Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Psycholog

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuki423

PostWysłany: Wto Mar 20, 2012 8:54 pm    Temat postu: Psycholog Odpowiedz z cytatem

Witam!Czy ktos moze ma namiary na jakiegos polskiego psychologa w Leeds?Lub sam korzysta z jego pomocy?Bede wdzieczna za opinie i namiary.A tym,ktorzy chetnie zadaliby pytanie dlaczego koniecznie polski psycholog a nie angielski - odpowiem - bo mam taka potrzebe a nie inna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
nikoniarz
Gość

PostWysłany: Wto Mar 20, 2012 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skąd wiesz że psycholog Ci pomoże?
Czasem nie ma ratunku i tylko psychiatra jest w stanie farmakologicznie pomóc.

Ale jak chcesz koniecznie spróbować wcześniej psychologa zanim udasz się do psychiatry to proszę bardzo:
http://www.psychologicalandpsychotherapyservices.com/page/polski_psycholog_leeds

A na przyszłość to myślenie (i używanie Google) nie boli Wink
Powrót do góry
Twoja ocena: -3 [+] [-]
delfincio

PostWysłany: Wto Mar 20, 2012 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie!! czy nie mozna juz o nic zapytac? tylko od razu-sprawdz na Google?? Dziewczyna pyta o opinie itp nie tylko o nazwisko - to napewno sama potrafi znalesc! Troche wiecej zyczliwosci.

Kamila Hortyńska, psycholog, psychoterapeuta CBT (Leeds, LS1). Kontakt: 07896969242/ kamilahort@hotmail.com

Niestety nic znam zadnych opinii.

pozdrawiam i powodzenia, a jakbys miala juz jakies opinie to prosze napisz, bo pewnie niejeden bylby zainteresowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: +2 [+] [-]
nikoniarz
Gość

PostWysłany: Wto Mar 20, 2012 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

delfincio napisał:
Ludzie!! czy nie mozna juz o nic zapytac? tylko od razu-sprawdz na Google?? Dziewczyna pyta o opinie itp nie tylko o nazwisko - to napewno sama potrafi znalesc! Troche wiecej zyczliwosci.

Kamila Hortyńska, psycholog, psychoterapeuta CBT (Leeds, LS1). Kontakt: 07896969242/ kamilahort@hotmail.com

Niestety nic znam zadnych opinii.

pozdrawiam i powodzenia, a jakbys miala juz jakies opinie to prosze napisz, bo pewnie niejeden bylby zainteresowany.

No widzisz, komuś coś wytykasz że niby ona umie znaleźć a podajesz też tylko kontakt, który jest tyle samo wart, a może i mniej bo nawet adresu nie ma. Jak Cię tak mocno zabolała aluzja z Google to przepraszam. Po prostu zawsze mi mówili za młodu że nie daje się ryby tylko wędkę komuś stąd może takie nastawienie żeby nie robić niedźwiedziej przysługi.
Ale jak wolisz tak to proszę Cię bardzo, rób jak chcesz...
Powrót do góry
Twoja ocena: -2 [+] [-]
kuki423

PostWysłany: Wto Mar 20, 2012 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje bardzo za info.Z google umiem korzystac i poszukalam to samo co wy.Dzwonilam,ale niestety nikt nie odpowiada.Dlatego zadalam pytanie na forum.
Powrót do góry
nikoniarz
Gość

PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh, niedobrze mi jak widzę ten dramat Polaków w UK...

Szukanie koniecznie polskich specjalistów a jak jest ich mało to płacz że mało i trudno dostępni. Płaczecie i dziwicie się że mało polskich specjalistów jest w Anglii? A niby dlaczego ma ich być tyle samo co w Polsce i taki do nich dostęp? To nie Polska, jeśli się tu przyjechało to trzeba się z tymi liczyć.

A Tobie kuki423 w takim razie doradzam powrót do Polski jeśli brakuje tu specjalistów którzy mogą Ci pomóc i to nie z czystej złośliwości lecz z faktu że mimo wszystko zdrowie jest najważniejsze. Tego nie da się kupić za żadne pieniądze, zawsze można wrócić po jakimś czasie zdrowym.
Innym rozwiązaniem jest nauczenie się języka angielskiego, bądź to w collegu bądź to prywatnie, ewentualnie można poszukać jakiegoś tłumacza który pomoże dogadać się z angielskim psychologiem, albo poprosić o tłumacza (z tego co wiem czasem można poprosić o tłumacza u lekarzy, tylko nie wiem czy to jest odpłatne czy nie bo nigdy nie korzystałem z tłumacza).
Nie wiem czy takie chwytanie się ostatniej deski ratunku i latanie po polskich psychologach w innych miastach Anglii to dobre rozwiązanie... (w przypadku nie znalezienia polskiego psychologa w Leeds albo Yorkshire)
Powrót do góry
Twoja ocena: -2 [+] [-]
kuki423

PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to nie dramat ze jest w Anglii malo polskich specjalistow i nie placze z tego powodu jak to okreslil "nikoniarz".Nawet nie rozmyslam nad tym.Jezyk angielski umiem i rozmawiam w tym jezyku,wiec nie oceniaj ludzi jesli ich nie znasz.A to dlaczego szukam polskiego psychologa w Leeds to jest moja prywatna sprawa a nie twoja.Wiec nie wypowiadaj sie na ten temat.Chociaz po postach na forum widze,ze chyba nie masz za bardzo przed kim sie wygadac i robisz to tutaj.Jezeli ktos zadaje pytanie na forum to w konkretnym celu i oczekuje takich odpowiedzi,a nie rozwazan kogos na inny temat.Wiec moze czas to zrozumiec i dostosowac sie.
Powrót do góry
dora750
Gość

PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się nie dziwię akurat, że ktoś poszukuje polskojęzycznego psychologa. Znam angielski dobrze, także medyczny, jako że pracuję jako pielęgniarka. Nie mam oporów, aby pójść do angielskiego specjalisty, jednak czasem ciężko opisać swoje uczucia w obcym języku, zwłaszcza jeśli się chodzi na psychoterapię. I jeśli bym miała wybór, to bym wolała polskojęzycznego psychologa. O ile by był w ramach NHS Wink
Powrót do góry
Twoja ocena: +2 [+] [-]
delfincio

PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisalam dane osoby, bo chcialam pomoc chociaz w ten sposob, a nie jak ty dawac glupie rady!!
Jak ktos pyta o cos na forum to znaczy, ze potrzebuje pomocy i radya nie jakis wspanialych uwag!! jak nie chcesz pomoc to nie wypisuj swoich gdyban!!
W pelni zgadzam sie z Dora - psycholog, psychiatra to nie jak ogolny lekarz. Chocbys niewiadomo jak plynnie mowil w obcym jezyku, to nie jest twoj ojczysty jezyk i nie jest najprosciej mowic o uczuciach i wyjasnic co lezy na sercu!! Zreszta sama terapia moze trwac duzo dluzej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: +1 [+] [-]
miszola

PostWysłany: Czw Mar 22, 2012 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.psychologicalandpsychotherapyservices.com/page/polski_psycholog_leeds

Polecam cudowna kobieta!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: +1 [+] [-]
kaszmir

PostWysłany: Pon Lip 11, 2016 12:14 pm    Temat postu: psycholog online Odpowiedz z cytatem

W samym Leeds miałam problem żeby znaleźć kogoś sensownego... to znaczy psychologowie są, ale żaden nie mówił po polsku. Znalazłam jednak w necie Anię Sosinowską http://przestrzen-pomocy.pl/psychologowie.html - miałyśmy spotkania przez Skype i muszę przyznać, że jednak polskojęzycznego psychologa nikt nie zastąpi, jak myśli i uczucia masz w swoim ojczystym języku.
Powrót do góry
hanna153

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2016 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siemankooo
Powrót do góry
magda.lena

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To i ja się podepnę, może się przyda. Na pierwsze opinie o Przestrzeni Pomocy trafiłam kilka miesięcy temu i niedługo potem zdecydowałam się na kontakt, choć początkowo sceptycznie podchodziłam do psychologa online, ale kuzynka bardzo chwaliła panią Aktepe. I faktycznie, jeśli specjalista jest dobry, to ten kanał komunikacji nie ma znaczenia. Bariera językowa natomiast zawsze będzie przeszkodą.
Powrót do góry
talisa

PostWysłany: Nie Cze 11, 2017 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od znajomej dostałam namiary na Jagodę Zajączkowską i chyba nie mogłam trafić lepiej, tak to widzę z perspektywy czasu Smile Terapia prowadzona online, ale nie miało to żadnego znaczenia dla jej skuteczności.
Powrót do góry
zytkalovv

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: