Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Kredyt hipoteczny w Polsce

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hellenkaq

PostWysłany: Sro Maj 20, 2015 8:33 am    Temat postu: Kredyt hipoteczny w Polsce Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś orientuje się czy jest może możliwość wzięcia kredytu hipotecznego w Polsce gdy pracuje się za granicą w UK?
Mam duży wkład własny, planuję kupić mieszkanie w Warszawie aby mieć pewne zabezpieczenie. Chciałabym dobrać trochę kredytu. Czy jst taka opcja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
Equick

PostWysłany: Sro Maj 20, 2015 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne,ze tak. Samochodu na kredyt w Polsce nie weżmiesz ale już kredyt na mieszkanie tak bo bank ma jakieś tam zabezpieczenie.

W sieci są różne rankingi kredytów tak więc warto byłoby sobie przejrzeć bo oferty zmieniają się jak w kalejdoskopie. Czy liczyłaś już swoją zdolność kredytową ? Najważniejsze tutaj są Twoje zarobki.
Powrót do góry
tolek28

PostWysłany: Sro Maj 20, 2015 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Equick, brałes kredyt ze tak mowisz??
ja sie staralem ale to jest nie mozliwe.
Powrót do góry
MADAR

PostWysłany: Sro Maj 20, 2015 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.google.co.uk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&uact=8&ved=0CD8QFjAD&url=http%3A%2F%2Fwww.emito.net%2Fmieszkanie%2Fartykuly%2Fkredyt_na_mieszkanie_w_zlotowkach_przy_dochodzie_z_zagranicy_tylko_do_lipca__1659026.html&ei=iIVcVZb6NYKiygP4sYGwBQ&usg=AFQjCNEI191eZ14HX6c-cYgUyIKFX-P6Kw
Powrót do góry
hellenkaq

PostWysłany: Czw Maj 21, 2015 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie liczyłam ale wydaje mi sie,że powinnam dostać bo nie zarabiam tak źle. Tak się zastanawiam czy szukać jakiegoś doradcy kredytowego w Polsce czy może znajdę kogoś kto mi doradzi tutaj na miejscu...
No właśnie equick brałeś taki kredyt?
Powrót do góry
Equick

PostWysłany: Czw Maj 21, 2015 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tolek ja kredytu nie brałem ale brała moja siostra. Na poczatku orientowała sie sama w bankach i dwa banki jej odradziły. Potem dopytała się jeszcze u doradcy i okazało sie,ze wiele banków jest w stanie udzielić tego kredytu. Tyle,że trzeba mieć stałe udokumentowane dowody oraz stałe zatrudnienie. Wkład włąsny równiez nie jest taki mały bo teraz to trzeba mieć jakieś 20% chyba.

Hellenkaq, wylicz sobie tutaj: http://www.comperia.pl/ranking-kredytow-hipotecznych.html
Powrót do góry
twix

PostWysłany: Czw Maj 21, 2015 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapomnij, że ci jakis bank w Polsce da hipoteczny gdy pracujesz w Anglii
Powrót do góry
Equick

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak nie ja można. Z ciekawości przed chwilą wszedłem na forum kredytowe i tam zobaczyłem,że ludzie pytają się o kredyty na mieszkanie w Polsce i tam dostają bez problemu. Zresztą tutaj nie wiem czy ktoś Ci autorko dobrze odpowie. Musiałabyś się zapytać na jakimś forum specjalistycznym w tym temacie. Poszukaj sobie jakiegoś forum kredytowego w Polsce. Tam założ sobie temat. Siedzą tam specjaliści i powinni Ci doradzić w temacie. Ewentualnie możesz jeszcze napisac maila do comperii to również powinni Ci coś odpisać.
Powrót do góry
tolek28

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Equick pisac to moga rozne rzeczy, ale prawda jest taka ze zaden bank w pl nie bedzie ryzykowal, i niestety kredytu ci nie udzieli, wiem to z doswiadczenia.
Powrót do góry
Equick

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 6:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko,że moja siostra taki kredyt wzięła. Miała bardzo duży wkład własny ( prawie 1/3 wartości kupowanego mieszkania).
Obecnie ten kredyt spłaca. Są różne sytuacje.
Kredyt brała 3 lata temu to nie wykluczam,że wtedy łatwiej jednak brało się kredyty. Wszystko mogło się zmienić.
Jestem jednak zdania,że nie zaszkodzi się spytać i niech autorka dowie się w sama w swojej sprawie. Może sie uda.
Powrót do góry
merolekCzern

PostWysłany: Sob Maj 05, 2018 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że nie będzie problemu Smile Najpierw zobacz sobie na ranking kredytów hipotecznych kredyt-na-nieruchomosc.pl , to będziesz wiedział jakie są najlepsze oferty w zakresie kredytów hipotecznych Smile Mi dzięki temu rankingowi udało się wybrać naprawdę dobry kredyt.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: