Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

klimat a zeby

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koukla

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 10:45 pm    Temat postu: klimat a zeby Odpowiedz z cytatem

Czy angielski klimat moze miec wplyw na czeste psucie sie zebow? Odkad tu przyjechalam mam znacznie wieksze problemy z zebami i wielu znajomych ma podobnie. A jak sie ma do tego praca w zimnych warunkach (chlodnia)? Czy to tez moze byc jedna z przyczyn?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
7sisters

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 7:05 am    Temat postu: Re: klimat a zeby Odpowiedz z cytatem

koukla napisał:
Czy angielski klimat moze miec wplyw na czeste psucie sie zebow? Odkad tu przyjechalam mam znacznie wieksze problemy z zebami i wielu znajomych ma podobnie. A jak sie ma do tego praca w zimnych warunkach (chlodnia)? Czy to tez moze byc jedna z przyczyn?

Moja Mama jest dentystą. Twierdzi że stan zębów zależy między innymi od poziomu stresu. Zauważyła że jej stali pacjenci mają znacznie więcej problemów z zębami np. w czasie sesji egzaminacyjnej, problemów rodzinnych itp. Nie wiem, może coś w tym jest?

Mnie akurat po przyjeździe do UK stan uzębienia się nie pogorszył. Pasuje to nawet do powyższej teorii bo żyje mi się znacznie spokojniej niż w PL.
Powrót do góry
Lepton

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powodem moze byc inna dieta: tutaj wymieniam:
Yorkshire Pudding, Cumberland Sausages, Gravy, Fish and Chips, roznego rodzaju Pastry, bog wie co jeszcze...
no i jeszce dodam, ze dla kobiet (tutaj pojade SpokoBoyxxem)
- seks oralny z Pakusami i Ciapatymi
a dla mezczyzn
- seks oralny z czarnymi kobietami i angielkami po 30-tce
Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Twoja ocena: 0 [+] [-]
itakpowiem

PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

itakpowiem- ja ni mom zedbow i nie mam problemu
Powrót do góry
sweetie_17

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 6:03 pm    Temat postu: Re: klimat a zeby Odpowiedz z cytatem

koukla napisał:

ja nigdy nie mialam problemow z zebami Very Happy no i panicznie boje sie dentystow heh Laughing ale za to moje wlosy sa "niegrzeczne" tzn nie ukladaja sie i takie tam - czy to angielski klimat Rolling Eyes tylko nie piszcie ze mam myc wlosy please Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
monik

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 12:37 pm    Temat postu: Re: klimat a zeby Odpowiedz z cytatem

sweetie_17 napisał:
koukla napisał:

ja nigdy nie mialam problemow z zebami Very Happy no i panicznie boje sie dentystow heh Laughing ale za to moje wlosy sa "niegrzeczne" tzn nie ukladaja sie i takie tam - czy to angielski klimat Rolling Eyes tylko nie piszcie ze mam myc wlosy please Razz

hej ja mam dokladnie to samo - odkad przyjechalam do leeds moje wlosy wogole nie chca sie ukladac:( w polsce byly sliczn ekrecone a tu jakis zupelnie nie do ogarniecia sie zrobily Sad ps.zeby nie bylo ze ich nie myje Smile myje wlosy codzienie Smile

pozdr m
Powrót do góry
Prekursor

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 12:44 pm    Temat postu: Re: klimat a zeby Odpowiedz z cytatem

monik napisał:
[hej ja mam dokladnie to samo - odkad przyjechalam do leeds moje wlosy wogole nie chca sie ukladac:( w polsce byly sliczn ekrecone a tu jakis zupelnie nie do ogarniecia sie zrobily Sad ps.zeby nie bylo ze ich nie myje Smile myje wlosy codzienie Smile

pozdr m

Powiedz kiedy ostatnio bylas u fryzjera? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
monik

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 1:14 pm    Temat postu: Re: klimat a zeby Odpowiedz z cytatem

Prekursor napisał:
monik napisał:
[hej ja mam dokladnie to samo - odkad przyjechalam do leeds moje wlosy wogole nie chca sie ukladac:( w polsce byly sliczn ekrecone a tu jakis zupelnie nie do ogarniecia sie zrobily Sad ps.zeby nie bylo ze ich nie myje Smile myje wlosy codzienie Smile

pozdr m

Powiedz kiedy ostatnio bylas u fryzjera? Rolling Eyes

trzy miesiace temu robilam sobie pasemka i obcinalam wlosy...w polsce zazwyczaj po farbie i obcinaniu moje wlosy maja problem z ukladaniem sie po jakis 4 - 5 miesiacach....dla moich wlosow tutejszw wode nie jest za dobra...ale damy rade Smile
pozdr m
Powrót do góry
Dorota.s

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o wlosy, to w Angli, powietrze zawiera wiecej wilgoci a to sprawia ze wlosy sie kreca, newet te co normalnie byly dosc proste. Poza tym, woda jest inna i po umyciu sa strasznie miekkie. Moze zmiana szamponu lub czegos co dajesz do ukladania pomoze. To samo moze miec wplyw na zeby. Jesli zawiera mniej fluoru niz na przyklad w Polsce, to tez zrobi z czasem swoje. No i trzeba sie zastanowic nad dieta. Jesli jadlas serki, wiecej warzyw, a tu nie specjalnie, to i zeby i wlosy to pokaza. Tran w kapsulkach jest na to dobry.
Powrót do góry
Marta Klecz

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlosy nalezy regularnie przystrzygac zwlaszcze te w malo widocznych miejscach...

Ja nie zauwazylam zeby mi sie psuly zeby...a juz przeciez z 5 lat bedzie...
A uwielbiam cumberland sausages z gravy i mash potatoes....
No ale fish and chips tradycyjnych, tych tutaj w Leeds nie znosze...
Pewnie tez ocet nieprzychylny jest zebom.

Z to mam problem z paznokciami, rozdwajaa mi sie i sa na maxa slabe. Tak jak skora...juz mnie normalnie tak swedzi, taka sucha jest ze przy drapaniu odpadaja mi suche platki ...
Moze sie zamieniam w gadzine???????????????????
Powrót do góry
Malgon

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gadzina to ty juz jestes luv Smile hehe
Witaminki jesc, witaminki C, E na skore, a dalej ponizej:

Najbardziej zalecanymi składnikami odżywczymi dla włosów są: biotyna, kwas foliowy, selen, żelazo,cynk oraz witaminy B1, B2, B3, B5, B6 i B12.
Taki sam zestaw witamin zapewni też zdrowie paznokciom. Podobnie jak włosy, paznokcie u rąk i stóp odżywiane są poprzez przemianę materii. Lakier do paznokci ani odżywka nie pomogą na łamliwość paznokci, bowiem włosy i paznokcie są jak rodzeństwo - rosną w taki sam sposób. Paznokcie biorą swój początek z nasady, miękkiej warstwy komórkowej. Im dalej przesuwają się do przodu, rosnąc, tym stają się twardsze i rogowacieją. Jeśli są dobrze odżywiane przyrastają o niemal 1 cm w ciągu 3 miesięcy.

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
jacek-jestem

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi klimat służy Very Happy

I nawet dwa zęby mądrości mi wyrosły Cool
Powrót do góry
fatamorgana

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marta Klecz napisał:
Wlosy nalezy regularnie przystrzygac zwlaszcze te w malo widocznych miejscach...

Shocked
A nie lepiej depilować??? Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing
Taka moda...

Potwierdzam, że woda jest coraz gorsza. Strasznie wysusza skórę, a z niekórymi szamponami powoduje stany zapalne skóry.
Kiedyś myślałem, że mydło jakieś lipne, ale i bez mydła było podobnie.
Deszczów coraz mniej, to i zapasy wody stare widać...
Confused Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
Prekursor

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marta Klecz napisał:
Moze sie zamieniam w gadzine???????????????????

Lepsza gadzina niż muł bagienny ! Laughing
Powrót do góry
cheeky girl

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale za to jaka dobra do picia...ta woda oczywiscie Laughing Laughing
w Polsce to tylko u zrodel wisly sobie popijam;-)))

Fata, moze szare mydlo ci bedzie sluzylo?? Wink Laughing Laughing
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: