Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Prawnik, odszkodowanie ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Prawo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FrankDrebin

PostWysłany: Sro Paź 19, 2011 11:33 am    Temat postu: Prawnik, odszkodowanie ? Odpowiedz z cytatem

Witam, w imieniu kolegi chciałbym się zapytać czy ktoś się może orientuje jak to jest. Mianowicie kolega został pobity podczas pracy przez pracownika i chciałby starać się o odszkodowanie i moje pytanie czy może starać się o jakieś odszkodowanie ? jeśli tak czy znacie jakiegoś prawnika co zajmuje się tego typu sprawami ? jak to w ogóle wygląda załatwianie takich spraw ? Dzięki za odpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -1 [+] [-]
ela1981

PostWysłany: Sro Paź 19, 2011 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezu co za pytanie Shocked lec do pierwszego lepszego prawnika, kazdy z checia wezmie taka sprawe, wygrana twoja tzn.kolegi , byli swiadkowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
kitkat
Konto zablokowane

PostWysłany: Sro Paź 19, 2011 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak macie świadków albo nagranie z monitoringu to sprawa jest do wygrania jesli wniesiecie oskarżenie.Tu juz raczej prokuratura głos zabrac musi. Kokosów nie będzie ale utrzecie nos hydrze
Powrót do góry
FrankDrebin

PostWysłany: Sro Paź 19, 2011 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byli świadkowie, jest również nagranie z monitoringu o ile firma nie skasowała, ale raczej nie powinni, kolega również był u lekarza. A macie może namiar na jakiegoś prawnika ? i tutaj też jest problem, najlepiej na prawnika co już współpracował z polakami, jak zadzwonimy do pierwszego lepszego prawnika może być ciężko z dogadaniem się i zrozumieniem tych wszystkich ich pojęć itp. to nie to samo co rozmowa jak w pracy i o pracy, my nie za bardzo znamy się w tych sprawach, nigdy nic takiego nie załatwiałem, nie wiem za bardzo za co się zabrać, z drugiej strony zastanawiamy się nad taką firmą co jest tu reklama na stronie, ale takie firmy to tylko pośrednicy a z tego co już wyczytałem to lepiej sprawę załatwić bezpośrednio, dzięki za info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -1 [+] [-]
cheeky girl

PostWysłany: Sro Paź 19, 2011 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wykonuje zlecenia tzn. odwiedzam Polakow w domu i pomagam w wypelnieniu dokumentow dla klientow kancelarii prawnej, ktora sie takimi sprawami zajmuje. Napisz mi pw lub email na magdalena@polishfreelance.co.uk z nazwiskiem oraz numerem tel. kolegi, a na pewno ktos polskojezyczny do niego zadzwoni. Kancleria nie pobiera zadnych oplat.
Powrót do góry
neonka

PostWysłany: Czw Paź 20, 2011 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam cheeky girl...pomagala w mojej sprawie-wypadek samochodowy Smile
Powrót do góry
rybka

PostWysłany: Czw Paź 20, 2011 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cheeky girl napisał:
Ja wykonuje zlecenia tzn. odwiedzam Polakow w domu i pomagam w wypelnieniu dokumentow dla klientow kancelarii prawnej, ktora sie takimi sprawami zajmuje. Napisz mi pw lub email na magdalena@polishfreelance.co.uk z nazwiskiem oraz numerem tel. kolegi, a na pewno ktos polskojezyczny do niego zadzwoni. Kancleria nie pobiera zadnych oplat.

Czyli posrednik Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: +1 [+] [-]
rybka

PostWysłany: Czw Paź 20, 2011 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ta kancelarie http://www.dgllaw.co.uk/ prowadzili równiez moje sprawe.Pozdrawiam.
Powrót do góry
cheeky girl

PostWysłany: Czw Paź 20, 2011 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rybka napisał:
cheeky girl napisał:

Czyli posrednik Wink

Nie do końca, po prostu znam ta firmę i mogę polecićSmile A u Neonki pewnie byłam w roli tlumacza z papierami do wypełnienia i na tym sie moja rola kończy.
Powrót do góry
pj

PostWysłany: Czw Paź 20, 2011 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawdz PW Wink
Powrót do góry
Reddbull

PostWysłany: Pią Paź 21, 2011 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osobiscie smialo polecam

http://www.wosskowbrown.co.uk/site/solicitors_sheffield/personal_injury_sheffield/

kancelaria prawna z polska obsluga, zadnych posrednikow. Polecam poczytac reviews na roznych stronach. Ponad 1000 polskich spraw przeprowadzonych w ostatnich 2 latach
Powrót do góry
tomaszowka

PostWysłany: Czw Gru 22, 2011 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomo, że sprawa do wygrania jak są dowody typu monitoring i ewidentny sprawca. no a w uk wszystkie kancelarie, takie jak sos bphc czy inne działają bezpłatnie. dzięki zasadzie no win - no fee wynagrodzenie dla firmy wypłaca ubezpieczyciel sprawcy i nie jest ono potrącane z odszkodowania Wink dlatego nie macie nic od stracenia Smile
Powrót do góry
bohaterg

PostWysłany: Pią Lip 27, 2012 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę sprawdzić także na
http://www.dobryprawnik.pl/
Powrót do góry
Ftlukkka

PostWysłany: Pią Maj 05, 2017 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też staram się uzyskać odszkodowania wypadkowe, ale planuję skorzystac z porady prawnika, bo sama się w tym nie orientuje, a nie chce byc stratna.
Powrót do góry
romaup

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
APJ

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ftlukkka napisał:
Ja też staram się uzyskać odszkodowania wypadkowe, ale planuję skorzystac z porady prawnika, bo sama się w tym nie orientuje, a nie chce byc stratna.

Zapraszam do kontaktu z naszą firmą, oferujemy nasze usługi w j. polskim oraz konsultacje/porady są darmowe Very Happy APJ Claims 01621856204.
Powrót do góry
arnold787

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o mnie to serdecznie polecam kancelaria prawna poznań ... To dla osob z okolic Poznania i nietylko. Bardzo dobrze mi sie wspolpracowalo, dalo sie odczuc zaangazowanie i indywidualne podejscie do sprawy. W kręgu szczególnych zainteresowań pozostaje prawo gospodarcze, a w szczególności problematyka odszkodowan. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie. Serdecznie polecam.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Prawo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: