Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

transport paczek
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawlikowski

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 9:44 am    Temat postu: transport paczek Odpowiedz z cytatem

Czy ktos orientuje sie wysylaniu paczek do Polski,szukam przewoznika,mam do wyslania telewizor lcd32?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
Kinia24

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.uk-express.pl/ zawsze korzystam z tej firmy i jestem zadowolona bardzo:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
Kasia_81_81

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stanowczo odradzam firmę transportową Euro-Van, korzystałam niedawno z ich usług i nie jestem zadowolona, zleciłam transport rodzinnego portretu z Polski do Anglii i został on zniszczony, po wielkości zniszczeń można wywnioskować, że został uderzony z dużo siłą, upuszczony albo zmiażdżony inną paczką, poza tym panowie z tejże firmy obiecali, że zwrócą koszty naprawy więc ja niewiele się zastanawiając, odnowiłam ten portret, przesłałam rachunek, zgodnie zresztą z umową i wtedy pojawiły się kłopoty z oddaniem pieniędzy. Panowie tłumaczyli wtedy, że to nie oni ten portret zniszczyli, tylko inna firma z którą współpracują a tamta firma udziela gwarancji na te przesyłki tylko przez dwa dni od odebrania przesyłki z Polski, co dla mnie jest zupełną bzdurą, gdyż ja tą przesyłkę otrzymałam po czterech dniach, więc zupełny nonsens. Zlecając usługę tej formie, byłam spokojna, gdyż każda paczka, jak mnie poinformowali, jest ubezpieczona, tylko zastanawiam się czy to rzeczywiście prawda, czy tylko "pic na wodę".Moja rada dla Ciebie, jeśli chcesz, aby Twój telewizor dotarł w całości, omijaj tę firmę szerokim łukiem. Jeszcze jedno, co mogę dodać, jak otworzyli tego swojego vana, to widziałam jak oni transportują te paczki, bałagan nie z tej ziemi, paczki porozwalane po całym aucie, więc nie dziwne, że przesyłka dotarła do mnie w kawałkach.
Powrót do góry
Helka

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 12:55 pm    Temat postu: Re: transport paczek Odpowiedz z cytatem

pawlikowski napisał:
Czy ktos orientuje sie wysylaniu paczek do
Polski,szukam przewoznika,mam do wyslania telewizor lcd32?

Nie wiem nie korzystalam jeszcze ,ale sprawdzalam ceny u innych i maja duzo taniej a i opinie na innych forach maja dobre i sa polecani -podaje linki.

http://www.paczkidopolski.co.uk/

http://www.importpol.com/index.php/o-nas.html

http://www.catrinatrans.co.uk/package_30.php
Powrót do góry
Anette

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałam z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona
http://www.britport.net/kurier
z tym, że nie wysyłałam ani tv ani innych rzeczy wymagających ostrożnego transportu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
grzesiek12345

PostWysłany: Pon Paź 18, 2010 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiscie korzystam z firmy eurovan i nigdy nie bylo zadnego problemu. Zawsze wszystko docieralo na czas i nie uszkodzone, malo tego zawsze jeszcze moje przesylki sa dodatkowo pakowane w ich firmowe opakowania. Od razu widac , ze nie jest to firma z kosmosu jak wielu przewoznikow na rynku anglielskim.Z czystym sumieniem polecam. www.euro-van.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -3 [+] [-]
jackyl
Mistrz Ciętej Riposty

PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grzesiek12345 napisał:
Ja osobiscie korzystam z firmy eurovan i nigdy nie bylo zadnego problemu. Zawsze wszystko docieralo na czas i nie uszkodzone, malo tego zawsze jeszcze moje przesylki sa dodatkowo pakowane w ich firmowe opakowania. Od razu widac , ze nie jest to firma z kosmosu jak wielu przewoznikow na rynku anglielskim.Z czystym sumieniem polecam. www.euro-van.com.pl

a wlascicielem domeny euro-van.com.pl jest.. pan Grzegorz Very Happy

albo przypadek.. albo szczyt debilizmu.. Wink
Powrót do góry
alyna666
Gość

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przypadkowa jest rowniez ilosc postow grzesia Laughing
Powrót do góry
Twoja ocena: 0 [+] [-]
Odys

PostWysłany: Nie Sty 30, 2011 7:38 pm    Temat postu: regulamin Odpowiedz z cytatem

a czytaliscie regulaminy tych przewoznikow, np wzialem przewoznika :
http://www.paczkidopolski.co.uk/regulamin.html,
cyt:
"5. Rzeczy łatwo ulegające uszkodzeniom, takie jak:

* wyroby szklane
* porcelana, wyroby ceramiczne
* urządzenia elektroniczne
* komputery i części komputerowe
* Monitory i telewizory
* Urządzenia AGD, RTV
* Tunery satelitarne
* Żarówki, świetlówki
* Inne mogące w łatwy sposób ulec zniszczeniu

mogą być przewożone na wyraźne życzenie i odpowiedzialność klienta, jednak nie będą ubezpieczone i w przypadku uszkodzenia przesyłki nie będzie można się ubiegać o odszkodowania.

Jakies jaja, chyba tylko ziemniaki mozna im powierzyc...

Druga sprawa to ubezpiecznie :
cyt: "5000 PLN (na trasie Polska – Wielka Brytania)
£100 (na trasie Wielka Brytania – Polska)"
Co za dysproporcja ! myslalem ze moze literowka, ale w innym miejscu na stronie to samo jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -1 [+] [-]
zanetasliwinska20
Gość

PostWysłany: Pon Sty 31, 2011 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grzesiek12345 napisał:

Z czystym sumieniem to mam jeden post . Jak sie reklamujesz chociarz stwarzaj pozory ZAL . Evil or Very Mad Exclamation
Powrót do góry
Twoja ocena: 0 [+] [-]
szortys

PostWysłany: Pon Sty 31, 2011 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe ty to masz oko do detali Very Happy dopiero teraz to zauwazylem Very Happy
Powrót do góry
niunia1

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2012 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM! CHCĘ SIE PODZIELIĆ ZE WSZYSTKIMI ZAINTERESOWANYMI KTÓRZY WYSYŁAJĄ PACZKI Z ANGLII DO POLSKI I NA ODWRÓT . LUDZIE NIE KORZYSTAJCIE Z FIRMY TRANSPORTOWEJ EURO VAN SĄ TO JAK DLA MNIE OSZUŚCI OTWORZYLI MOJĄ PACZKĘ !!!! NIE DOSTAŁAM WSZYSTKIEGO NA CO CZEKAŁAM ! SZCZERZE ODRADZAM
Powrót do góry
MIREK82

PostWysłany: Pon Sty 28, 2013 2:21 pm    Temat postu: byle nie EURO VAN ZLODZIEJE Odpowiedz z cytatem

jak chcecie wyslac cos do polski albo z polski stanowczo odradzam bo na miejscu przy odbioze paczki mocno sie zdziwicie ze polowy zeczy kture wyslaliscie juz ich niema NIE DLA EURO VAN!!!!!!!!!!
NIE DLA ZLODZIEJI!!!!!!!!!!
Powrót do góry
david88

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2013 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dość długo chyba istnieje firma Atrans i ja korzystałem 3 razy z tej firmy. Czy polecam? Osobiście jakbym mial jeszcze raz wysylac coś większego to wróciłbym do tej firmy, nie mam zastrzeżeń, cenowo... Nie wiem bo nie mam większego porównania...
Adres: http://www.atrans-transport.com.pl/
Powrót do góry
Pandora34

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2013 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga na firmę z Kraśnika!

http://piekielni.pl/pobierz/201303/48793_by_kermittos2013_piekielni_pl.jpg?1364399069
Powrót do góry
bbyab87

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 12:18 pm    Temat postu: Przewoz paczek Odpowiedz z cytatem

Mialam jakze wielka nieprzyjemnosc miec do czynienia z firma AGMA Przewozy. Firma bardzo nieprofesjonalna a Pana ktory jest pod delefonem nazwalabym wrecz prostakiem! Zamowilam kuriera z tygodniowym wyprzedzeniem za pomoca smsa, dzien pozniej zadzwonilam by upewnic sie ze dostali zgloszenie. Pan z pod numeru 818 844 931 oraz 603 774 244 potwierdzil ze tak na perwno jest zgloszenie i bedzie zrealizowane w terminie. Paczka miala byc odebrana w czwartek w nocy okolo polnocy, wiec czekalam... zadzwonilam ok 1 czy jada. Pan mnie poinformowal ze troche maja opznienie i beda ok 6-8 nad ranem. Czekalam do 10 i nic, zadzwonilam co sie dzieje a on ze on nie ma z tym nic wspolnego i ze musze zadzwonic do kierowcy. Kierowca nic o odbiorze nie wiedzial i mowi ze najwyzej za tydzien. Chcialam zadzwonic ponownie na powyzszy numer ale Pan nie raczyl juz odebrac ode mnie telefonu (dzwonila 6 razy). KOMPLETNA AMATORKA i CHAMSTWO!!!!!! nie polecam!!!!
Powrót do góry
CyberPunk

PostWysłany: Sro Paź 02, 2013 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także nie polecam piekielni.pl

Firma masakra... Sama nazwa wskazuje.
Powrót do góry
Karolos

PostWysłany: Nie Lis 10, 2013 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kiedy pamietam byly z nia problemy Wink

MATEO

PostWysłany: Sro Lis 27, 2013 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam fedex
Powrót do góry
hellenkaq

PostWysłany: Pon Lip 21, 2014 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz przecież nadać paczke przez pocztę
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: