Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Prosze o pomoc, co robic???
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Erystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rickyBF

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 9:22 pm    Temat postu: Prosze o pomoc, co robic??? Odpowiedz z cytatem

Witam. jestem w Anglii od 3 miesiecy, mieszkam i pracuje w Bradford. zarobki niezle jak na poczatek 9 funtów na godzine, tylko ze..... Przyjezdzajac do Anglii mialem wyobrazenie ze poznam doglebnie kulture angielska, jezyk podszkole w pracy, zaprzyjaznie sie z jakimis Anglikami z prawdziwego zdarzenia, a tu ..... nie ma zadnego Anglika w pracy. wstyd mowic, rodzicom mówie ze pracuje z anglikami, ojciec sie cieszy ze Angielski podszkole w pracy, siostra sie pyta sie o przystojnych anglików. Duzo ogladalem kiedys Angielskich filmów i wiem ze maja Tea Time at 5 o'clock. Zamiast tego to tylko jakies placki jedza i sosy i ciagle tylko Keda, Tiga, Satrikaldzi, Padzi i tego typu gadanie. Co to do cholery jest, oni w ogole nie mówia po angielsku. Zawsze mialem wrazenie ze w Anglii to mieszkaja Anglicy. Pracy nie chce zmienic narazie bo wystarczy mi na czynsz a chce troche odlozyc i potem czegos poszukac.
W zwiazku z tym mam pytanie: czy moge do kogos pojsc aby kazal im mówic po angielsku, bo to mnie wkurza. gadaja a raczej trajkocza i wygladaja jak turcy chyba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -4 [+] [-]
ewa_3232

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam na początek zadam pytanie ile Ty masz lat człowieku że z filmów bierzesz przykład ? to tylko w filmach o 5 jest czas na herbatkę...Tu w każdej raczej fabryce są 3 przerwy 2 po 15 minut i 1 30 minut.Kolejna sprawa czy Ty nie wiesz jak Pakistańcy wyglądają? bo po tych słowach można się domysleć że to żaden Turek Smile a żeby znaleść Anglika w pracy to już musisz pracę zmienić .Kolejna sprawa temat praca za 9 funtów to mało Ci ? nie wiem gdzie znajdziesz więcej o ile pracujesz przez agencję ...bo tu zarabia się 6.31 i takie są realia..I kolejne gdzie kolwiek byś w Bradford nie poszedł do pracy to albo sami Nasi czyli Polacy albo Ruscy ..Jest też dużo Słowaków...Różne nacje...I musisz się z tym pogodzić.Czasy z filmu wzięte to sajen-fiction czy tak jakoś Smile I kolejne Bradford to miasto Pakistańskie więc nie ma co się dziwić że Anglików policzysz na palcach.Popytaj znajomych jeszcze to z pewnością dowiesz się więcej..możesz też śmiało poczytać w internecie.OOOO i jeszcze poznasz dogłębnie kulturę Anglików Smile też dobre ..Wiesz jaką mają kulturę bekają i srają przy jedzeniu taka ich kultura no ale wszystkich jedną miarką się nie mierzy i to żaden wstyd przyznać się rodzicom z kim się pracuje.Dużo by tu pisać ale po co ściemniać i wyolbrzymiać lepiej niech rodzice wiedzą jak wygląda praca w Anglii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: +1 [+] [-]
sydney111

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
czy moge do kogos pojsc aby kazal im mówic po angielsku, bo to mnie wkurza.
oczywiscie ze mozesz, zamelduj to babci Harmaszewskiej , albo kozuni na Helu i powiedz jej prosto do uszka ze to cie wkurza Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
stolcowy_golem

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezła prowokatzja Smile Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -1 [+] [-]
rickyBF

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewa_3232 napisał:
Witam na początek zadam pytanie ile Ty masz lat człowieku że z filmów bierzesz przykład ? to tylko w filmach o 5 jest czas na herbatkę...Tu w każdej raczej fabryce są 3 przerwy 2 po 15 minut i 1 30 minut.Kolejna sprawa czy Ty nie wiesz jak Pakistańcy wyglądają? bo po tych słowach można się domysleć że to żaden Turek Smile a żeby znaleść Anglika w pracy to już musisz pracę zmienić .Kolejna sprawa temat praca za 9 funtów to mało Ci ? nie wiem gdzie znajdziesz więcej o ile pracujesz przez agencję ...bo tu zarabia się 6.31 i takie są realia..I kolejne gdzie kolwiek byś w Bradford nie poszedł do pracy to albo sami Nasi czyli Polacy albo Ruscy ..Jest też dużo Słowaków...Różne nacje...I musisz się z tym pogodzić.Czasy z filmu wzięte to sajen-fiction czy tak jakoś Smile I kolejne Bradford to miasto Pakistańskie więc nie ma co się dziwić że Anglików policzysz na palcach.Popytaj znajomych jeszcze to z pewnością dowiesz się więcej..możesz też śmiało poczytać w internecie.OOOO i jeszcze poznasz dogłębnie kulturę Anglików Smile też dobre ..Wiesz jaką mają kulturę bekają i srają przy jedzeniu taka ich kultura no ale wszystkich jedną miarką się nie mierzy i to żaden wstyd przyznać się rodzicom z kim się pracuje.Dużo by tu pisać ale po co ściemniać i wyolbrzymiać lepiej niech rodzice wiedzą jak wygląda praca w Anglii.
Wiec dlatego sie trzymam tej roboty bo 9 f na godzine na poczatek to nie jest tak zle, wiec bede musial przelknac ten ich jezyk bo strasznie mnie drazni a ja z natury jestem nerwowy i dziala mi to na nerwy. A czy Turcy czy nie to mnie wsumie nie obchodzi, nie gadam z nimi bo nie znam ich jezyka, najgorsze jest ze oni na przerwach ciagle puszczaja jakies melodie azjatyckie, czy nie mozna sluchac normalnej angielskiej muzyki? przeciez w Polsce wiekszosc piosenek jest po angielsku
Powrót do góry
rickyBF

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewa_3232 napisał:
A mieszkam z kumplem ktory sam przyjechal rok temu i mowil ze mieszkania tanie sa w Bradford, a ja sam sie nie pytalem o nacje bo lubie sam odkrywac nowe miejsca i byc zaskakiwany. jezeli chodzi o kase to nie jest zle ale ludzie to jakby nie taka Anglia jak w filmach. Sorry ale ja niedawno skonczylem 19 lat, nie bylem nigdy poza granicami kraju i to moje pierwsze doswiadczenie wiec dziekuje za rade Ewa
Powrót do góry
rickyBF

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze kiedys przeprowadze sie do innej miejscowosci ale puki co zostaje tu na przynajmniej kolejne pol roku aby troche zaoszczedzic. ale myslalem ze bede mogl podszkolic jezyk a tu nic:( nie ma z kim pogadac, kumpel slabo gada wiec nawet z nim nie ma co. czy ktos wie o jakiejs szkole angielskiego tu. z gory dziekuwa za info
Powrót do góry
poleman

PostWysłany: Pią Kwi 25, 2014 5:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idz do najblizszego college'u zapisz sie na ESOL i bedziesz mial angielski...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
xkikiwikix

PostWysłany: Pią Kwi 25, 2014 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jak tu przyjechałam to się zdziwiłam .że są różne narodowości .Bratford jest przejete przez pakistanow w niektórych szkołach dochodzi do tego .że wprowadzaja naukę szariatu i robią przymusowe wycieczki do meczetów .Islamizacja wkracza .Z pozdrowieniami dla polek z ciapatymi.
Powrót do góry
xkikiwikix

PostWysłany: Pią Kwi 25, 2014 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=4-raeF-bqpY
Powrót do góry
xkikiwikix

PostWysłany: Pią Kwi 25, 2014 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.bibula.com/?p=21589
Powrót do góry
janax

PostWysłany: Pią Kwi 25, 2014 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kit jak krowi ...j itd . 19 lat i 9 funtów na godz , i to na początek , ciekawe co to za praca, w Bradford?? Laughing Laughing Laughing Laughing ja bym przestał oglądać tv Laughing Laughing
Powrót do góry
filipek

PostWysłany: Pią Kwi 25, 2014 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

idz sie stary utop z takimi farmazonami albo daj adres swojego dostawcy bo widac ma dobry towar
Powrót do góry
Pandora34

PostWysłany: Pią Kwi 25, 2014 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xkikiwikix napisał:
Też jak tu przyjechałam to się zdziwiłam .że są różne narodowości .Bratford jest przejete przez pakistanow w niektórych szkołach dochodzi do tego .że wprowadzaja naukę szariatu i robią przymusowe wycieczki do meczetów .Islamizacja wkracza .Z pozdrowieniami dla polek z ciapatymi.

Ja też cię pozdrawiam, jako Polka z ciapatym.

PS. Gdzie jest Bratford??? Mój ci@pa@ty, jak nazwałeś mojego męża, przynajmniej szkołę skończył, a ty to chyba po podstawówce?
Powrót do góry
jetfan

PostWysłany: Sob Kwi 26, 2014 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dora... Bradford jest w Anglii w hrabstwie West Yorkshire Very Happy
Jest jednym z trzech miejsc gdzie MAC chce wprowadzić zasady szariatu - Bradford sąsiedzkie Dewsbury i Tower Hamlets London.

Mieszkałem w Bradford i każdy kto widział to miasto wie o co chodzi.

Ale jak maż szkołę ukończył to fajnie, przynajmniej masz jakieś kryterium doboru partnera Very Happy

Ostatnio zmieniony przez jetfan dnia Sob Kwi 26, 2014 4:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -2 [+] [-]
poleman

PostWysłany: Sob Kwi 26, 2014 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wy nie umiecie czytac? Pandora24 pytala o Bratford a nie o Bradfort...tez nie wiem gdzie jest rzekome Bratford Sad no i oczywiscie jak zawsze wychodzi na wierzch polski brak tolerancji...My nie lubimy jak sie nas dyskryminje za to ze jestesmy Polakami ale sami to mozemy to robic
Powrót do góry
jetfan

PostWysłany: Sob Kwi 26, 2014 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i wychodzi polski brak tolerancji profesorze Miodek, wiesz o jakie miasto chodzi a czepiasz się literówki.

Słyszałem ze gdzieś w Ameryce pewien abderyta pozwał do sądu o dyskryminację rektora uczelni bo ten nie chciał zatrudnić go jako wykładowcę... hmm
Powrót do góry
xkikiwikix

PostWysłany: Sob Kwi 26, 2014 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aj nie będę się pandora34 chwalić jakie szkoły skończyłam i nie jestem facetem .Mam nadzieje .że Twój mąż przeszedł na Twoją wiarę a nie Ty na islam.
Powrót do góry
xkikiwikix

PostWysłany: Sob Kwi 26, 2014 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poleman umiemy czytać ale też się poczepiam Pandora24 ? a co do toleracji to jeśli wprowadzają swoje nakazy w Uk i chcą aby wszyscy przeszli na islam to ja dziękuję bardzo nikt mi nie będzie narzucać ich religi niech się stosują do tego prawa jakie jest w Uk
Powrót do góry
xkikiwikix

PostWysłany: Sob Kwi 26, 2014 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiste Polaków można dyskryminować .bo są biali i robią na beneficiarzy i są pracowici no ale na kolorowego nie można słowa złego powiedzieć .bo zaraz dyskryminacja i rasizm .Pozdrawiam Polaków tym razem.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Erystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: