Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Kurier/paczka PL>UK; door2door
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jakub

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 11:42 pm    Temat postu: Kurier/paczka PL>UK; door2door Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie.
Niedługo będę musiał przesłać z Polski do UK paczki. Podejrzewam, że 2 po około 20 kg lub jedna około 30 kg. W związku z tym szukam firmy/osoby którą możecie mi polecić Smile
Przyznaję, cena ma również znaczenie dla mnie, ale bardziej zależy mi na pewności dojścia paczki/paczek.

Postów od kont założonych przez firmy kurierskie w ogóle nie będę brał pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
kejdzej

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam! sprobuj na stronie www.paczkidopolski.co.uk; sprawdzone przez mnie i moge polecic, szybko, fachowo, dostajesz wiadomosc kiedy i w jakich godzinch paczka bedzie dostarczona; ceny tez wydaja mi sie konkurencyjne 20 funtow za paczke do 30 kg to jest okazja...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: +1 [+] [-]
Mistic

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kejdzej napisał:
witam! sprobuj na stronie www.paczkidopolski.co.uk; sprawdzone przez mnie i moge polecic, szybko, fachowo, dostajesz wiadomosc kiedy i w jakich godzinch paczka bedzie dostarczona; ceny tez wydaja mi sie konkurencyjne 20 funtow za paczke do 30 kg to jest okazja...

Ja tez korzystałam i mogę polecić. Wszystko ok
Powrót do góry
Jakub

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma problemów z odbiorem przesyłki? Bo nie zawsze jestem w domu (praca), a nie można ustalić godziny odbioru, jak również kurier nie dzwoni wcześniej (z tego co jest napisane na stronie).
Powrót do góry
cameleon26

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.transtoke.co.uk/pl/paczki-do-30kg-za-20-funtow.html
bardzo solidna firma,korzystalam juz kilka razy
Powrót do góry
iwona24

PostWysłany: Wto Paź 02, 2012 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja polecam ta firme...
http://www.britport.net/
23f paczka do 30kg..nie pobierają żadnych dodatkowych opłat za przyjazd kuriera..mieli najwyższe ubezpieczenie w razie jakiś problemów - przynajmniej na ten czas kiedy ja potrzebowałam...
na kontakt też nie narzekałam...
wysyłałam juz kilka razy i nigdy żadnych problemów nie było...
Powrót do góry
zbigniew201

PostWysłany: Pią Paź 19, 2012 2:03 pm    Temat postu: proponuję majapackage Odpowiedz z cytatem

Ja proponuję firmę http://majapackage.eu paczka do 30kg 23 funty z tego co wiem jedzie polski kurier i zawsze umawia się na godzinę odbioru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -1 [+] [-]
justynab

PostWysłany: Pią Paź 19, 2012 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

,,,,l

Ostatnio zmieniony przez justynab dnia Sro Sty 02, 2013 6:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
Jakub

PostWysłany: Pią Paź 19, 2012 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie majapackage.
Ich strona mnie nie przekonuje. Nie chodzi o kwestie techniczne, a merytoryczne. Są błędy (m.in. stylistyczne i interpunkcyjne), a niektóre kwestie nie są przedstawione jasno.
Z drugiej strony na stronie, blogu i FP coś się dzieje.
Jednak ostatecznie przeważa fakt, że korzystają z kurierów (outsourcing), a nie własnych samochodów.
Powrót do góry
justynab

PostWysłany: Pią Paź 19, 2012 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.....

Ostatnio zmieniony przez justynab dnia Sro Sty 02, 2013 6:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Maciek1983

PostWysłany: Pią Paź 19, 2012 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam goscia co mi wozi paczki, nie jest to zadna firma, taki wolny strzelec, ale spoko gosc, wozil mi wiele razy, przewiezie wszystko meble, plytki, worek cementu albo 10, motor, przyczepe kempingowa, konserwy, ciuchy, tesciowa, co tylko potrzebujesz, poza zwierzetami i uzywkami. funt za kilo, ale jak duzo naraz to elastyczny w cenach. mozna sie z nim dogadac co do odioru i dostarczenia, przywiezie nawet na msze jak bedziesz akurat w kosciele. najwieszka wada ze nie jezdzi regularnie zalozmy tydzien w tydzien,tylko jak mu sie uzbiera towaru na anglie i na powrot, wiec jak cos pilnego to mozesz sie akurat nie wstrzelic w jego termin wyjazdu.jak zainteresowany to wysle numer na priv
Powrót do góry
justynab

PostWysłany: Sob Lis 03, 2012 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.....

Ostatnio zmieniony przez justynab dnia Sro Sty 02, 2013 6:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Jakub

PostWysłany: Pią Lis 16, 2012 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowałem się jednak skorzystać z usług Maja Package pomimo moich wcześniejszych wątpliwości.
Nie mam większych zastrzeżeń. Co prawda paczki przyszły w kiepskim stanie (mokre i lekko porozrywane), ale zawartość dotarła w całości (tylko jeden talerz się stłukł z całego kompletu naczyń, co jest oznaką niezłego traktowania paczek przez kurierów).
Kurierzy nie byli z firmy Maja Package tylko od podwykonawcy (Opex iExpresowe Paczki). Ten w Anglii miał kiepski sprzęt (samochód i GPS) i ledwo trafił. Oprócz tego pomylił się w cenie paczek i skasował mnie więcej.
Ale ogólnie jestem zadowolony. Kontakt z firmą Maja był szybki i bezproblemowy, a po zgłoszeniu nadpłaty różnicę otrzymałem na konto.

Tracking przesyłki działał.
Powrót do góry
justynab

PostWysłany: Sob Lis 17, 2012 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....

Ostatnio zmieniony przez justynab dnia Sro Sty 02, 2013 6:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Jakub

PostWysłany: Nie Lis 18, 2012 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było ponad 2 tygodnie temu.

Zapłaciłem zgodnie z cennikiem, zawartość paczek była w całości, więc wszystko OK. A wygląd i stan opakowań jest najmniej istotny Smile
Powrót do góry
zbigniew201

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 4:56 pm    Temat postu: Panie Jakubie Odpowiedz z cytatem

Panie Jakubie dziękujemy za pozytywne słowa wobec naszej firmy postaramy się aby następnym razem paczki doszły bez zarzutu nawet jeśli chodzi o opakowanie zewnętrzne.

Przepraszamy Pana za pomyłkę kuriera mam nadzieję że skorzysta Pan jeszcze z naszych usług.

Chwilowo wstrzymaliśmy współpracę z podwykonawcami w Anglii przez co niestety obsługujemy mniejszą jej część.
Powrót do góry
Jakub

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od ostatniego razu jeszcze dwa razy korzystałem z usług Maja Package.
Dwie paczki i dwa razy OK. Stan "pudeł" był zdecydowanie lepszy, a i kurierzy nie błądzili.

Jedna z paczek szła tuż przed samymi świętami i doszła akurat wieczorem 23 grudnia (nadana była kilka dni wcześniej). W sumie zostałęm tym pozytywnie zaskoczony.

Ogólnie podsumowując - płacę i otrzymuję to, za co zapłaciłem (w sumie już trzykrotnie), więc jestem zadowolony.
Powrót do góry
filipek

PostWysłany: Pią Sty 04, 2013 6:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakub napisał:
Dwie paczki i dwa razy OK. Stan "pudeł" był zdecydowanie lepszy, a i kurierzy nie błądzili.

Jedna z paczek szła tuż przed samymi świętami i doszła akurat wieczorem 23 grudnia (nadana była kilka dni wcześniej). W sumie zostałęm tym pozytywnie zaskoczony.

Ogólnie podsumowując - płacę i otrzymuję to, za co zapłaciłem (w sumie już trzykrotnie), więc jestem zadowolony.

blablabla a tutaj same ciemniaki siedza i nie widza czym ta wasza paplanina zalatuje.
Powrót do góry
Jakub

PostWysłany: Sob Sty 05, 2013 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filipek napisał:
Jakub napisał:

blablabla a tutaj same ciemniaki siedza i nie widza czym ta wasza paplanina zalatuje.

Wierz w co chcesz, mi nie zależy Very Happy
Powrót do góry
pawelgniewski

PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 10:42 am    Temat postu: polecam paczki do polski Odpowiedz z cytatem

Witam, se swojej strony mogę polecić europake, korzystałem z niej juk kilka razy i zawsze byłem zadowolony, mają niske ceny http://euro-paka.pl/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: