Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

do usuniecia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Erystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szortys

PostWysłany: Sro Paź 17, 2012 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomciu jak chcecie sie dowartosciowac to robcie to w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
frontier

PostWysłany: Sro Paź 17, 2012 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za dlugo bylo spokojnie na forum Smile
Powrót do góry
szortys

PostWysłany: Czw Paź 18, 2012 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe dokladnie Smile konferencja przynajmniej mial jakies poglady Smile
a tak przy okazji natknalem na ten artykul.. naprawde nic dodac nic ujac Smile
Human beings are social creatures and need social interaction, feedback, and validation of their worth. The emotionally mature person doesn't need to go hunting for these; they gain it naturally from their daily life, especially from their work and from stable relationships. Daniel Goleman calls emotional maturity emotional intelligence, or EQ; he believes, and I agree, that EQ is a much better indicator of a person's character and value than intelligence quotient, or IQ.

The emotionally immature person, however, has low levels of self-esteem and self-confidence and consequently feels insecure; to counter these feelings of insecurity they will spend a large proportion of their lives creating situations in which they become the centre of attention. It may be that the need for attention is inversely proportional to emotional maturity, therefore anyone indulging in attention-seeking behaviours is telling you how emotionally immature they are.

Attention-seeking behaviour is surprisingly common. Being the centre of attention alleviates feelings of insecurity and inadequacy but the relief is temporary as the underlying problem remains unaddressed: low self-confidence and low self-esteem, and consequent low levels of self-worth and self-love.

Insecure and emotionally immature people often exhibit bullying behaviours, especially manipulation and deception. These are necessary in order to obtain attention which would not otherwise be forthcoming. Bullies and harassers have the emotional age of a young child and will exhibit temper tantrums, deceit, lying and manipulation to avoid exposure of their true nature and to evade accountability and sanction.
Powrót do góry
tom79

PostWysłany: Czw Paź 18, 2012 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smieszny chlopaku, czasami zeby cos zobaczyc najbardziej przeszkadza nam (tobie) wlasny punkt widzenia.

nie dasz rady ani zrozumiec ani opisac swiata za pomoca jakis tam smiesznych badan/artykulikow. nie tedy droga. zadne tezy z tego gowna nie oddnosza sie do nas...jaki sens ma zabieganie a zainteresowanie anonimowych osob, cieciu...wklejasz cos, myslisz ze jestes smart ale takie rzeczy jak kontekst sytuacji ci umyka.

mamy mnostwo wolnego czasu w pracy, szlajamy sie po tym internecie i trafilismy na ciebie, durnia co wypisuje mentne posty na tym mentym forum i mysli ze zjadl wszystkie rozumy i mam prawo wydawac jakies osady. ten smieszny artykulik dotyczy bardziej ciebie, niby olewasz to wszystko, ale zaciekle bronisz swojego wymalowanego statusy osoby "ciekawej", ktory niestety, istnieje tylko na tym forum. co jest w h.j smutne.

wbij se do tej pustej bani ze my mamy z ciebie ubaw, nic wiecej, nie dopisuj se historii bo ich tam nie ma.
Powrót do góry
szortys

PostWysłany: Czw Paź 18, 2012 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, nie wiem jak w twoim swiecie ale w normalnym kazdy ma prawo do swojej opinii i jak ci to przeszkadza to nie moj problem.. jesli chodzi o ubaw to mamy go tu bez liku a z kogo to kazdy sam sobie odpowie... i nie se tylko sobie...
Powrót do góry
tom79

PostWysłany: Czw Paź 18, 2012 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szortys napisał:
punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, nie wiem jak w twoim swiecie ale w normalnym kazdy ma prawo do swojej opinii i jak ci to przeszkadza to nie moj problem.. jesli chodzi o ubaw to mamy go tu bez liku a z kogo to kazdy sam sobie odpowie... i nie se tylko sobie...

ty mnie chlopaczyno zalamujesz....to jest chyba jasne i oczywiste ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia!!!! i to jest zalamka, bo z takimi zlotymi myslami idziesz przez zycie i oglaszasz je jak bys odkryl zycie na marsie, i trwasz w przekonaniu ze to wyjasnia ci wszystko.!
dam ci inna madrosc ktora mozesz wykorzystac na innym forum - syty glodengo nie zrozumie... a rozwiniecie tego, oddajace obraz biezacej sytuacji, nie boje sie uzyc tego slowa - na swiecie - jest : syty nie chce zrozumiec glodnego...bo ma w tym interes.

ja ci nie bronie miec opini, masz do tego prawo. ale jesli uzywasz twych opini jako argumentow w dyskusji, aby udowodnic swoje racje lub przekonac kogos ze tej racji nie ma to juz inna sprawa. twoje opinie sa poddawane ocenie i moga zostac zanegowane lub zaaprobowane. ale do Holorey musza byc celne, na temat, przemyslane a nie skopiowane z niewiadomo skad, i wklejone tylko po to aby byly, aby pokazac ze cos tam kleisz. lipa. marnujesz czas. nie wystraczy miec sowjej opini, to juz za malo. tym bardziej opini w postaci bzdetnego artykulu z sieci... ponoc w polsce wszyscy maja opinie na wszystko, a syf jak byl tak jest...i to jest twoj problem. lepiej ci wychodzi wklejanie linkow do twojej muzyki z youtube, zenada.

ty naprawde myslisz ze jestes w centrum swiata i jestes najmadrzejszy?
to tylko forum, dostales bluzgi bo farmazonisz, nie mazgaj sie juz i zostaw to.

wiem ze sie gotujesz, ale juz sie uspokuj.

Ostatnio zmieniony przez tom79 dnia Czw Paź 18, 2012 2:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
tom79

PostWysłany: Czw Paź 18, 2012 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

quwa, najgorzej jak dyskusja jest o niczym i jeszcze trzeba o tym rozmawiac...i jeszcze stwierdzanie rzeczy oczywistych - kazdy ma prawo do swoich opini - to co, myslales ze ja o tym nie wiem, zabronilem ci ich miec??

po co stwierdzac cos co jest wiadome? a wtedy kiedy chce sie komus wmowic ( lub przekonac samego siebie) ze jest sie lepszym, madrzejszym. takie durne traktowanie z gory przez kogos kto na gorze nie jest.
90 % para-dyskusji jest w ten desen na wszystkich forach, kto komu udowodni swoja wyzszosc albo pokona sprytem. i ty sie pieknie w to wpisujesz.

Ostatnio zmieniony przez tom79 dnia Czw Paź 18, 2012 3:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
tom79

PostWysłany: Czw Paź 18, 2012 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szortys napisał:

se , se , se...

podsylam ci te trole bo juz wiem jaki masz charakter, niby jestes cacy, taki fifa-uefa ale dac ci tylko szanse na atak to jak wilk, zebiska wbijasz...podkarmie cie zebys tu wracal, mimo ze olewasz to totalnie, ale ty masz za duzo do stracenia...bomba!
Powrót do góry
tom79

PostWysłany: Czw Paź 18, 2012 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wez se jebnij tatuu www.leeds.pl...
Powrót do góry
tom79

PostWysłany: Czw Paź 18, 2012 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szortys napisał:

to musi w.urw..c jak lales z innych a teraz leje z ciebie...
Powrót do góry
szortys

PostWysłany: Pią Paź 19, 2012 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe mozesz podac jakies przyklady bo ja dalej nie wiem o czym piszesz? jakie argumenty? jakie dyskusje? ja najmadrzejszy??!! pierwsze slysze...
ja naprawde nie przychodze tutaj zeby dyskutowac bo nie mam na to czasu. A jesli juz tak bardzo chcesz negowac moje opinie zrob to w cywilizowany sposob...
Powrót do góry
tom79

PostWysłany: Pią Paź 19, 2012 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w morde, jaki ty ulomny jestes.

wiem ze dyskutowac to nie przychodzisz bo nie masz o tym pojecia, ty tylko wtykasz jakies pseudo madrosci ( najlepiej artykul kopijowane z sieci - tak jak na forum -bogaty ojciec, biedny ojciec ), albo cedzisz madrosci typy ze punkt widzenia zalezy od punktu/miejsca siedzenia ( w pozytywnym znaczeniu, mimo ze jest odwrotnie)...nara cieciu szkoda mi juz czasu na ciebie, psa szybciej sie wyszkoli z wiekszym pozytkiem dla wszystkich.
Powrót do góry
szortys

PostWysłany: Pon Paź 22, 2012 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i tomciu sie wypsztykal... zabraklo ci wulgaryzmow?
Powrót do góry
bertonas

PostWysłany: Pią Mar 28, 2014 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
krezus8

PostWysłany: Sob Mar 29, 2014 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@@@@@@@@@@@@@
Powrót do góry
kunegunda

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o lalteraz dilerzy oglaszaja sie na forach
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Erystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Skocz do: