Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

dentysta za darmo?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ela1981

PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 5:44 pm    Temat postu: dentysta za darmo? Odpowiedz z cytatem

Czy to prawda ze z karta NHS Tax Credit Exemption Certificate uslugi dentystyczne sa za darmo? Czy moglby ktos sie wypowiedziec jak to wyglada w praktyce, bo nie chce mi sie wierzyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
v-tec

PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to prawda
ale jest kilka ale: 1. niełatwo zarejestrować się u dentysty przyjmującego dla nhs (na stronach nhs jest wyszukiwarka) - ja mam do swojego 15 mil.
2. są ograniczenia , np. białe plomby tylko bodajże do trójek itpd.

Kto nie ma exemption card też może korzystać z nhs dentysty, płaci się ale na pewno dużo mniej niż private (uczniowie nie płacą)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
Baggins

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

''Za darmo na tym swiecie to tylko Chrystus jest'' Smile- jak slyszalem w pewnym filmie Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
Roxi

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 12:55 am    Temat postu: ortodonta Odpowiedz z cytatem

Mr. Green ortodonta dla dzieci pilnie poszukuje , bo dowiedzialam sie poczta pantoflowa ze aparaty korekcyjne sa darmo , czy to prawda/? czy dla wszystkich dzieci czy tylko dla tych ktorych rodzice maja jakies ichniejsze zasilki, ja nie mam takowych:((
Powrót do góry
luv

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie- ortodonta... Czy ktos wie, jakie moga byc ceny wizyt u ortodonty, jezeli nosze staly aparat i co jakis czas musi on byc 'podkrecany'? Rolling Eyes
Powrót do góry
v-tec

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 11:45 pm    Temat postu: Re: ortodonta Odpowiedz z cytatem

Roxi napisał:
ortodonta dla dzieci pilnie poszukuje

Ja też. Do jednego zarejestrowałem córkę, podał mi czas oczekiwania powyżej roku, a ostatnio przysłał pismo że rezygnuje czy ogranicza, w każdym razie córka została całkowicie wykreślona z kolejki Sad
Na poważnie zastanawiam się czy nie wysłać jej do Polski żeby tam założyli jej ten aparat...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
hammer18

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wypowiem sie na ten temat w srode bo dzis umowilem zone na srode wiec wszystko bede wiedzial Smile)) i ide ja trzymac za reke na fotelu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
hammer18

PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i teraz moge potwierdzic Ela tak jest za dramo Smile

V-tec ja jak bylem mniejszy(czyt. mlodszy) to mi w Polsce kazano czekac powyzej..... i tu smiech 5 lat!!!!!! Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: