi sie na wlasciwy przystanek po drugiej stronie miasta dojsc , co do ladniejszego angielskiego mozecie sie smiac ale jak czytam ksiazke i czegos z niej nie rozumiem to mozna wpisac translate.google.pl , wklepac tekst , wrocic do ksiazki i w glowie zostaje . Co z tego ze tlumaczyc jak lepeij biec na overka niz do szkoly bo kosztuje nauka za semestr , ja na wolne miejsce zeby sie uczyc musze czekac do wrzesnia ale przygotowuje sie sama . Mozna prosic , tlumaczyc ai tak anglicy za plecami smieja sie z tlumokow ktorych calym zyciem jest fabryka a drwia sobie z ludzi ze chca sie na sile na anglikow przerabiac bo czytaja dziecku angielskie bajki . Wole zeby dziecku mowilo w dwoch jezykach niz potem bylo kaleka jezykowa wyszydzana przez rowiesnikow.
Powrót do góry
Twoja ocena: +3 [+] [-]
sandra26

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwni Jesteście,

wydaje się Wam, że bez Waszych komentarzy inni zginą, czy co? Na Forum różne pytania padają i zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie potrafił udzielić sensownej odpowiedzi, nawet jeśli post się po raz enty powtarza. Naprawdę, Wasze wymuszone odpowiedzi są zbędne, jeśli nie chcecie pomagać - nikt Was naprawdę nie zmusza. Nazwaliście sobie kogoś "Januszem", jakby wiedza o danej osobie opierała się głównie na zadanym pytaniu, a wiedza, którą Wy posiadacie była jedyna i niepodważalna. Towarzystwo Wzajemnej Adoracji, czy jak? O takich, jak Wy, mówi się - buraki:), tylko nie wiadomo, z którego pola który pochodzi, bo żaden się nie przyzna, taki Pan na włościach:) Oczywiście również słowo "wieśniak" w dzisiejszych czasach odnosi się do określonej grupy osób, które mimo nawet "szlacheckiego" pochodzenia" (jak się niektórzy określają), przy najbliższym spotkaniu i pierwszym napisanym lub wypowiedzianym słowie pokazują słomę w butach i odór z ust, zatrutych jadem. Pomagać, czy nie pomagać? - Oto jest pytanie i sądząc po wypowiedziach, niejeden z Was już pewnie przekonał się o negatywnych skutkach pomocy bliźniemu, ale "Janusze"... Zebrało się grono krytyków. Trzeba pomagać z głową i mieć Ją zawsze na karku, szczególnie, jeśli chodzi o pożyczanie pieniędzy, a potem płacz i lament, bo ktoś nie oddał. Przyjaciół poznaje się w biedzie. Są oczywiście granice pomocy, w końcu każdy człowiek ma swoje ciemne strony i nigdy nie wiadomo, co komu strzeli do "łba". Z tego jednak, co widzę, osoby tu zgromadzone, potępiające "Januszy", wypowiadają się na prawie każdym forum, albo robiąc łaskę, że w ogóle piszą (to chyba z nudów), albo wypowiadając się w sposób uwłaczający drugiemu człowiekowi. Ja można by Was nazwać, niech pomyślę - Krytycy Filmowi, bo trzeba naprawdę wielkiej hipokryzji i zmysłu aktorskiego, żeby komuś pomagać z uśmiechem na twarzy, a gdy się odwróci, Wy naplujecie Mu pod nogi, oczywiście niezbyt blisko tej osoby, żeby nie pomyślał sobie o Was niczego złego. Pozerzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -2 [+] [-]
sandra26

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kunegunda napisał:
Wymowki na temat szkoly:

angielska wymowka
- szkola jest glupia, mam cos wazniejszego, nie chce mi sie

polska wymowka
- niema kiedy sie uczyc, juz za pozno na nauke, nie chce mi sie

Polacy o anglikach:
idioci bez szkoly, nieuki, do szkoly im sie chodzic nie chce

Anlicy o polakach

Jasne studia skonczyl a w fabryce kurczaki pakuje.

Kunegunda, nie wiem, czy sobie zdajesz z tego sprawę, ale nie wszyscy Polacy, to tępaki. Mierzysz innych swoją miarą wymyślając niby to jakieś "wymówki" wyssane z palca, z resztą mówią one same za siebie: "Nic mi się nie chce", to chyba Twoje motto życiowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Kwestie techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: