Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Co na odchudzanie - diety, tabletki, siłownie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Babski kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
truskawa86

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 7:52 pm    Temat postu: Co na odchudzanie - diety, tabletki, siłownie Odpowiedz z cytatem

czesc wszystkim:) mam pytanie do kobiet z uk czy wy tez macie ten problem ze w uk strasznie utylyscie??? moze znacie jakies dobre tabletki lub cos innego dzieki czemu sa widoczne naprawde efekty odchudzania?? z gory wszystkim dziekuje:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
natia

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=M38HDCGmhm4&feature=channel

Polecam ćwiczenia z Nicole Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
SAMIRAHINI

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja schudlam Laughing
rozwiazanie jest proste-unikaj gotowego jedzenia bogatego w tluszcze i naszpikowane cukrami zlozonymi.Jedzenie przetworzone pelne jest zbednych weglowodanow (owszem sa niezbedne ale nie w takiej ilosci...!), ktore powoduja nagly wyrzut insuliny czyli chwilowe uczucie przyjemnosci i zaspokojenia oraz rownie szybkie uczucie glodu.Cukier jest prawdziwa plaga krajow wysokorozwinietych i glowna przyczyna zachorowania na cukrzyce typu B.poza tym cukier uzaleznia-im wiecej jeszc tym wiecej chcesz. Pamietaj, ze cukier to nei tylko czekolada!Czytaj ulotki i napisy na opakowaniach.Pozornie nieszkodliwy sok moze miec az do 7 lyzeczek cukru w 100ml.Zjadlabys 7 lyzeczek cukru ot tak??Schudniecie to nie kwestia tabletek (chociaz niedawno dopuszczono do sprzedazy lek oddchudzajacy bez recepty wyprodukowany przez Glaxo-ale...aby go zakupic musisz miec BMI 30i wiecej.Poza tym lek ten cudow nie zdziala jesli nie towarzyszy mu niskotluszczowa i cukrowa dieta), planowana utrata wagi to kwestia swiadomego wyboru nowego, zdrowego trybu zycia.Ruch jest niezbedny.Kalorie same sie nie spala!
Powrót do góry
anka__22

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Kuracje Neera http://madalbal.pl/ Wcześniej stosowałam i teraz znowu do niej wróciłam. Efekty widać po 6 dniach tylko musisz się do niej stosować. Pozdrawiam
Powrót do góry
szyderca

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej to sie za robote wziąść i nie jesc tyle
Powrót do góry
hrv

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I byc bardziej aktywna... w lozku Laughing
Sex wyszczupla!
Powrót do góry
kadwa

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, tez mam ten problem - w ciagu doslownie kilku miesiecy przybylo mi pare kilogramow, ale od poniedzialku zapisuje sie na silownie i aerobik. Nie wierze w zadne cud diety ani tabletki. Moze ktos jest tez chetny na silownie? Smile
Powrót do góry
ela1981

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przychyle sie do odpowiedzi Sami i hrv tez Cool
co do 1. zdrowe odzywianie ale mozna zdrowo jest a duzo i tez pupa rosnie, w szczegolnosci jak sie ma rozepchany zoladek, nie jest tak latwo zmniejszyc porcje, to dlugotrwaly proces, a tableki to raczej na glowe w takich przypadkach (bez urazy), ale to wszystko siedzi w naszej glowie i jest kwestia innego zycia przez reszte lat a nie miesiac na diecie... i spowrotem dawny tryb zycia oraz jojo. Tabletki ~ jest kupe tego syfu typu meridia, ale dla osob z duuuuuuuza otyloscia. Sport podstawa ale mozna cwiczyc nieefektywnie, dlatego warto poczytac lub zasiegnac profesjonalnej porady.
Oczywiscie o wyszystkim latwo pisac, gorzej sie tego trzymac Crying or Very sad
co do seksu, cala prawda, tylko ja na to patrze w inny sposob, tu nie chodzi o spalone kalorie podczas aktu tylko endorfiny ~ kochana, szczesliwa, zadowolona kobieta inaczej patrzy na zycie i sama siebie, chce sie dbac o cialo, cwiczyc itp

Kadwa ~ ja chodze na silke, kilka razy w tyg. na virgina, jak chcesz mozesz dolaczyc
Powrót do góry
kadwa

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super! z checia dolacze, do ktorego virgina chodzisz? ja w sumie kolo domu mam jedna silke ale jak to mowia razem razniej Wink
Powrót do góry
Netka

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez nie jestem zadowolona ze swojego ciala Sad

zastanawiam sie nad skuteczna metoda Laughing

co do aktywnosci w lozku to podzielam opinie ale samej to sprawa robi sie trudniejsza Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
ela1981

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kadwa napisał:
super! z checia dolacze, do ktorego virgina chodzisz? ja w sumie kolo domu mam jedna silke ale jak to mowia razem razniej Wink

fajnie (bo mi ostatnio frekwencja spadla, zganiam na pogode)...
gdzie mieszkasz?
ja chodze na Kirkstall http://www.virginactive.co.uk/ClubInfo/default.aspx?ClubID=495
mozemy zaczac od marca, jak chcesz mozesz sobie w przyszlym tygodniu pojsc za darmo i pocwiczyc, sprawdzic czy ci pasuje (mnie niestety nie bedzie w Leeds). Jest tam tez sauna, sanarium, jacuzi, laznia i czasem jaki przystojniak sie trafi Wink Cool Laughing

Jak wroce to sie odezwe na priva to sie ustawimy konkretnie.
Powrót do góry
hrv

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ela, jezeli chodzi o virgin, to ile placi sie miesiecznie?
Club wyglada imponujaco.
Powrót do góry
M@rcin

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam:)

Ja uczeszczam sobie do Virgina od ponad roku, moge go Wam spokojnie polecic, przede wszystkim czysto no i jest wiekszosc tego co potrzebne utrzymania lub zrzucenia wagi:)

A co do kosztow, to jest jednorazowa oplata administracyjna na poczatku, rok temu bylo to 25 GBP, a miesieczne czlonkostwo kosztuje ok 45 GBP. Jest to kwota przy zalozeniu podpisania rocznego kontraktu. Bez takowego miesiecznie jest miedzy 55-60 GBP, dokladnej kwoty nie znam gdyz korzystam ze wspomnianego rocznego karnetu.

Polecam, serio, serio Wink
Powrót do góry
kadwa

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ela, mieszkam kolo Park Lane tego przy Burley, to chyba jakos w strone Kirkstall? Smile Kolo domu mam malego Virgina to pojde tam na probe. Jak bedziesz juz w Leeds, to daj znac. Moze jeszcze ktos jest chetny?
Powrót do góry
ela1981

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koszty sa dokladnie takie jak podal M@rcin, administration fee 100 ale tylko formalnie bo miesiac w miesiac sa promocje, ja zaplacilam 35£
ten virgin w centrum jest podobno do kitu, tam jest tylko silka, a na kirstall basen i spa Cool
Powrót do góry
truskawa86

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok silownia fajna sprawa...tylko kiedy znalesc na to czas?? jak ja np pracuje od7.30 rano a w domu jestem o 17.30!! auta ni emam wiec zanim dojade do centrum to tez troche zejdzie..a poza tym zmeczenie po pracy:/ jak wy to robicie ze macie sile zeby po pracy jeszcze na silke isc??
Powrót do góry
kadwa

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja koncze okolo 18 wiec jestem w domu przed 19, cos sie wymysli Smile a sile mam bo na razie pracuje na part-time Wink
Powrót do góry
Sandgirl

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja slyszalam ze od tutejszych tabletek antykoncepcyjnych (microgynon bodajze) sie bardzo tyje...
Ja ogolenie nie przytylam (no moze 1kg...)...
ale na silownie sie zapisze niedlugo, a czemu w sumie nie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
M@rcin

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam zapalencow fitnesu ponownie:)

Niech no opisze po krotce jak Virgin Active, ten przy Kirkstall wyglada aby wyjasnic zaklopotanym bo widze, ze temat sie rozwija.

Niniejszym i mianowicie posiadaja tamze po krotce:
- basen o stalej glebokosci 1,5 m - o ile mnie Alzheimer nie myli co do glebokosci,
- sauna sucha,
- sauna parowa,
- sunarium - temeratura i wilgotnosc pomiedzy sauna sucha i parowa,
- jacuzzi
- biezni do biegania - naliczylem 39
- rowerkow stacjonarnych ok 20
- maszyny wibracyjne - ponoc super wynalazek ostatnich lat

Oprocz tego mnostwo innych sprzetow w ilosciach zazwyczaj dwucyfrowych. No moze z wyjatkiem duzych tych przyrzadow "dla pakerow".
Powrót do góry
ela1981

PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

truskawa86 napisał:
ok silownia fajna sprawa...tylko kiedy znalesc na to czas?? jak ja np pracuje od7.30 rano a w domu jestem o 17.30!! auta ni emam wiec zanim dojade do centrum to tez troche zejdzie..a poza tym zmeczenie po pracy:/ jak wy to robicie ze macie sile zeby po pracy jeszcze na silke isc??

truskawa zalamac Cie?
to moj plan dnia:
wstaje o 6:30, zeby zdazyc do pracy na 9
koncze o 4:30, jestem w domu przed 5 i do 12 w nocy (bo tak chodze spac) mam czas na 1 godzina nauki z dziekiem, konieczny obiad, bo inaczej mi marudza, co drugi dzien pranie, prasowanie, sprzatanie, zakupy ~ full servisssssssss
ale na silke, solarium trzeba miec czas!!!! no ale juz czasu na nic innego nie mam Crying or Very sad
a dla wiadomosci Virgin jest czynne do 12 w nocy Wink
wystarczy chciec Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Babski kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Skocz do: