Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

WAŻNE! Spotkanie w Polskim Ośrodku
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
azkeel

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PG_Investigations napisał:

Jeśli poczuł się Pan urazony bezposrednim i szczerym wpisem w odpowiedzi na Pana bezmyślne posty, brak poszanowania mojej prośby o powstrzymanie się od zbędnych dyskusji to PRZEPRASZAM.
Wyzej napisałem i nie chce mi sie powtarzać. Nic niestety nie poradze na to że moją pierwsza myślą było skojarzenie z takim pieskiem...
Parafrazujac staropolskie powiedzenie:
"kto się urodził kundlem, pieskiem salonowym nie zdechnie" więc wiem że ani odwagi, ani kultury to ja Pana nie naucze. O uzywaniu poprawnie słów to już nie wspomnę bo nadmieniony przeze mnie Słownik Jezyka Polskiego PWN jest Panu obcy... Nie przyjmuje Pan logicznych wyjaśnień tylko tkwi w swojej bezmyślności... Sad

Mialem juz nie odpisywac ale nie moge sie powstrzymac. Ty chcesz mnie uczyc kultury? Ty, ktory wyzywasz ludzi od kundli? Powaznie?

W zadnej ze swoich wypowiedzi nie wspomnialem ani razu o Tobie. W zaden sposob nie nawiazalem do Twojej osoby ani nie napisalem jednego epitetu na Twoj temat. Kulturalnie zwrocilem uwage, ze bulwersuje mnie fakt, ze jakis pospolity przestepca urzadza spotkanie. Jako zarejestrowany uzytkownik tego forum mam do tego pelne prawo i w zaden sposob nie zlamalem ani regulaminu ani netykiety ani dobrych zwyczajow tutaj panujacych. Nie obrazilem nikogo, nie uzylem zadnego epitetu, nie posadzilem nikogo o glupote ani tchorzostwo. Wszysktkie moje wypowiedzi byly kulturalne, wywazone i pozbawione przeklenstw ani personalnych docinek. A teraz ktos kto z braku jakichkolwiek argumentow musial podpierac sie wyzwiskami i epitetami chce mnie uczyc kultury. Zenujace.

Reasumujac, faktycznie jednemu z nas zdecydowanie brakuje kultury ale merytorycznie patrzac na poziom naszych wypowiedzi zdecydowanie nie jestem to ja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Blog Yahoo Messenger Twoja ocena: 0 [+] [-]
PG_Investigations

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zwykła prośba Panie azkeel nie zadziałała w tym przypadku i musiał Pan wcisnąć swoje 2 grosze to jak ja mam Pana szanować? Nie zazłużył Pan ani jednym postem na choćby odrobinę szacunku a wymaga Pan abym Pana szanował. Chociaż za znajomośc języka polskiego chciałem Pana szanowac, ale i to jest Panu obce.

A może boli Pana to że taki Pan Wipler zgromadził wokół siebie więcej ludzi niż Pan w swoim życiu wogóle widział... Może jest Pan jakimś typowym Polakiem który chce nienawidzieć ludzi bo osiągneli więcej. Nazwisko Pana Wiplera zna kazdy, a Pana? Nikt!

Dodam tylko że nie pochwalam Wiplera za niektóre wypowiedzi, niektóre wywołały we mnie oburzenie, ale to nie znaczy że będę go publicznie szkalował tylko dlatego że ktoś umieści notkę informacyjną o spotkaniu z nim.

Panie azkeel, zachowuj się Pan jak człowiek, to i będziesz Pan tak traktowany. "Kundel" nie powinno Pana obrazac bo to była przenośnia - porónująca Pana do pieska szczekającego na kogoś kto nie ma kija w ręku. Taki piesek ucieka migiem jak zobaczy że ktoś chwyta kij do ręki.
Miej Pan odwagę i powiedz to co Pan myślisz na spotkaniu... zobaczymy ilu będzie biło brawo a ilu gwiazdało na te bzdury. To będzie wyznacznik tego co ludzie pomyslą.
(przepraszam jeśli narobił Pan w gacie na myśl o tym że te swoje wywody musiał by Pan zaprezentować publicznie... tak już internetowi bohaterzy mają Wink )

Nawet nie reprezentuje Pan grupy która ma podobne myślenie. No chyba że grupą można nazwac 4 osoby.

(PS. Celowo w przedostatnim akapicie nie prezentowałem puryzmu językowego, bo może prostym językiem do Pana dotrę... Ludzie prości nie rozumieją moich postów zauważyłem Smile )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
janax

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę że to niedowartościowany Cap , który uważa że ma prawo dyktować wszystkim kiedy , i co można komentować na tym forum . Jeżeli ktoś się nie stosuje do jego zakazów to jest kundlem , nieukiem , no i nie zasługuje na jego szacunek . A tak na prawdę to zwykłe polskie chamisko które myśli że pozjadało wszystkie rozumy . Jak do tej pory nikt go tu nie obraził , on zaś obraził wszystkich (typowa pisowska łajza która tylko obrażać ptrafi ) dlatego napisałem kilka "miłych" słów pod jego adresem . Myślę że każdy wie o kogo chodzi . Zaraz zapewne sie dowiem że brak mi cywilnej odwagi , i takie tam , ale opinia takiego kmiota mi wisi . Kundel dla takiego to za mało . W domu pewnie też ma takie porządki , a jego wzorem zapewne jest były radny PIS Rafał Piasecki , bo jak widac ludzie pokroju tych panów Piasecki Wipler są idolami tego mądrali . A tak na marginesie nigdy nie widziałem ulotek tego "detektywa" Very HappyVery HappyVery Happy , może ktoś już wcześniej wpadł na ten pomysł z ulotkami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
azkeel

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PG_Investigations napisał:
Jeśli zwykła prośba Panie azkeel nie zadziałała w tym przypadku i musiał Pan wcisnąć swoje 2 grosze to jak ja mam Pana szanować? Nie zazłużył Pan ani jednym postem na choćby odrobinę szacunku a wymaga Pan abym Pana szanował. Chociaż za znajomośc języka polskiego chciałem Pana szanowac, ale i to jest Panu obce.

A może boli Pana to że taki Pan Wipler zgromadził wokół siebie więcej ludzi niż Pan w swoim życiu wogóle widział... Może jest Pan jakimś typowym Polakiem który chce nienawidzieć ludzi bo osiągneli więcej. Nazwisko Pana Wiplera zna kazdy, a Pana? Nikt!

Dodam tylko że nie pochwalam Wiplera za niektóre wypowiedzi, niektóre wywołały we mnie oburzenie, ale to nie znaczy że będę go publicznie szkalował tylko dlatego że ktoś umieści notkę informacyjną o spotkaniu z nim.

Panie azkeel, zachowuj się Pan jak człowiek, to i będziesz Pan tak traktowany. "Kundel" nie powinno Pana obrazac bo to była przenośnia - porónująca Pana do pieska szczekającego na kogoś kto nie ma kija w ręku. Taki piesek ucieka migiem jak zobaczy że ktoś chwyta kij do ręki.
Miej Pan odwagę i powiedz to co Pan myślisz na spotkaniu... zobaczymy ilu będzie biło brawo a ilu gwiazdało na te bzdury. To będzie wyznacznik tego co ludzie pomyslą.
(przepraszam jeśli narobił Pan w gacie na myśl o tym że te swoje wywody musiał by Pan zaprezentować publicznie... tak już internetowi bohaterzy mają Wink )

Nawet nie reprezentuje Pan grupy która ma podobne myślenie. No chyba że grupą można nazwac 4 osoby.

(PS. Celowo w przedostatnim akapicie nie prezentowałem puryzmu językowego, bo może prostym językiem do Pana dotrę... Ludzie prości nie rozumieją moich postów zauważyłem Smile )

A to kultura obowiazuje tylko w stosunku do ludzi ktorych sie szanuje? Tu widze, tez sie roznimy bo ja jestem kulturalny dla wszystkich niezaleznie czy ich szanuje czy nie. Tak mnie wychowano. Ja wcale od Ciebie szacunku nie wymagam, jest mi to zupelnie obojetne. Kultury natomiast wymagam od wszystkich bo jest ona podstawa naszej cywilizacji.

Czy to ile osob by mi klaskalo jest jakims wyznacznikiem prawdy? Ja nie szukam akceptacji i poklasku bo zasady mam dla siebie a nie na pokaz. Z calym szacunkiem dla innych forumowiczow ich zdanie na moj temat jest mi rowniez calkiem obojetne. Nie wiem ilu ludzi zgromadzil wokol siebie pan Wipler ale jezeli ich poziom jest taki jak Twoj to zdecydowanie nie jest to grupa z ktora chcialbym sie identyfikowac.

Nie lubie braku kultury i zwyklego chamstwa, lubie za to rzeczowe i merytoryczne dyskusje i strasznie bawi mnie kiedy osoba z ktora dyskutuje musi uciekac sie do obelg, swiadczy to tylko o jej slabosci i braku argumentow. Osoby kulturalne, inteligentne, oczytane i majace cos sensownego do powiedzenia nie musza w dyskusji uzywac atakow personalnych zeby przekazac swoj punkt widzenia. Nie ustosunkowales sie, do zadnego z moich argumentow, poza kilkoma cytatami wklejonymi z innej strony internetowej bo najwyrazniej nie jestes w stanie myslec samodzielnie i nie potrafisz sklecic sensownego i merytorycznego zdania.

Strzeliles sobie calym tym watkiem w stope ale nie przez informacje o spotkaniu z panem Wiplerem, bo to akurat jest niczyja sprawa, ale chamskimi i niesprowokowanymi komentarzami w kierunku innych uzytkownikow forum. Co gorsza robisz to pod nazwa swojego biznesu, ktory z zalozenia powinien kojarzyc sie z zaufaniem, opanowaniem i wysokimi standardami a nie chamstwem i niepotwierdzonymi insynuacjami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Blog Yahoo Messenger Twoja ocena: +1 [+] [-]
Krzysztof

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Po dacie rejestracji i ilosci postow widac ze bez potrzeby paszczy nie otwieram.
Ale jak juz pisalem "rece opadaja i kopara tez" czegos takiego w zyciu nie widzialem.Dyskusje z PG uwazam za zakonczona z mojej strony bo "gadal dupa do biskupa a biskup jak dupa".
Panowie nie znizajcie sie do jego poziomu b.prosze bo to "dno i 4 metry molu" jak mawial moj profesor od rysunku technicznego.Ta agresja nie trzymanie sie watkow dyskusji,spiskowa teoria dziejow,kreowanie zagrozen(ja znam kogos kto zna kogos kto widzial cos)mania wielkosci(dziesiatki tysiecy polakow w Yorkshire...hehe)honor i ojczyzna na ustach.
Jak dla mnie "kielbie we lbie"

AAAAAmen Laughing

PS.
PG znowu sztubackie bledy stylistyczne.Wasc cos kuma po polsku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Twoja ocena: 0 [+] [-]
EUPHORIA

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze i wasc cos zakumal Very Happy

Panie Pawelku ' technicznie' zanim siadzie Pan do ' internetow', to zanim...to prosze sie ode mnie odwalic technicznie.
Powrót do góry
EUPHORIA

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I Panie Pawelku, bede komentowala, co uwazam za stosowne skomentowac, ta cala agitacja polityczna i Pan Wipler, wielki przerost tresci nad forma / Panskiej wypowiedzi/. Dziesiatki tysiecy Polakow w Yorkshire Very Happy

Zasmiecam forum, bo kazdy wg Pana powinien przeanalizowac czy pojsc na postkanie z Panem Wiplerem, czy nie. A kogo to obchodzi, Pan Wipler, agitacja spotkania, people have better things to do.

Pan probowal dorobic swoja wlasna ideologie do nie wiem czego. Nie zycze sobie zadnego zbednego komentarza pod moim adresem.
Powrót do góry
EUPHORIA

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I Panie Pawelku, no niestety nie udalo sie. Very Happy
Powrót do góry
PG_Investigations

PostWysłany: Wto Maj 02, 2017 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani EUPHORIO, naprawdę nie wiem jak te Pani wypociny czytać. Może to nie mój poziom po prostu...
Rzadko spotyka się kogoś takiego jak Pani... Jakaś dziwna megalomania w kontekście języka angielskiego polegająca na wtrącaniu jakichś kawałków angielskiego zdania w polskie (nieudolny code switching). Czy to ma na celu pokazać jaka to Pani jest biegła z angielskiego? Szkoda tylko że ośmiesza się pani doszczętnie... Jeszcze zrozumiał bym powszechniejsze wśród młodzieży zapożyczenia fraz znanych na przykład z filmów. typu "if you know what I mean".
A może po prostu zabrakło znajomości angielskiego żeby napisać więcej po angielsku?

No i jeszcze jedno... życzyć Pani sobie może co Pani chce. Skoro nie uszanowała Pani zasady zbędnego komentowania, to prosze się liczyć z tym że jestem zobligowany aby odnieść się do tych bzdur.

Ja Pani komentarze czytam tu od wielu lat i dla mnie to pasuje to do jakichś zaburzeń... Kto nie wie to niech prześledzi całą historię Pani EUPHORIA na tym forum...
Ja nawet podejrzewam że Panią miałem już wątpliwą okazję poznać swego czasu.
Może się wiec Pani podpisze pod natępnym postem?

---------------
Pawel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: