Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Szukam pracy Bradford, Leeds

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Praca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ggrzego1

PostWysłany: Sro Sty 06, 2016 6:49 pm    Temat postu: Szukam pracy Bradford, Leeds Odpowiedz z cytatem

Cześć
Nie wiecie gdzie w okolicy Bradford i Leeds przyjmują do pracy?
Od niedawna mieszkam na BD7.
Pracy się nie boję, mam doświadczenie na magazynie, sklepie i jako kelner/barman.
J ang w PL poziom A2/B1 ale wiecie jak to uczą w PL, czas pokażeSmile
Bedę wdzięczny za jakieś info, wiem, że teraz martwy sezon, ale moze coś gdzieśSmile
P.S Założyłem konto w Agencji Stafforce.
Nie mam jeszcze NIN, dopiero czekam na wizyte:)
Thx za jakiekolwiek info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
azkeel

PostWysłany: Czw Sty 07, 2016 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z praca jest ciezko na poczatku roku bo wiele miejsc zwalnia po swietach i chetnych do pracy robi sie bardzo duzo. Wez pod uwage, ze konkurujesz o prace z ludzmi, ktorzy sa tu od dluzszego czasu, znaja realia, maja wyrobiona opinie itd.

Zeby zwiekszysc swoje szanse musisz:

Zarejestrowac sie w kazdej mozliwej agencji i to nie tylko w Bradford ale i w Leeds, Halifax, Huddersfield a moze nawet i Wakefield. W tym rejonie dziala okolo 70 agencji zajmujacych sie pracami niewykwalifikowanymi i w ktorejs z nich moze usmiechnie sie do Ciebie szczescie.

Po zarejestrowaniu sie dzwon do kazdej agencji 2 razy w tygodniu, poniedzialek rano i piatek wczesnym popoludniem. W poniedzialek masz szanse, ze ktos nie poszedl do pracy i agencja szuka zastepstwa W tym przypadku musisz byc gotowy do podjecia pracy tego samego dnia. Nie ma nic gorszego niz ktos dzwoniacy po prace, ktory nie jest do pracy dostepny. W piatek popoludniu agencje "bookuja" pracownikow na weekend i przyszly tydzien i tez moze trafic sie jakas oferta.

Nastaw sie na "podejme kazda prace" i sie tego trzymaj. Najwiecej bezrobotnych jest wsrod ludzi, ktorzy szukaja regularnej pracy od poniedzialku do piatku, 8 godzin dziennie, blisko domu, i zeby jeszcze nie byla za ciezka. Przyjmuj kazda oferte, jeden dzien tu, jeden dzien tam. Po pierwsze wyrabiasz sobie opinie a po drugie bardzo czesto zdaza sie, ze jeden dzien pracy zamienia sie w cos bardziej regularnego dla wlasciwej osoby.

Aha, i nigdy nie uzywaj A1 B2 czy G17 do okreslania znajomosci swojego jezyka. Nikt nie ma pojecia o co Ci chodzi a jezyk oceni rekruter po 10 sekundach rozmowy z Toba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Blog Yahoo Messenger Twoja ocena: 0 [+] [-]
Eryk511

PostWysłany: Czw Sty 07, 2016 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za informację. Mi też się przydadzą. Wink
Powrót do góry
ggrzego1

PostWysłany: Czw Sty 07, 2016 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki:)
Powrót do góry
marcin1921

PostWysłany: Pon Sty 11, 2016 12:33 pm    Temat postu: spróbuj tutaj Odpowiedz z cytatem

http://forum.bradford24.pl/viewtopic.php?t=11158&sid=807129624ac61cf567d3bd2b19eb4e11
Powrót do góry
surrender

PostWysłany: Czw Sty 28, 2016 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taskmaster z Wakefield ostatnio do mnie dzwonil o prace w Leeds, nie pytalam o szczegoly bo mam stala prace ale warto ich zapytac Smile
Powrót do góry
andrzejkoziol11

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby zdobyć dobrą pracę, trzeba bardzo dobrze znać język. Oprócz tego najlepiej mieć jakieś kwalifikacje i doświadczenie. Bez tego trudno będzie znaleźć pracę w anglii.
Powrót do góry
Tymoteusz1

PostWysłany: Nie Maj 14, 2017 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież jeśli chcecie znaleźć dobrą pracę, to musicie się czymś wyróżniać w tłumie innych ludzi szukających zatrudnienia. Poza tym zwracajcie uwagę na to, gdzie szukacie. Najlepiej wybierajcie do tego takie portale jak http://thebluark.com/ bo tam jest zdecydowanie mniej słabych ofert. Zresztą zajrzyjcie na bluark i sami się o tym przekonajcie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: