Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

kursy bhp

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Praca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Frodo1988

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 8:42 am    Temat postu: kursy bhp Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Czy wiecie gdzie w Leeds bądź okolicach mogę zrobić kurs z zakresu bhp? Potrzebne mi to do pracy. Proszę pomóżcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
azkeel

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba musisz troche sprecyzowac pytanie zeby mozna Ci bylo pomoc. Co dokladnie rozumiesz jako "zakres bhp"? Co konkretnie potrzebujesz? Manual Handling? COSHH? IOSH? CIEH? Musi byc akredytowany czy nie? Jak tak to przez jaka organizacje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Blog Yahoo Messenger Twoja ocena: 0 [+] [-]
dbednarek

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne chodzi tu o zwykłe szkolenie przed przyjęciem do pracy. Ja nie potrafię pomóc, bo nie pracowałem w anglii.
Powrót do góry
azkeel

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dbednarek napisał:
Zapewne chodzi tu o zwykłe szkolenie przed przyjęciem do pracy. Ja nie potrafię pomóc, bo nie pracowałem w anglii.

Z serii nie znam sie wiec sie wypowiem. Wlasnie o tym pisze, ze nie ma czegos takiego jak "zwykle szkolenie przed przyjeciem do pracy". Sa rozne treningi zwiazane z H&S ale sa one dostosowane do konkretnych potrzeb zwiazanych z zawodem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Blog Yahoo Messenger Twoja ocena: 0 [+] [-]
franekk166

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli chciałbym pracować w Anglii jako elektryk, to czy wystarczą mi polskie uprawnienia i polskie kursy bhp ?
Powrót do góry
azkeel

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Absolutnie nie. Musisz miec brytyjskie uprawnienia i szkolenia. I to calkiem sporo. 17th Edition i JIB to podstawa.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: