Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Kosmiczna stawka ubezpieczenia auta!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pyotrech

PostWysłany: Nie Cze 12, 2016 12:44 pm    Temat postu: Kosmiczna stawka ubezpieczenia auta! Odpowiedz z cytatem

Kupiłem Renault Clio 2 1.5 DCi wersja 65KM i ku mojemu zdziwieniu w wyszukiwarkach ubezpieczenia wyskakują mi kosmiczne stawki. Mam 37 lat, prawko B od 8 lat + kat. A od ok. 5 lat, zniżek nie mam bo w Polsce zazwyczaj jeździłem autami członków rodziny lub służbowym dostawczakiem ale nie miałem żadnych kolizji ani tym bardziej wypadku z mojej winy. Sprawdzałem kiedyś w UK ubezpieczenie na Forda Mondeo 2.0 TDDI z 2001 roku było coś koło 2000F na rok a teraz za małe Clio 1.5 DCi wyskakuje mi najtańsza opcja prawie 1800F na rok Mad Dodam że autko kosztowało mnie mniej niż 400F. Zastanawiam się czy nie robię czegoś źle przy wypełnianiu formularza. Czy takie stawki za małe auto, w moim wieku, prawku ponad 8 lat, żadnych punktów to normalne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
rysiul

PostWysłany: Nie Cze 12, 2016 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie masz żadnych zniżek to niestety bardzo możliwe ze tyle będziesz musiał zapłacić ale tak drogo będzie tylko przez pierwszy rok,później powinno być 3 razy mniej ,w moim przypadku tak było,ja zawsze używam go compare i tam wyskakują wszystkie ubezpieczalnie i konkurencyjne ceny,powodzenia
Powrót do góry
Wartenburg

PostWysłany: Pon Cze 13, 2016 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I zalezy jeszcze gdzie mieszkasz, sprawdz czy na inny postcode bedzie taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
sylwek

PostWysłany: Sro Cze 15, 2016 1:08 am    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

mam znajomego który zamiast przewidywanego przebiegu rocznego podawał przebieg auta, czyli zamiast 5-10 tyś mil na rok, podawał stan licznika 100 tyś i ceny mu jeszcze wyższe wychodziły. Spróbuj Razz

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
tykov

PostWysłany: Pon Lis 21, 2016 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po wzrostach cen składek polskie OC wychodzą już niewiele taniej Sad
Powrót do góry
THC

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: