Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

zakup samochodu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ROL

PostWysłany: Pon Mar 24, 2014 5:43 pm    Temat postu: zakup samochodu Odpowiedz z cytatem

witam
chcę kupić samochód na aukcji np na copart, jak spradzić czy nie jest on zadłużony, czy nie ma na nim jakiegoś kredytu. Oferty samochodów mają ukryte tablice rejestracyjne....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
Maciek1983

PostWysłany: Pon Mar 24, 2014 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie ze na takie aukcje trafiaja auta czyste, tzn bez takich ukrytych niespodzianek...sa tam auta rozbite, pofirmowe, przejete przez bank bo wlsanie ktos nie splacal i komornik zabral, tzn tak mi sie wydaje, nie wiem na stowe...o prosze na stronie glownej jest cos takiego: there is no outstanding finance on the vehicle according to HPI; czyli pewnie copart sprawdza hpi
albo tu masz wszystko, nawet zwracaja kase jezeli cos bylo w aucie nie tak
The Copart UK Member Protection Pledge is available on purchases of vehicles listed on www.copart.co.uk whose lot description webpage bears our Protection Pledge shield symbol.
The Pledge means that Copart UK Limited promises that for each eligible vehicle:

the make, model and year of first registration in the UK are correct as listed;
the salvage category listed on the Copart UK website is accurate at the time of sale;
the displayed images accurately show the general appearance of the vehicle's exterior and interior at the time of sale;
there is no outstanding finance on the vehicle according to HPI;
valid legal ownership of the vehicle will pass to you after you pay in full;
if you pay Copart the full sum due for a vehicle, you are guaranteed to receive the vehicle;
you will be able to collect the vehicle during Copart UK's regular business hours;
if a vehicle is advertised as having keys and/or documents, you will receive those keys and documents;
the vehicle's 'Run & Drive' condition has been accurately classified according to the criteria for that programme as set out on the Copart UK website; and
at the time the vehicle was listed for sale, the vehicle's odometer reading was no less than the mileage recorded against the vehicle's registration number in the most recently available information from the DVLA and/or HPI.

If any of the above conditions are not met, Copart UK will refund the purchase price and all buyer's fees and applicable taxes, subject to the limitations and eligibility requirements listed in the terms and conditions of the Member Protection Pledge program.
Powrót do góry
Krzych

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

generalnie podpisuję się pod tym, mam dobre doświadczenia z Copartem
Powrót do góry
Ftlukkka

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w miejscowości Kraków jaki salon skody polecacie? Gdzie mają najlepsze ceny? Kupował ktoś z Was auto tutaj http://www.skoda-auto.pl/dealers/inter-auto/oddzialy ? Warto to miejsce odwiedzić?
Powrót do góry
kkajon22

PostWysłany: Sro Gru 28, 2016 3:32 pm    Temat postu: Nowy ford Mondeo Odpowiedz z cytatem

Szukacie auta z klasą które wam będzie służyło przez wiele lat ? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na najnowszą ofertę AutoPlaza w której sprzedają ford mondeo nowy niesamowitej jakości samochód który nadaje się dla każdego, niesamowita oferta cenowa tego auta !
Powrót do góry
Bolek331

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za namiar, napewno tam zajrze.
Powrót do góry
Codi3

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też dziękuję Smile Z całą pewnością mi się przyda Smile

A czy wiecie które kontrolki w aucie oznaczają poważną awarię? Co sądzicie o tych poradach w tym zakresie https://teamtotal.pl/artykul/ktore-kontrolki-w-aucie-oznaczaja-powazna-awarie
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: