Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Gdzie kupić tanie drewno :)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Mieszkanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bozenka89

PostWysłany: Sro Lut 29, 2012 10:02 am    Temat postu: Gdzie kupić tanie drewno :) Odpowiedz z cytatem

Witam, potrzebuję kupić drewno tj. deski tarasowe, deski na ogrodzenie, oczywiście do tego kantówki itp. (ogólnie dość tego sporo w metrach Smile )
Może wiecie gdzie można kupić najtaniej ? (szukałem w tartakach ale jakoś ceny nie szczególne - taniej na ebay-u wyszło Smile )
Ps. dziękuje za odpowiedzi google.co.uk or ebay
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
D.P.

PostWysłany: Sro Lut 29, 2012 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sie rozejrzysz wokolo to nie ma tu za duzo lasow wiec oglonie drewno jest dosyc drogie. Ja staralbym sie szukac ofert typu multibuy tzn: jesli kupisz wieksza ilosc to taniej, ale ogolnie to troche zaplacisz. Wspomonasz o ebay-u, czesto uzywane sa w calkiem dobrej kondycji, warto sprawdzic.
Powrót do góry
bozenka89

PostWysłany: Sro Lut 29, 2012 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

D.P. napisał:
Jak sie rozejrzysz wokolo to nie ma tu za duzo lasow wiec oglonie drewno jest dosyc drogie. Ja staralbym sie szukac ofert typu multibuy tzn: jesli kupisz wieksza ilosc to taniej, ale ogolnie to troche zaplacisz. Wspomonasz o ebay-u, czesto uzywane sa w calkiem dobrej kondycji, warto sprawdzic.

no narazie najtanie wychodzi paletami na e-bayu poki co ... chyba ze cos macie innego ?
Powrót do góry
eva

PostWysłany: Czw Mar 01, 2012 3:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli zamawiasz naprawde duza ilosc moze pomimo kosztow transportu sporowadzic z polski bedzie taniej
Powrót do góry
kunegunda

PostWysłany: Czw Mar 01, 2012 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eva napisał:
jesli zamawiasz naprawde duza ilosc moze pomimo kosztow transportu sporowadzic z polski bedzie taniej

Laughing Laughing Laughing Laughing

polska tanie drewno sprowadza z chin to tak dla informacji

stara przejdz sie do skladow drewna i przy duzej ilosci popros o upust czy to taki problem

ile tego potrzebujesz 1000 kubikow 2000 kubikow co dla ciebie jest duzo?
Powrót do góry
Aneczka2222

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka wszystkim Smile Mam właśnie do porządnego polakierowania ogrodzenie. Mieszkam koło Gliwic i szukam firmy, która mogłaby się tym zająć. Najlepiej, żeby było to lakierowanie proszkowe... Czy macie może w tym jakieś doświadczenie i bylibyście w stanie mi coś sprawdzonego i porządnego polecić? W Sieci jest dość sporo różnych ofert tego typu i nie wiem jak podjąć rzetelną decyzję... Z tego, co popytałem znajomych z Gliwic, to dość często się zdarzało, że polecali tę ofertę http://lakiernia.pl/ Co o niej sądzicie? Czy rzeczywiście jest ona warta uwagi? Może dalibyście radę polecić mi jeszcze coś ciekawego? Z góry wielkie dzięki za porady i sugestie w tym obszarze tematycznym Smile
Powrót do góry
Giggs

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po co Ci drewno... Very Happy ? Wiesz, jeśli chcesz samemu stworzyć oraz stawiać drewniany płot to wiedz, że w dzisiejszych czasach jest to najzwyczajniej w świecie nieopłacalne. Jeśli mi nie wierzysz to zobacz sobie na stronie http://www.pajeczyna.eu/ , możesz znaleźć w tych samych pieniądzach znacznie lepsze ogrodzenia niż takie drewniane. A dodatkowo nie musisz pracować i zyskujesz gwarancję na ogrodzenie. Opłaca się, co nie ?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Mieszkanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: