Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Sposoby na gładką cerę bez zmarszczek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Babski kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gutek90

PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja podłączę się pod ten wątek i zapytam jakie kosmetyki polecacie na gładką cerę i zmarszczki? Z tego co wiem to najlepsze jest coś takiego: http://gladkacera.pl/kwas-hialuronowy-tabletki-kapsulki-krem-serum-czy-zastrzyki/ , tylko nie wiem czy lepsze tabletki czy krem? czy moze zastrzyki, chociaz to brzmi troche przerażająco Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
gerla34

PostWysłany: Sro Sie 10, 2016 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zmarszczki stosowałam kiedyś olej arganowy, naprawdę super.
Powrót do góry
nasturcja

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, wiecie, że nie trzeba wydawać pieniędzy na kremy przeciwzmarszczkowe? Szkoda pieniędzy. Lepiej zadbać o swoje zdrowie Smile Ja mam 35 lat, nigdy nie stosowałam kremów przeciwzmarszczkowych, a wyglądam na 10 lat młodszą niż jestem Smile I to od zawsze mówią mi wszyscy, że wyglądam na co najmniej 8 - 10 lat młodszą od siebie.

Na pewno chciałybyście wiedzieć, jak ja to zrobiłam Laughing Nigdy nie paliłam papierosów ani cygar, itd. Nadal tego nie robię. Nigdy nie brałam narkotyków i nadal tego nie robię. Jeśli piję alkohol to rzadko i z umiarem i kaca nie miewam. Nie piję kawy, herbaty, napojów gazowanych, napojów energetyzujących. Piję za to ziółka takie jak między innymi pokrzywa i mięta, które doskonale usuwają toksyny z organizmu, a brak toksyn w organizmie to zdrowie, ładne cera i mnóstwo innych korzyści (np. skuteczne odchudzanie). Piję odpowiednią ilość wody, bo dobrze nawodniony organizm młodnieje sam od siebie. Staram się zdrowo odżywiać i zażywać dużo ruchu codziennie. Tylko od poniedziałku do piątku robię 21 mil pieszo. No i ćwiczę twarz i szyję. Dzięki temu moja skóra jest ładnie napięta, drugi podróbek mi nie grozi Smile I pamiętajcie Dziewczyny - nie wydaję ani pensa na kremy przeciwzmarszczkowe Smile
Powrót do góry
BlackWind

PostWysłany: Wto Sie 16, 2016 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam samym delikatnych kosmetyków na razie.
Najważniejsze, żeby były jak najbardziej naturalne, np.: [url] https://e-ziaja.com/pl/kremy-do-twarzy/424-krem-z-olejkiem-z-pestek-winogron-5901887023289.html[/url]

Lepiej nie "dobijać" sobie cery, tylko delikatnie wspomagać
Powrót do góry
gracja8

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2016 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używać samych naturalnych kosmetyków i oczywiście prowadzić zdrowy tryb życia, dobrze się odżywiać.
Powrót do góry
nataliaala

PostWysłany: Sro Gru 14, 2016 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam,że bardzo ciężko jest poradzic sobie bez zabiegów na twarz. Tak naprawde to kremy dzialają wyłącznie powierzchownie i jeśli chcecie zredukować już powstałe zmarszczki to najlepiej jest wybrać się do jakiejś profesjonalnej kliniki. Piszę tutaj oczywiście o klinikach w Polsce ponieważ te angielskie mają bardzo wysokie ceny.
Ze swojej strony polecam Clinica Dermatologica w Gdańsku:
http://clinicadermatologica.pl/

Wstrzykują tam botoks, kwas hialuronowy. Przeprowadzają również miejsze zabiegi takie jak korekta uszu czy powiek.
Powrót do góry
magda.lena

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmarszczkami jest o tyle problem, że na to nie tylko wiek na wpływ, ale i stres i zmęczenie, czyli coś, co nie zawsze do końca kontrolujemy. A wtedy zdrowe odżywianie raczej nie pomoże. Ja póki co mam "jedynie" delikatne kurze łapki i aż tak się nimi nie przejmuję Smile Ale przy głębszych zmarszczkach chyba warto pomyśleć o jakimś zabiegu (jeśli finanse pozwalają), w dzisiejszych czasach kłucie nie musi być takie straszne Wink
Powrót do góry
hellenkaq

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Liczy się nasz styl życia:
odpowidnia dieta
aktywnosć fizyczna

Wszystko ma wpływ na stan naszej skóry. Koniecznie zrezygnujcie z opalania sie oraz z palenia papierosów ponieważ te dwa czynniki potrafią naprawdę zniszczyć Waszą skóre.....
Warto jest również zapisać się do gabinetu na zabiegi laserowe. Laser potrafi zamknąc naczynka jak i zredukować zmarszczki.
http://lasercare.pl/pl/zamykanie-naczynek-dla-kobiet.html
Powrót do góry
luca

PostWysłany: Sro Lip 05, 2017 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łykałam kiedyś takie suplementy jednak to nie dla mnie Zapominam aby codziennie wziąć tabletkę Wink Branie w kratkę pewnie nie przyniosłoby mi zadnego efektu tak wiec przestałam.

Za to regularnie stosuje kremy, staram sie równiez nie opalać twarzy ponieważ słónce kiepsko na nią działa i zauważyłam to.

Uwielbiam kremy z aptek ( dermokosmetyki). Proponuję przywieźć sobie z Polski na przykład Iwostin. W dzialaniu jest lepszy niż wiekszość kremów jakie są dostępne na miejscu,
https://www.iwostin.pl/
Powrót do góry
marzenus82

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze do tego celu sprawdza się mezoterapia. W Niemczech bardzo dobrze działa np. ta klinika http://deutsch.chirurgiaplastyczna-baranscy.pl/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Babski kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: