Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

do usuniecia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Erystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nasturcja

PostWysłany: Pią Paź 12, 2012 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No prosze, ale sie porobilo. Nie bylo mnie przez kilka godzin, a tu dalej rzucanie miechem.

Gee Gee ja w tym dziale (Nauka) nie mam nic do gadania. To broszka Sandgirl, nie moja i nawet, gdybym chciala w jakikolwiek sposob ukrocic te posty, to nie mam jak, bo nie mam dostepu do moderowania tego dzialu. Przeczytaj moje posty jeszcze raz, bo moze cos przeoczylas / przeoczyles

Tom79, ja do tego, co pisze sie tutaj na Forum, podchodze z dystansem, wiec prosze, nie atakuj Gee Gee zmojego powodu, ok?

Widze, ze do Was chlopaki nie dotra zadne argumenty, wiec koncze pisanie. Zycze milego weekendu wszystkim czytajacym ten watek. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
GeeGee

PostWysłany: Pią Paź 12, 2012 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry Nasturcja , nie lubie nagonek na ludzi , to wszystko. Faktycznie , zerknelam raz jeszcze , zwracam Ci honor. Tom79 bo to taki popularny slogan co kto zaparza woda po pierogach... Na murach w Lodzi wisi od paru lat. Nie mam nic do ludzi z Widzewa ani znikad indziej , widze ze sobie czas animujecie w niski sposob , obrazajac czlowieka. I tyle , kazdy ma prawo do wyrazenie wlasnego zdania.
Powrót do góry
nasturcja

PostWysłany: Pią Paź 12, 2012 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GeeGee napisał:
Sorry Nasturcja , nie lubie nagonek na ludzi , to wszystko. Faktycznie , zerknelam raz jeszcze , zwracam Ci honor.

Ok, nie ma sprawy Smile Nic sie nie stalo.

Ja tez nie lubie nagonek na Uzytkownikow, nie wazne czy jest nim troll czy nie. Chamstwo i tak pozostanie chamstwem.
Powrót do góry
szortys

PostWysłany: Pią Paź 12, 2012 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko prosze nie zamykajcie tematu Smile mi to nie przeszkadza a chlopaki niech pokaza na co ich stac bo jak narazie slabo im idzie Very Happy
Powrót do góry
mat3usz

PostWysłany: Pią Paź 12, 2012 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szortys weź nawet sie nie wypowiadają bo nawet nasturcja potwierdziła to ze zjechalismy cię do zera a nawet grubo pod rownik a ty nawet nie masz nic mądrego na swoją obronę. Co jest najciekawsze to to wszystko zaczął nasz kolega szortys który uważa, ze to on wszystkim jedzie. Udowodnilismy, ze tak nie jest. Tylko nie rozumiem was kobiety po co wy to piszecie co piszecie, zwal jak zwal. I tak tego nie zakończycie, co najwyżej możecie pojechać po rajatach szotysowi. Jak widać jemu to pasuje. A tak btw to po co sie jest moderatorem na forum ? Czy wy właśnie tak staracie sie gdzies zaistnieć w świecie( już nie wspomnę, ze wirtualnym) bo w rzeczywistym wam nie wychodzi? Ludzie, ogarnijcie sie. A i jak wam sie to uda pomóżcie szortysowi i wyslijcie smsa o tresci POMAGAM na numer 778812.
Powrót do góry
nasturcja

PostWysłany: Pią Paź 12, 2012 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mat3usz napisał:
Szortys weź nawet sie nie wypowiadają bo nawet nasturcja potwierdziła to ze zjechalismy cię do zera a nawet grubo pod rownik a ty nawet nie masz nic mądrego na swoją obronę. Co jest najciekawsze to to wszystko zaczął nasz kolega szortys który uważa, ze to on wszystkim jedzie. Udowodnilismy, ze tak nie jest. Tylko nie rozumiem was kobiety po co wy to piszecie co piszecie, zwal jak zwal. I tak tego nie zakończycie, co najwyżej możecie pojechać po rajatach szotysowi. Jak widać jemu to pasuje. A tak btw to po co sie jest moderatorem na forum ? Czy wy właśnie tak staracie sie gdzies zaistnieć w świecie( już nie wspomnę, ze wirtualnym) bo w rzeczywistym wam nie wychodzi? Ludzie, ogarnijcie sie. A i jak wam sie to uda pomóżcie szortysowi i wyslijcie smsa o tresci POMAGAM na numer 778812.

No prosze. Znudzilo Ci sie bluzganie na szortysa, to teraz na tapete trzeba wziazc moderatorow. Alez prosze bardzo. Jesli to da Ci choc odrobine rozrywki przez weekend, to sie nie krepuj. A pozniej kogo zbluzgasz? Masz juz jakis plan?
Powrót do góry
mat3usz

PostWysłany: Sob Paź 13, 2012 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nasturcja napisał:
mat3usz napisał:

No prosze. Znudzilo Ci sie bluzganie na szortysa, to teraz na tapete trzeba wziazc moderatorow. Alez prosze bardzo. Jesli to da Ci choc odrobine rozrywki przez weekend, to sie nie krepuj. A pozniej kogo zbluzgasz? Masz juz jakis plan?

bardzo chetnie poznal byl trola nr.1 i tego od tabletek geniusza-oszusta. Wy nawet nie kumacie, ze dzieki nam ten tempak szortys nie kupil tych tabletek i zaoszczedzil kase, a mieszanie go z gownem sie zaczelo jak zaczal cwaniakowac. Sam sie prosil.
Powrót do góry
mat3usz

PostWysłany: Sob Paź 13, 2012 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam szortysowi nawet wpolczuje bo jego stara urodziła go dla becikowego. a jak się urodziłeś to ojciec dwa tygodnie macał Cię widłami bo nie wiedział co to jest ! A gdy go nie ma w domu to jego stara serfuje na desce klozetowej xD Tylko szortys posiada przedluzacz bezprzewodowy.
Szortys takimi żartami jak twoje to mój dziadek konie płoszył. A szortys taka mala rada, sprzedaży pojawiły się prezerwatywy o smaku mentolowym i eukaliptusowym. Zalecane szczególnie dla kobiet chorych na gardło. Wiec pamietaj o swoim gardle.
Powrót do góry
mat3usz

PostWysłany: Nie Paź 14, 2012 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szortys zostało mi wody po parowkach, chcesz sie napić ? Albo zostawić ci na herbatę ?
Powrót do góry
tom79

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szortys napisał:
tylko prosze nie zamykajcie tematu Smile mi to nie przeszkadza a chlopaki niech pokaza na co ich stac bo jak narazie slabo im idzie Very Happy

ty, szortys, twardzielu marchewokowy, zawsze chowasz sie za spodnicami jak patafian?

co bys nie powiedziala to z twarza z tego nie wyjdziesz...
Powrót do góry
tom79

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GeeGee napisał:
Ja sie pytam gdzie jest [!!cenzura!!] w takiej sytuacji admin? Moze chlopaki z Widzewa jestescie ze tak Wam sie dobrze opowiada o wodzie po pierogach? Poczytajcie sie jeden z drugim. Nasturcja , myslalam ze masz troche wiecej klasy , zeby to ukrocic , jak widac pomylilam sie...

baby sa dobre,,,niby tu w obronie wartosci na forum, ze niby tu poprzytulac tego pawiana szortysa a chodzilo o to zeby dowalic Nasturcji...ta szara opinia ze nasturcja nie ma klasy powinna byc przekazana jej jak najbardziej!!! za pomoca prywatnej wiadomosci... co to za moderatorzy co gryza sie na forum??? moderowanie to nie wyrazanie prywatnych opini o innych moderatorach... taka moda na wszystko para...paraforum, paraportal, paramoderowanie...i dlatego mamy cos takiego jak kolejny pacan z paratabletkami!

Nasturacja, GeeGee to twoja koleznaka tylko na forum czy nie lubi cie tez w zyciu prywatnym, poza forum???
Powrót do góry
tom79

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nasturcja napisał:
mat3usz napisał:

czy na wszystko trzeba miec plan??
spontany sa najlepsze...

jakich moderatorow??? zeby nazywac sie moderatotrm to trzeba choc troche moderowac (??), chyba ze "pozdrawianie" szortysa to moderacja...
Powrót do góry
tom79

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GeeGee napisał:
Sorry Nasturcja , nie lubie nagonek na ludzi , to wszystko. Faktycznie , zerknelam raz jeszcze , zwracam Ci honor. Tom79 bo to taki popularny slogan co kto zaparza woda po pierogach... Na murach w Lodzi wisi od paru lat. Nie mam nic do ludzi z Widzewa ani znikad indziej , widze ze sobie czas animujecie w niski sposob , obrazajac czlowieka. I tyle , kazdy ma prawo do wyrazenie wlasnego zdania.

hahahah...dobre....na co zerknelas?? ciuplas, potem zerknelas i jet okej teraz?? no naprawde dobre...nato to tez sie tak tlumaczylo jak pykneli bombke w szkole zamiast w kwaterke pakoli...bo zesmy tam zle zerkneli. sorry, to juz sie nie powtorzy..

to teraz, z poczuciem dumy, legalnie mozesz pojechac tej wlasciwej, sandrii czy jakos tak...no chyba ze ja lubisz to nie...
Powrót do góry
tom79

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szortys napisał:

szortys, tobie to nawet 30 deko smierdzacego w odbycie nie zawadza...
w liceum jak trafil sie taki typ jak ty, taki dmuchany figo fago co wiecej mu sie wydawalo niz bylo, co myslal ze jest bystry, a co do czego to w rajty i do pani na skarge nazywalismy latajacym gownem.

juz daj se luz, zostales wypalony do filtra, dalej juz tylko smrod. idz juz sobie zlobie.
Powrót do góry
mat3usz

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie jak po Włosku jest idiota ? -"szortys"

Co mi sie wydaje ze GeeGee to Janusz a stara ma na imię Stefan:D
Powrót do góry
mat3usz

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nasturcja to Stefan a stary to kunegunda, syn- szortys Very Happy
Powrót do góry
tom79

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i forum zdechlo... ciapa szortys wytrwal do 7 rundy...laski troche nad nim poplakaly i daly se na luz, mial byc zabawny poniedzialek a tu lipa.

szortys, jak bynie bylo bylas gwiazda tego forum, mimo ze jestes trefna maksymalnie.
Powrót do góry
szortys

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem jestem tylko cos slabo wam idzie mialo byc smiesznie a tu jedno linijkowy belkot... musicie byc bardziej kreatywni
Powrót do góry
tom79

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ci pisalem, twoj temat juz zakonczony. poza tym miales juz tu nie zagladac bo jestes ponad to...ale wiadomo, jest inaczej.

da rade sie z toba poznac w realu, to by byla zwala dopiero...taki next level dla nas...poza tym dawno w leeds nie bylem, mozesz byc jakims tam powodem aby sie tam wybrac.

dam ci rade, podbijaj do lasek na biduka, skoro wstawily sie za toba to moze cos tam cos tam...bystry jestes, troll numer dwa - masz argumenty...

quwa, ale ty musisz byc zagotowany...
Powrót do góry
tom79

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

belkot to twoje drugie imie...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Erystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Skocz do: