Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Polka czy niePolka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Erystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
D.P.

PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wedlug mine , jak sam napisales, kazdy jest kowalem swojego losu. Pozawol tej pani zdecydowac. W dzisiejszym swiecie kazdy powinien miec prawo podejmowania wlasnych decyzjii. Nie wazne czy madrych czy glupich, ale wlasnych.

Chyba nie chcesz zeby ktos Ci mowil co robic? Niech kazdy robi co uwaza za stosowne.

A z ta jednoscia Muzulmanow to nie do konca sie zgadzam. Od zawsze Sunnici i Szyici sie niewnawidza i zwalczaja jak tylko moga. I tu mamy wojny Irak-Iran, teraz konflikt Iran-Arabia Saudyjska itp. Wcale nie sa tacy zgodni jak Ci sie wydaje. Leja sie miedzy soba ile tylko moga. Ale skoro taka ich wola, no coz to ich decyzja.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: +1 [+] [-]
Marcin-Lech_Poznan

PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

D.P. napisał:
Wedlug mine , jak sam napisales, kazdy jest kowalem swojego losu. Pozawol tej pani zdecydowac. W dzisiejszym swiecie kazdy powinien miec prawo podejmowania wlasnych decyzjii. Nie wazne czy madrych czy glupich, ale wlasnych.

Chyba nie chcesz zeby ktos Ci mowil co robic? Niech kazdy robi co uwaza za stosowne.

A z ta jednoscia Muzulmanow to nie do konca sie zgadzam. Od zawsze Sunnici i Szyici sie niewnawidza i zwalczaja jak tylko moga. I tu mamy wojny Irak-Iran, teraz konflikt Iran-Arabia Saudyjska itp. Wcale nie sa tacy zgodni jak Ci sie wydaje. Leja sie miedzy soba ile tylko moga. Ale skoro taka ich wola, no coz to ich decyzja.

Pozdrawiam

Teraz sie zastanawiam po co nas matki i ojcowie ucza wychowania katolickiego, po co uczeszczamy na religii za mlodu, jak pod wplywem jednego dziada z Pakistanu mozemy sobie zmienic religii. Wyobraz sobie teraz analogiczna sytuacje - Pakistanka zmienia religii dla Polaka, staje sie katoliczka - wielka awantura i demonstracje muzulmanów pod urzedem Stanu Cywilnego. A my przechodzimy obojetnie. Najlepiej niech co druga Polka tak robi, a nasza religia i tradycja wyginie tak jak kiedys dinosaury.
Pisalem ze "kazdy jest kowalem swojego losu" juz po fakcie bo ta Polka dokonala rzeczy praktycznie nieodwracalnej. Takim sytuacjom trzeba zapobiegac bo potem to swiadczy o naszym narodzie. Przeczytaj sobie wypowiedz "Kalfi" kilka postów do góry - facet pisze konkretnie nieowijajac w bawelne, ale daje fakty.
Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
D.P.

PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie. A ile czasu ojcowie i matki spędzają na prawdziwym wychowaniu dzieci? W dzisiejszych czasach wychowuje telewizja i internet, to póżniej nie ma się czemu dziwić. Czasy się zmieniają i nic na to nie poradzisz.

Za moich czasów jak w szkole odpyskowałem nauczycielowi to w pysk dostałem, a od rodziców po dupsku. A teraz...???

Światopogląd człowieka dorosłego nie jest tylko kształtowany przez rodziców. A jak w telewizji mloda kobieta słyszy o księżach pedofilach i sama była molestowana w dzieciństwie to gdzie ją to popchnie. Sprawa zmiany wiary nie jest tak prosta jak się wydaje. To nie tylko kwestia wychowania, ma na to wpływ wiele czynników.

Moje zdanie jest takie, że nie powwinniśmy od razu jej odsądzać od nie wiem już sam czego. To tak jak z bezdomnym na ulicy. Większość ludzi widzi tylko brudasa i pijaka, ale tak naprawdę nie znamy jego historii i nie wiemy dlaczego skończył jak skończył.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: +2 [+] [-]
kkonki

PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

D.P. napisał:
W dzisiejszych czasach wychowuje telewizja i internet, to póżniej nie ma się czemu dziwić. Czasy się zmieniają i nic na to nie poradzisz.

Za moich czasów jak w szkole odpyskowałem nauczycielowi to w pysk dostałem, a od rodziców po dupsku. A teraz...???

Taki lekki offtop... Czy zgadzacie sie ze?

„Dzisiejsza młodzież jest zdegenerowana i brakuje jej dyscypliny, a dzieci nie słuchają już swoich rodziców”.
„Dzieci dziś kochają luksus… mają złe maniery i gardzą autorytetami; okazują brak szacunku do starszych (…) nie wstają, gdy starsi wchodzą do pomieszczeń”.
„Nie mam żadnych nadziei, jeśli chodzi o przyszłość naszego kraju, kiedy pewnego dnia dzisiejsza młodzież stanie się mężczyznami. Jest ona pozbawiona wytrwałości, nieodpowiedzialna i nie można na nią patrzeć…”.
„Obecnie młodzi ludzie myślą wyłącznie o sobie. Nie mają czci dla rodziców. Są niecierpliwi. Mówią, jakby wszystko wiedzieli, a to, co jest dla nas mądrością, dla nich oznacza głupotę.”
„Perwersja dzisiejszej młodzieży jest tak wielka, że nie mogę już znieść ich obecności”.

Cytat:
Dzisiejsza młodzież jest zdegenerowana i brakuje jej dyscypliny, a dzieci nie słuchają już swoich rodziców.
(zapis z tabliczek klinowych z miasta Ur z 2000 r. p.n.e.)

[note color="#D1F26D"] Dzieci dziś kochają luksus… mają złe maniery i gardzą autorytetami; okazują brak szacunku do starszych (…) nie wstają, gdy starsi wchodzą do pomieszczeń,
(Sokrates, grecki filozof, 470-399 p.n.e.) [/note]

Nie mam żadnych nadziei, jeśli chodzi o przyszłość naszego kraju, kiedy pewnego dnia dzisiejsza młodzież stanie się mężczyznami. Jest ona pozbawiona wytrwałości, nieodpowiedzialna i nie można na nią patrzeć…”
(Arystoteles, grecki filozof, 384 – 322 p.n.e.)

Obecnie młodzi ludzie myślą wyłącznie o sobie. Nie mają czci dla rodziców. Są niecierpliwi. Mówią, jakby wszystko wiedzieli, a to, co jest dla nas mądrością, dla nich oznacza głupotę.
(mnich Piotr, 1274)

Perwersja dzisiejszej młodzieży jest tak wielka, że nie mogę już znieść ich obecności
(dyrektor szkoły z XVIII wieku)

Wszyscy smieja sie z "a za moich czasow.." a pozniej sami uzywaja tego zwrotu. Pogodzcie sie z tym, ze zawsze swiat idzie do przodu, i swiat dzisiejszy powinien byc punktem odniesienia Smile
Powrót do góry
Marcin-Lech_Poznan

PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="kkonki"][quote="D.P."]

„Dzisiejsza młodzież jest zdegenerowana i brakuje jej dyscypliny, a dzieci nie słuchają już swoich rodziców”.
„Dzieci dziś kochają luksus… mają złe maniery i gardzą autorytetami; okazują brak szacunku do starszych (…) nie wstają, gdy starsi wchodzą do pomieszczeń”.
„Nie mam żadnych nadziei, jeśli chodzi o przyszłość naszego kraju, kiedy pewnego dnia dzisiejsza młodzież stanie się mężczyznami. Jest ona pozbawiona wytrwałości, nieodpowiedzialna i nie można na nią patrzeć…”.
„Obecnie młodzi ludzie myślą wyłącznie o sobie. Nie mają czci dla rodziców. Są niecierpliwi. Mówią, jakby wszystko wiedzieli, a to, co jest dla nas mądrością, dla nich oznacza głupotę.”
„Perwersja dzisiejszej młodzieży jest tak wielka, że nie mogę już znieść ich obecności”.

Tu sie zgodze - mlodziezy juz naprawde odbija teraz.
Poznalem w zeszlym roku jednego chlopaka - 22-latka. Pracowalem z jego ojcem który razem ze swoja zona i wlasnie synem przyjechal w 2004 roku za chlebem do UK. Chlopak naprawde z wygladu jak model, wysoki, ladny Laughing ciezko znalesc dziewczyne co by sie za nim nie obejrzala.
Jak sie okazalo ma na imie Jay. Ale urodzil sie jako Marcin czyli tak jak ja. W wieku ukonczenia 18-stego roku zycia zmienil sobie imie na Jay aby byc bardziej acceptowany przez Anglików, bo smiali sie z jego imienia Marcin. A przeciez Marcin to Martin. Widac bylo ze chlopak strasznie zakompleksiony i az czerwony sie robil jak próbowalem mówic do niego po POlsku. Smieszne to bylo ze na sile chcial sie stac Anglikiem, mimo ze zyl w Polsce do 12 roku zycia. Wstyd i hanba zeby sie polskosci wyrzec.
Powiedzialem mu prosto w oczy ze mu odbilo, jego ojciec tez byl bezradny na ta mlodziencze szalenstwo.
Proponuje niech wszyscy Polacy stana sie od razu British a potem pan prezydent Duda niech nam pokaze srodkowy palec jak bedziemy chcieli powrócic do naszego kraju.
pozdrawiam wszystkich Polaków którzy zyja w UK ale czuja sie Polakami.
Zapraszam równiez na te strone:

http://www.zazzle.co.uk/polish_and_proud_t_shirts-235000042109285697
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -1 [+] [-]
kkonki

PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zrozumiales. Przeczytaj teraz tekst w ramce i zobacz kiedy byl napisany. Wink
Powrót do góry
EUPHORIA

PostWysłany: Sob Maj 30, 2015 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fifona-) dzieki, wyglada, na to, ze przeszlam od fazy 1 do ostatniej tj rozpadu zwiazku, kolejnym zaskoczeniem jest, ze z fazy rozpadu zwiazku przeszlam do fazy przyjacielskiej oraz do fazy kompletnego zwiazku / z tym samym facetem/Very Happy
Powrót do góry
Marcin-Lech_Poznan

PostWysłany: Sob Maj 30, 2015 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EUPHORIA napisał:
fifona-) dzieki, wyglada, na to, ze przeszlam od fazy 1 do ostatniej tj rozpadu zwiazku, kolejnym zaskoczeniem jest, ze z fazy rozpadu zwiazku przeszlam do fazy przyjacielskiej oraz do fazy kompletnego zwiazku / z tym samym facetem/Very Happy

Jaka milosc? bzdury. malzenstwo z muzulmaninem to tylko kontrakt i potem calkowite zniewolenie. Albo desperacja
Powrót do góry
Fifona

PostWysłany: Sob Maj 30, 2015 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kojarzę jedną Angielkę, która ma polskie korzenie. Wyszła za mąż za muzułmanina. Niestety, jak to można było przewidzieć, nie wytrzymała z tyranem, rozstali się. Niestety dzieci jej nie oddał. Ona biedna mieszka z rodzicami, a swoje dzieci odwiedza, kiedy pan i władca jej pozwoli. Uważajcie kobiety!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
agaagaaga3

PostWysłany: Sob Maj 30, 2015 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basia85 napisał:
kalfi napisał:
Co tu duzo owijac w bawelne. Polki sa "materacami dla ciapatych I czarnuchow". Z jakim ciapatym nie pogadasz to wiekszosc chwali sie ze albo mial dziewczyne Polke albo jego kolega. I niestety to prawda. Przewaznie przyjedzie takie ze wsi z Polski I robi popeline tutaj. Pamietam raz wystawilem auto na sprzedarz tutaj I dzwoni raz Polka I pyta sie co jak ? To jej opowiadam a ona do mnie" czy mogl bys teraz to wytlumaczyc mojejemu mezowi bo ja sie z nim nie dogadam..." myslalem ze ze smiechu padne..ale sie powstrzymalem. Przyjechali w koncu je ogladac on czarniejszy od smoły. Do tego zero po angielsku ona tez masakra...Okazalo sie ze 5 lat sa ze soba I 2 dzieci maja...Pytanie jak oni w domu zyja? Jak rozmawiaja? Kumpel opwiadal jak sasiadka dzwonila do Polski I chwalila sie ze chlpaka Wlocha ma ha ha ..Nastepnego dnia przychodzi najprawdziwszy Kurd w koszulce ITALY. ha ha. A najlepsze sa te gwiazdeczki co pracuja u ciapatych w sklepach za 4- 5 funtow bez rejestracji I strugaja gwiazdy jak by conajmniej byly menegerkami w "one stop" albo w " Asdzie".....

ciapaci sa ochydni, smierdza, nie myja sie, oszukuja wschodnio-europejki. Kiedys mnie jeden podrywal i powiedzial ze kupi 10 wielbladów dla mnie a ja mu stanowczo zeby sie walnal w glowe. Jedna z moich kolezanek wziela slub z Kurdem za 2000 funtów bo temu sie wiza konczyla, i potem jak sie jej chlopak z ktorym byla od 15 lat dowiedzial to ja rzucil. nie dziwie sie mu. pamietam tez jednego Pakistanczyka co bajerowal laski na ciaze - kiedys pisalas o tym na tym forum, masakra. a co do tematu nie wyobrazam sobie byc uwieziona w szatach, diabel musi kogos opetac aby zmieniac religie, masakra

A ta polka o ktorej napisalas,ze za te 2 tys wziela slub to z Leed? Co ja facet po 15-tu latach zostawil?
Powrót do góry
Basia85

PostWysłany: Sob Maj 30, 2015 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[/quote]
A ta polka o ktorej napisalas,ze za te 2 tys wziela slub to z Leed? Co ja facet po 15-tu latach zostawil?[/quote]

nie no ta laska to byla z Biskupic Lubelskich ale mieszkala w Leeds. no kurde facet ja zostawil bo nie powiedziala mu ze wziela slub z Kurdem. on sie dowiedzial nie od niej ale od Vasillieva. chyba kazdy facet by to zrobil nie? nie byla szczera a szkoda bo byli ladna para
Powrót do góry
Krzysztof

PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Marcina L-P

Stary i Ty piszesz ze jestes tu dekade,i jeszcze Ci bzdury ze lba nie wywietrzaly.
Szkoda slow na skometowanie twoich bredni.......Za to z checia przeanalizowalbym Twoj zwiazek ....tak ad hoc , klinicznie...
Zacytuje za to Dziadka.....Wam kury szczac prowadzac ......etc.
PIS whit you i Dupa.. oj sorki Duda tyz......

P.S.

Ludzie uzywajcie mozgow.bo niekiedy rece opadaja

Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Twoja ocena: -1 [+] [-]
Krzysztof

PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te polock

nie polka
piszemy osobno i z malej litery

Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Twoja ocena: -1 [+] [-]
EUPHORIA

PostWysłany: Wto Cze 02, 2015 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M L P - a gdzie ja napisalam, ze jestem w zwiazku z muzulmaninem?! A w zyciu nie pozwolilabym sobie na takie upodlenie..Nawiazalam do faz zwiazku...
Powrót do góry
Marcin-Lech_Poznan

PostWysłany: Sro Cze 03, 2015 12:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EUPHORIA napisał:
M L P - a gdzie ja napisalam, ze jestem w zwiazku z muzulmaninem?! A w zyciu nie pozwolilabym sobie na takie upodlenie..Nawiazalam do faz zwiazku...

No i tak trzymac, widac ze masz glowe na karku. Nie odnosilem sie do twojej wypowiedzi tylko pisalem ogólnie, a chyba przypadkowo zacytowalem to co napisalas. pozdro
Powrót do góry
marek-klak

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2015 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co w tym dziwnego, może znalazła miłość swojego życia i jest szczęśliwa nosząc na sobie prześcieradło, każdy ma prawo do szczęścia
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Erystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: