Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Polexit

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janax

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 2:08 pm    Temat postu: Polexit Odpowiedz z cytatem

Ciekawe co sądzicie o działanich rządu kaczyńskiego i jego przydupasów , włącznie z marionetką zwaną prezydentem , które wg mojej oceny są działaniami zmierzającymi do tego aby Polska znalazła się poza Unią Europejską . To nie dzięki Bexitowi będziemy musieli opuścić UK . To dzięki takim ludziom jak kaczyński , waszczykowski , ziobro , marionetka zwana prezydentem i całe to pisowskie towarzystwo wzajemnej adoracji . Dzieki właśnie tej partii wszystkie cywilizowane kraje zachodniej europy odwrócone sa do Polski plecami , a instytucje Unii Europejskiej zapowiadają użycie w stosunku do kraju , gdzie łamane sa podstawowe prawa człowieka , oraz Konstytucja , artykułu 7 . Oznacza to sankcje finansowe i nie tylko . Trzeba dodać że nigdy jeszcze w historii UE w stosunku do żadnego kraju nie został zastosowany ten artykuł , Polska pod rządami partii , która wpycha ten kraj w okres średniowiecza jest 1szym krajem w stosunku do którego procedura ta może zostać uruchomiona . Wg mnie jasne jest czym podyktowane są dziłania tych osobników , którzy na codzień wycierają sobie te "zdradzieckie mordy" jak mawia prezes o opozycji , patriotyzmem , i miłościa do ojczyzny . Chodzi mianowicie o to by izolować ten kraj od świata cywilizowanego , zawłaszczyć sądy , i inne istytucje tylko po to by na przyszłość mieć zagwarantowane zwycięstwo w wyborach powszechnych . Kiedy już to się stanie , a dzieje się wlaśnie na naszych oczach (SEJM) , polskie społeczeństwo na długo będzie mogło zapomnieć o tym jak wygąda wolnośc , demokracja i inne swobody obywatelskie . Wszystkie te wartości beda wyznaczać nam ludzie pokroju kaczyńskiego ,oraz jego poplecznik rydzyk , który jest guru tej SEKTY . Dla jasności muszę tu powiedzieć że nie jestem zwolennikiem żadnej opcji politgycznej , ale gdy widze co robią ci ludzie , którzy mienią sie być patriotami , najnormalniej w świecie krew mnie zalewa . Myślę więc , że jako ludzie , którzy skorzystaliśmy z dobrodziejstwa bycia w UE powinniśmy zrobić wszystko by następne pokolenia Polaków również miało tę szansę . Musimy zrobić wszystko aby ludzie pokroju , kaczyńskiego , rydzyka , pawłowicz , piotrowicz , suski , ziobro , jaki i całe to towarzystwo na zawsze już zniknęło ze sceny politycznej . Znane są z historii podobne przypadki , i skutki do jakich doszło gdy ludzie tego typu , przesiąknięci nienawiścią do wszystkiego , i wszystkich sprawowali władzę ( Był taki jeden bardzo podobny do prezesa , nazywał się A H , wiadomo czym się to skończyło )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -1 [+] [-]
jetfan

PostWysłany: Sob Lip 22, 2017 7:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniales napisac o trybunale konstytucyjnym, wyznawco Bolka.
Dla mnie to moj kraj, nasz kraj, dla ciebie ten kraj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: +1 [+] [-]
janax

PostWysłany: Sob Lip 22, 2017 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very HappyVery HappyVery Happy Chetnie bym napisal o trybunale , ale jak tu napisac o czyms czego nie ma Very Happy . Jest niby prezes , niby trybunalu , przylebska , zona agenta Wolfganga no i to tyle co moge napisac . Nie wiem jak to jest ,ze zawsze jak ktos ma inne zdanie niz wyznawcy sekty PIS zaraz musi byc zwolennikiem Bolkow , itp Very Happy a wyraznie napisalem ze nie jestem zwolennikiem zadnej opcji, cza tylko czytac Very Happy. Teraz pewnie dowiem sie ze jestem lewakiem , zdradzieckim ryjem , drugim sortem , i nie pamietam juz co tam prezes wymyslil , ale to tak jest jak sie nie ma nic wiecej do powiedzenia zaczyna sie obrazac ,znamy to z tzw' [!!cenzura!!]' . Napisalem tylko ze robia wszystko aby wyprowadzic Polske z UE , a dowiedzialem sie zaraz czyim jestem zwolennikiem , a gdzie jakies rzeczowe argumenty ???cza by chyba zapytac prezesa Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -1 [+] [-]
kalfi

PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 7:33 pm    Temat postu: Re: Polexit Odpowiedz z cytatem

janax napisał:
Ciekawe co sądzicie o działanich rządu kaczyńskiego i jego przydupasów , włącznie z marionetką zwaną prezydentem , które wg mojej oceny są działaniami zmierzającymi do tego aby Polska znalazła się poza Unią Europejską . To nie dzięki Bexitowi będziemy musieli opuścić UK . To dzięki takim ludziom jak kaczyński , waszczykowski , ziobro , marionetka zwana prezydentem i całe to pisowskie towarzystwo wzajemnej adoracji . Dzieki właśnie tej partii wszystkie cywilizowane kraje zachodniej europy odwrócone sa do Polski plecami , a instytucje Unii Europejskiej zapowiadają użycie w stosunku do kraju , gdzie łamane sa podstawowe prawa człowieka , oraz Konstytucja , artykułu 7 . Oznacza to sankcje finansowe i nie tylko . Trzeba dodać że nigdy jeszcze w historii UE w stosunku do żadnego kraju nie został zastosowany ten artykuł , Polska pod rządami partii , która wpycha ten kraj w okres średniowiecza jest 1szym krajem w stosunku do którego procedura ta może zostać uruchomiona . Wg mnie jasne jest czym podyktowane są dziłania tych osobników , którzy na codzień wycierają sobie te "zdradzieckie mordy" jak mawia prezes o opozycji , patriotyzmem , i miłościa do ojczyzny . Chodzi mianowicie o to by izolować ten kraj od świata cywilizowanego , zawłaszczyć sądy , i inne istytucje tylko po to by na przyszłość mieć zagwarantowane zwycięstwo w wyborach powszechnych . Kiedy już to się stanie , a dzieje się wlaśnie na naszych oczach (SEJM) , polskie społeczeństwo na długo będzie mogło zapomnieć o tym jak wygąda wolnośc , demokracja i inne swobody obywatelskie . Wszystkie te wartości beda wyznaczać nam ludzie pokroju kaczyńskiego ,oraz jego poplecznik rydzyk , który jest guru tej SEKTY . Dla jasności muszę tu powiedzieć że nie jestem zwolennikiem żadnej opcji politgycznej , ale gdy widze co robią ci ludzie , którzy mienią sie być patriotami , najnormalniej w świecie krew mnie zalewa . Myślę więc , że jako ludzie , którzy skorzystaliśmy z dobrodziejstwa bycia w UE powinniśmy zrobić wszystko by następne pokolenia Polaków również miało tę szansę . Musimy zrobić wszystko aby ludzie pokroju , kaczyńskiego , rydzyka , pawłowicz , piotrowicz , suski , ziobro , jaki i całe to towarzystwo na zawsze już zniknęło ze sceny politycznej . Znane są z historii podobne przypadki , i skutki do jakich doszło gdy ludzie tego typu , przesiąknięci nienawiścią do wszystkiego , i wszystkich sprawowali władzę ( Był taki jeden bardzo podobny do prezesa , nazywał się A H , wiadomo czym się to skończyło )
Ty tak na powaznie? Czy za kase ? Czlowieku porownujesz Kaczynskiego do hitlera?! Ty sie wogole dobrze czujesz?! Bo chyba nie! ..ten caly KOD to banda niedojebów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
Krzysztof

PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam..
Panowie nie klocta sie popatrzta co sie dzieje.
Szanowny Pan Prezydent pokazal dzis ze ma jeszcze resztki nabialu i walnal dwa weta..
Przepiekne...

Pozdro Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Twoja ocena: 0 [+] [-]
janax

PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i to są właśnie argumenty z jakim można dyskutować Poje.by i już . Ja nie porównuję kaczyńskiego , lecz jego metody , które w wielu punktach są bardzo zbieżne z polityka jaką prowadził AH . Wystarczy trochę znać historię żeby takie rzeczy wiedzieć . Ktoś by mógł powiedzieć , mamy XXI w , w dzisiejszych czasach jest to nie możliwe . Nic bardziej mylnego . Prosze popatrzec na to co robi Rosja z Ukrainą , lub Turcja ze swoimi obywatelami , dzisiątki tysięcy ludzi siedzi w kryminałach . Do tego właśnie prowadzą dyktatury , a na takie zjawisko w Polsce zwraca uwagę cały cywilizowany świat . A czy piszę za kasę ??? wiadomo , i to za wielką kasę Very HappyVery HappyVery Happy nie wiem co cza mieć w głowie żeby wpaść na taki pomysł
Powrót do góry
Krzysztof

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie podzielam spostrzezen Janaxa.
Mnie osobiscie rzady PIS kojaza sie z komunizmem.Analogi jest wiele np;
nacjonalizacja za komuny a teraz mamy repolonizacje,straszenie zachodnim imperjalizmem a teraz uchodzcami,reczne sterowanie wladza wykonawcza i sadownicza a teraz skok na TK i sady (ustawy o KRS i SN zawetowane wczoraj przez Prezydenta),bezwzgledna wierno-poddanczosc Moskwie a teraz Waszyngtonowi.Cala wladza skupiona w rekach Pierwszego Sekretarz a obecnie Prezesa,chora propaganda i gloryfikacja jedynie slysznej idei wtedy komunistycznej a dzis patryiotyczno-nacjonalistycznej,rewizjonizm historyczny itd,itp.Mozna by tak caly dzien.
Ale z doswiadczenia wiem ze kazda wladza kazdego ustroju ma cos za uszami bo polityka to bagno i aby utrzymac sie u steru raz trzeba byc swietym a zaraz potem prostytutka.....
Pocieszajace dla mnie jest to ze w ostatnich dniach suweren pokazal "elitom" politycznym w Polsce ze ma swoje zdanie i oczekiwania i patrzy wladzy na rece.Manifestacje opozycji, kontrmanifestacje zwolennikow wladzy...To jest wlasnie prawdziwa demokracja.
Jak mawial klasyk "podoba mnie sie to"..
I tylko Kosciol jakis taki cichy od 2 tygodni,wakcje czy cus???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Twoja ocena: 0 [+] [-]
janax

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za to ja całkowicie zgadzam się z Krzysztofem Smile .Jak zwał tak zwał . Komunizm , faszyzm , wszystko to jedno i to samo , opiera sie na dyktacie jednostki ,tylko inaczej sie nazywa . Skutki jednak tych "zjawisk" na ogół są podobne . Wszędzie tam gdzie występują te dziwne ustroje , społeczeństwa które się z tym stykaja , a mają odmienne zdanie , są skazane na prześladowania , więzienia , ze śmiercią włącznie . (Stalin wcale nie różnił sie pod tym względem od Hitlera , a niby ustroje o różnych nazwach ) Dlatego jednostki które przejawiają takie skłonności są tak niebezpieczne dla demokratycznych społeczeństw . Wiadomo że w każdej społeczności , zwłaszcza niezbyt zamożnej, filozofie wyznawane przez takich osobników mogą trafić na podatny grunt . Jeżeli dołożymy do tego rozdawnictwo pieniędzy ,oraz znajdziemy winnych naszych wszystkich nieszczęśc , obiecmy zrobić z nimi porządek (wstaniemy z kolan , tak właśnie zrobił Hitler ) , dyktatura zaczyna pukać do naszych drzwi . Myślę więc , że takie delikatne pukanie do drzwi IIIRP usłyszał P. Przezydent A . Duda ( teraz można go tak nazywać ) i poprzez zawetowanie całkowicie niezgodnych z Konstytucją RP ustaw o KRS oraz SN postanowił zapobiec zjawiskom wielce niepożadanym . Bardzo duży wpływ na jego decyzję miało jednak zdanie społeczeństwa , i to w przeważającej cześci składającego się z ludzi młodych , nie żadne KOD-y PO ,Nowoczesne , czy inne PSL-e . To właśnie ludzie młodzi , ludzie którzy nie wiedzą co to znaczy nie mieć paszportu , nie znają kolejek na granicach ,no bo tych granic nie ma , postanowili postawić tamę takim ludziom którym marzy się powrót do czasów które dawno temu minęły , a których to czasów przedstawicielem w rządzie jest niejaki piotrowicz , były komunistyczny prokurator wprowadzajacy nam teraz reformę sadownictwa , hihot historii . Należy się jednak podziękować PAD za to że w porę dostrzegł te niebezpieczeństwa , postawił na szali swoją kariere polityczną ( prezes jest mściwy , nie wybacza nieposłuszeństwa ) i zawetował dwie z trzech ustaw , choć i ta trzecia też nadaje sie do zawetowania ( nie można jak widać mieć wszystkiego ) . Trzeba teraz trzymać kciuki za PAD by nie stracił "słuchu" , i patrzył na ręce swoich byłych kolegów , bo jak myśle dla obozu władzy stał sie teraz wrogiem , co dało sie zauważyć wczoraj w wystapieniu byłego sołtysa podkrakowskiej wsi , a obecnej "premier" . Dla PAD ważne powinny stać sie teraz opinie i pochwały płynące z całego cywilizowanego swiata za to co robił , myśle że właśnie takimi działaniami zbuduje swój nowy elektorat który pozwoli mu na reelekcję na urząd Prezydenta RP . o i tyle Smile
Powrót do góry
Krzysztof

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janax wydaje mi sie ze Prezydent zrozumial ze w nastepnych wyborach nie bedzie mogl liczyc na poparcie PIS-u.
Prezes namasci Beate na kontr-kandydata a Morawiecki zostanie premierem a z czasem zastapi Jaroslawa,i z tad ta "ucieczka do przodu" A.Dudy.A swoja droga ma jeszcze troche czasu aby odbudowac swoj wizerunek,zrobic cos dobrego dla suwerena,co moze mu przyniesc znaczne poparcie w nastepnych wyborach.
Takich przykladow jak p.Piotrowicz bylo jest i bedzie mnostwo,w kazdym ukladzie trafi sie niejeden "chwiej" ktory dla kariery zrobi wszystko.A co powiedziec o ludziach z ABW i SKW ktorzy w ciagu roku z kaprali i sierzantow zostali pulkownikami?(smiech przez lzy).Nasuwa sie stare socjalistyczne haslo
"nie matura a chec szczera zrobi z ciebie oficera".
Co do reszty to wlasciwie masz racje.Bardzo pocieszajace jest to ze mlodzi nigdzie nie zrzeszeni nie zindoktryzowani potrafia sie w.[!!cenzura!!].c,zorganizowac i tupnac wladzy nozka...
A Polexitem bym sie nie przejmowal,jesli zamierzasz zostac na wyspach na dluzej to juz jest pozamiatane
Very Happy
Pozdro
Powrót do góry
Maciek8945

PostWysłany: Wto Sie 08, 2017 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazwiska zapisujemy przy pomocy dużych liter. Ale to tak na marginesie. Od lat zastanawia mnie co innego - skoro siedzicie sobie za granicą, to co Was obchodzi sytuacja w kraju Rolling Eyes ?
Powrót do góry
Krzysztof

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Nie ma jak po urlopie.Widze ze temat jest ciagle walkowany.
Macku8945 jakis czas temu omawialismy na forum kwestie bledow szczegolnie tych nie majacych wplywu na sens wypowiedzi, przypominam ze sie zdarzaja podczas szybkiego pisania....
Nazwe wlasna lub imie zawierajace ciag cyfr lub znakow numerycznych piszemy zawsze np:Zenek-1234 lub Zenek,1234 lub Zenek/1234..itd.itp.
Ale przyjeto juz za poprawne Zenek1234 tak jak wiater a nie wiatr i swetr a nie sweter i tak dalej.

Jestem obywatelem polskim mam rodzine w kraju a z czasem zarobione funciki mam zamiar zainwestowac w ojczyznie.Wiec sie interesuje sytuacja spoleczno-polityczna.Bo kiedys chcialbym wrocic do w miare normalnego kraju a nie do cyrku.

Pozdro.
Powrót do góry
KristiK

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo przydatne są te informacje Smile Dzięki wielkie za wszystkie sugestie Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: