Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Klotnia towarzyska

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Erystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kola

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heheh:) Netka odpisuje na kazdy taki podobny post o znajomosciach. wedlug mnie juz powinna miec tysiac przyjacioleczek:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -2 [+] [-]
Netka

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kola napisał:
heheh:) Netka odpisuje na kazdy taki podobny post o znajomosciach. wedlug mnie juz powinna miec tysiac przyjacioleczek:P

nie na kazdy a wogole to co za roznica w jakich postach sie udzielam i z Twojego postu wynika ze ci to w jakis sposob przeszkadza. Nie znasz mnie i mojego zycia prywatnego ani tez ilu znajomych mam wiec nie zycze sobie takich komentarzy. Moge miec nawet milion i nadal miec chec poznawania nowych ludzi i skoro tak pilnie obserwujesz tematy to wiadomo ze nie bralam udzialu w poprzednich spotkaniach bo albo sie nie odbyly albo nie mialam czasu zreszta to nie jest istotne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: +1 [+] [-]
kola

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uuuu jaka agresja...spokojnie, bez nerwow Smile tylko mysle ze jak sie ma znajomych to nie szuka sie juz innych na sile. takie jest moje zdanie.
Pamietaj kochana Leeds jest male i kazdy kazdego zna Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -3 [+] [-]
kredka2012

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

noi zaczyna sie , a mialo byc tak pieknie...

Dziewczyny nie po to zamiescilam ten post zeby tutaj rozpoczynac jakies klotnie!!!!!!

To ze szukam nowych znajomosci tutaj nie znaczy ze robie to na sile, wyznaje zasade ze kazdy sposob jest dobry.

Tak jak mowilam wiekszosc znajomych wykruszyla sie z powodow 'rodzinnych'

Wiec koniec mi tych przepychanek i pisac mi tu na priva bo montuje spotkanko:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -1 [+] [-]
Netka

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kola napisał:
uuuu jaka agresja...spokojnie, bez nerwow Smile tylko mysle ze jak sie ma znajomych to nie szuka sie juz innych na sile. takie jest moje zdanie.

To nie byla agresywna odpowiedz z mojej strony, wyrazilam swoje zdanie o Twoim poscie ktory uwazam byl nie na miejscu. Nie uwazam zeby odpisywanie na posty ze ktos szuka znajomych bylo czyms zlym gdyz po pierwsze to nie oznacza ze dana osoba szuka znajomych na sile, po drugie jesli nawet dojdzie do spotkania nie oznacza to ze to bedzie przyjazn na wieki gdyz kazdy ma inne upodobania, charakter i krotko mowiac istnieje szansa ze komus ktos nie przypadnie do gustu. Ja wychodze z zalozenia ze znajomych nigdy nie za duzo Smile bo zwlaszcza tutaj w Uk istneje dosc spora tendencja ze wracaja do Polski czy wyprowadzaja sie gdzies indziej itd roznie to bywa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
kola

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kredka2012 napisał:
noi zaczyna sie , a mialo byc tak pieknie...

Dziewczyny nie po to zamiescilam ten post zeby tutaj rozpoczynac jakies klotnie!!!!!!

To ze szukam nowych znajomosci tutaj nie znaczy ze robie to na sile, wyznaje zasade ze kazdy sposob jest dobry.

Tak jak mowilam wiekszosc znajomych wykruszyla sie z powodow 'rodzinnych'

Wiec koniec mi tych przepychanek i pisac mi tu na priva bo montuje spotkanko:)

to nie jest atak na Ciebie, ja nie pisze sie na spotkanie, bo mam juz swoja paczke z ktora sie trzymam.
MYSLE ZE JEDEN PRAWIWY PRZYJACIEL WYSTARCZA NIZ CALA BANDA SZTUCZNYCH KOLEZANECZEK...
PS jezeli jest tu ktos pond 2 lub 3 lata i jeszcze nie ma tu przyjaciolki lub dobrych, prawdziwych znajomych. to cos jest chyba nie tak..??? KONIEC Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -3 [+] [-]
kredka2012

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Kola

Nie wazne ze to nie byl atak na mnie ale w moim poscie.. Zastrzeglam sobie w 1 poscie ze nie zycze sobie wypisywania banialukow jesli ktos nie ma interesu w tym.

Bardzo Ci gratuluje ze masz swoja paczke tutaj od paru lat. Ja jestem juz w takim wieku ze wszystkie moje kolezanki zalozyly swoje rodziny i nie maja ochoty i mozliwosci zeby wyjsc na przyslowiowa kawe , nie wspominajac o wspolnych zakupach...A ze mnie jeszcze sie nie pali do pieluch, postanowilam nie zdziadziec w domu tylko wyjsc do ludzi..

I KONIEC TEMATU!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: +1 [+] [-]
champ

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 3:26 am    Temat postu: carrera Odpowiedz z cytatem

In quegli anni frequenta la leggendaria discoteca Studio 54 e conosce Andy Warhol. In questi anni frequenta la <a href="http://www.occhialidasolecarrera.net">Occhiali Da Sole</a> leggendaria discoteca Studio 54 e conosce il guru della pop art <a href="http://www.occhialidasolecarrera.net">Carrera Occhiali</a> Andy Warhol. Sunglasses is one of those items that <a href="http://www.occhialidasolecarrera.net">Armani Occhiali</a> everyother 50 % can't attain with out keep in mind it really is searched the right way and not just quite a few misspelling while using genuine identify occhiali da sole Look at accessories with respect to convenience and additionally valuation for immensely affordable $88. Louis Vuitton borse e borsette sono gi ben noti per ottenere un esteso, il numero di anni ancora una percentuale eccellente delle persone semplici non pu gestire questi. Non inviare il tuo curriculum su Monster e HotJobs e spero che la tua email In Box inizierà a riempire o il telefono inizia a suonare fuori dalla hook.
Powrót do góry
champ

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 3:27 am    Temat postu: Re: carrera Odpowiedz z cytatem

uomo alto e forte lo tira fuori un paio di foto sono una bambina di due anni quando Occhiali Dior le foto , foto, il suo sorriso volto luminoso, sembra Occhiali Da Sole molto carino. Non era infatti possibile realizzare lenti fotocromatiche Carrera Occhiali prodotte in materiale infrangibile, che presentano il vantaggio di essere più leggero del vetro Carrera Occhiali, oltre che ovviamente a prova di caduta, e più facilmente portabili dalle persone che hanno la necessità di usare occhiali da vista. Non aggiungere rotondità al tuo viso già rotondo. Se siete stati di qualcun partire dagli anniOttanta e per prematuramente 1990, una persona che richiamano alla mente un meno difficili di tempo-a momenti se forse le tonnellate di più caro jean tessile si troverà, calzature abbigliamento Inoltre hanno racchiuso tutto ragazzi Inoltre estremamente strass. Le collezioni di Grevi sono ancora oggi prodotte con maniacale cura artigianale, forgiate da mani che hanno saputo conservare la capacità di realizzare ogni tipologia di cappello.
Powrót do góry
filipek

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

admin/moderator spi ? Zbanowac spamera .A odnosnie przepychanek to go..o cie kola obchodzi co pisze netka..nikogo nie obraza wiec w czym masz problem zmierzla podstarzala babo.
Powrót do góry
skrzatek22

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kola napisał:

A Tobie Dziewczynko o co właściwie chodzi...Smile Kompleksy leczysz...? "Jak się ma znajomych, to nie szuka się już innych na siłę" - owszem, szuka się, jeśli to jest czyjąś wolą... i nic Ci do tego. Prawda jest taka, że nie liczy się ilość, a jakość tych tzw. "przyjaciół", a skoro się szuka innych, widocznie na tych już znanych nie do końca można polegać, a jeśli można i nadal się szuka - każdy urozmaica sobie życie na swój sposób. Ty np. "czepiasz się, jak rzecz psiego ogona", bo takie masz hobby i być może przyjaciół nie masz w ogóle... Tego nie twierdzę, ale jeśli doczepisz się do tego zdania,będzie to oznaczało, że trafiłam w słaby punkt:) Czyż nie?Smile
Powrót do góry
lucygp

PostWysłany: Czw Gru 25, 2014 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Se siete stati di qualcun partire dagli anniOttanta e per prematuramente 1990,

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Erystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: